خرید صابون نمک هالیتو تولید شده از دل سنگ نمک

,
صابون نمک

صابون نمک هالیتو از دل بهترین سنگ های نمک تولید شده است. مزیت اصلی خرید صابون نمک هالیتو ، بکر بودن و تصفیه نشدن آن است. صابون نمک هالیتو تمام خواص فوق العاده و بینظیر سنگ نمک را در درون خود به همراه دارد.

 

صابون نمک چیست ؟

صابون نمک با صابونهای شیمیایی معمول تفاوتی از لحاظ اندازه و حجم ندارد اما تفاوت اصلی آنها در مواد تشکیل دهنده صابون است.

صابون نمک در اصل همان سنگ نمک است که به شکلی خاص (مانند صابون) برش خورده و عرضه می‌شود.

 

صابون نمک

نکته بسیار مهمی که وجود دارد نحوه تولید این صابون است. معمولا برای تولید صابونهای نمک، از سنگ نمکهای دامی و یا سنگ نمکهایی که هیچ کاربردی ندارند استفاده می‌شود.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]در مجموعه سنگ نمک هالیتو دل سنگ نمک شکافته می‌شود و از میان آن، بهترین قسمت سنگ نمک برش داده شده و به عنوان صابون عرضه می‌گردد[/box]

این کار سبب می شود تمام خواص سنگ نمک در درون صابون آن نیز وجود داشته باشد و مصرف کننده با خیال راحت یک سنگ کاملا طبیعی را استفاده کند.

توجه به این نکته بسیار مهم و ضروری است چرا که خرید صابون نمک و استفاده از آن با سلامت پوست شما رابطه مستقیمی دارد.

کاربرد صابون نمکی

صابونهای نمک دو کاربرد بسیار مهم و اساسی دارند

  1. لایه برداری و جوان سازی پوست
  2. سم زدایی از بدن

به تجربه ثابت شده کسانی که از صابونهای نمک استفاده می‌کنند پوست صورت و بدن آنها جوانتر و  سالم تر می‌ماند.

شاید شنیده باشید بعضی مواقع در گنبدهای نمکی اجساد انسان متعلق به چند هزار سال پیش یافت می‌شود که همچنان سالم است.

این همان خاصیت شگفت انگیز نمک است که در محیطی قرار بگیرد پاکیزگی را به همراه می‌آورد و آن محیط را از فساد و آلودگی ایمن می‌کند.

صابون نمک

صابون نمک یا همان صابون سنگ نمک هالیتو دقیقا همان کار را با پوست شما می‌کند. آلودگی را از بین برده و پوست شما را سالم نگه می‌دارد.

در مورد کاربرد دوم که سم زدایی است شما اگر در ظرفی مقداری آب ولرم بریزید، و صابون نمک را در آن قرار دهید و به مدت ۳۰ دقیقه پاهایتان را درون آن بگذراید خواهید دید که آب کاملا سیاه رنگ خواهد شد. این رنگ سیاه همان سموم بدن شماست که از طریق پاهایتان دفع گردیده است.

سم زدایی و شتستشو توسط نمک خوراکی

شاید یک سوال به ذهنتان برسد که چرا برای شستشوی بدن و سم زدایی، از نمک خوراکی معمولی استفاده نکنیم. در پاسخ باید گفت نمک خوراکی معمولی یا همان تبلور مجدد درست است که کاملا بهداشتی و دارای مجوز می‌باشد اما به دلیل تبلور مجدد بودن و تصفیه شدن، از حالت طبیعی خود خارج شده است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]نمک خوراکی به دلیل تصفیه شدن از حالت طبیعی خود خارج شده و مانند صابونهای سنگ نمک کاملا طبیعی برای لایه برداری کارایی ندارد[/box]

اما در خصوص صابونهای نمک هالیتو ما درباره سنگ نمک کاملا طبیعی صحبت می‌کنیم که از دل سنگ نمک جدا شده و تمام خواص سنگ نمک را به همراه دارد.

خرید صابون نمک هالیتو

چرا خرید صابون نمک هالیتو ؟ همانطور که قبلا گفته شد به دلیل اینکه صابون نمک با پوست شما در ارتباط است باید صابونی را انتخاب کنید که کاملا سالم و بهداشتی بوده و طبیعی باشد.

ما به شما اطمینان می دهیم صابون نمک هالیتو کاملا از دل سنگ نمک انتخاب شده و تمام خواص و مزایای بینظیر سنگ نمک را به همراه دارد.

برای خرید صابون نمک هالیتو از طریق شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید.

تمامی سفارشات به سرعت ارسال خواهند شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید