مرکز فروش کارخانه نمک گرمسار

کارخانه نمک گرمسار

مرکز فروش کارخانه نمک گرمسار، نمک خوراکی تبلور مجدد با حداقل خلوص ۹۹٫۲ درصد، سنگ نمک سختی گیر ارسال رایگان ویژه شهر تهران، انواع نمک صنعتی حداقل فروش و ارسال ۱۰ تن.

کارخانه نمک گرمسار با بهره‌مندی از تیمی مجرب و متخصصان توانایی در حیطه برداشت و تولید نمک، طیف وسیعی از انواع مختلف نمک را در سبد محصولات خود داشته و آماده فروش به صورت کلی و جزئی است.

مهم نیست که سطح و شکل نیاز شما به نمک، به چه شکل است ما در هر حال آماده تأمین نیازهای شما در کمترین زمان ممکن هستیم استفاده از انواع روش‌های صنعتی، باعث شده تا کارخانه نمک گرمسار بهترین نوع از نمک را در کمترین زمان ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

سرعت، کیفیت و قیمت رقابتی همان چیزی است که قطعاً هر مشتری از یک تولیدکننده انتظار دارد بی‌شک در همکاری با این مجموعه تمام این شرایط بیان شده را به عینه تجربه خواهید کرد.

کارخانه نمک گرمسار

معرفی نمک تبلور مجدد

تبلور مجدد یکی از روش‌های تولید و تصفیه نمک است که بسته به شرایط انجام آن دارای خواص و فواید زیادی است اما پیش از آنکه صرفاً به این روش نگاه کنیم، لازم است بدانید که اساساً دو روش متداول برای تولید نمک وجود دارد: شستشو و تبلور مجدد.

ما در کارخانه نمک گرمسار از روش تبلور مجدد استفاده کرده و با کمک آن محصول بسیار مرغوب و خالصی را تولید می‌کنیم.

بلورهای نمک تبلور مجدد بسیار منظم بوده و همچنین خود مخلوط نمک نیز دارای کمترین ناخالصی است. این دو عامل اخیر باعث شده تا میزان شوری و طبیعتاً کیفیت آن در این دست از محصولات کارخانه نمک گرمسار چشمگیرتر باشد.

کارخانه نمک گرمسار

آشنایی با نمک شیلاتی

نمک شیلاتی یا همان نمک گرانول، بیشتر از ظاهر درشت دانه‌های آن قابل تشخیص است. این نمک اساساً دارای کارکرد خوراکی نبوده و یک نمک صنعتی محسوب می‌شود معمولاً یکی از بزرگترین دانه‌های نمک که در مراحل ابتدایی تفکیک و فیلتر از سایرین جدا می‌شوند، این نوع از نمک است.

نمک شیلاتی از پرمصرف ترین انواع نمک صنعتی محسوب می شود که در صنایع مختلف خوراکی نیز کاربرد بسیار فراوانی دارد و همین نمک شیلاتی برای تولید خیار شور بسیار پر استفاده است.

نمک شیلاتی در بالاترین کیفیت ممکن و با حفظ درشتی دانه‌ها در مقیاس گسترده تولید می شود و امکان تحویل ماهانه تا ۱۲۰۰ تن از این محصول وجود دارد و این یعنی کارخانه نمک گرمسار آماده است تا در مقیاس عمده و خرده نمک شیلاتی مورد نیاز شما را تأمین کند.

کارخانه نمک گرمسار

کاربرد سنگ نمک سختی‌گیر

سنگ نمک سختی‌گیر این امکان را فراهم کرده است تا بدون پرداختن هزینه‌هایی گزاف برای احیای تأسیسات آب و سیستم لوله‌کشی، از صدمه زدن آب سخت به مجموعه جلوگیری کنید.

آب سخت دارای ترکیبات شیمیایی خاصی است که در برخورد با فلزات باعث زنگ زدن یا زوال آن‌ها خواهد شد. شما با اضافه کردن نمک سختی‌گیر به این آب می‌توانید این ترکیبات شیمیایی را از آن حذف کرده و کمک کنید تا به جای حرکت همراه با آب، ته‌نشین شوند.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بهترین نوع سنگ نمک سختی گیر را با خلوص ۹۹٫۵ در کیسه های ۲۰ کیلویی با هزینه حمل رایگان در سراسر تهران تحویل می دهد.

کارخانه نمک گرمسار

خرید مستقیم از کارخانه نمک گرمسار

به جای درگیر شدن در شبکه‌های واسطه‌گری که باعث غیرواقعی شدن و افزایش بی‌دلیل قیمت‌ها می‌شوند، بهتر است تا با خرید از مجموعه‌های مادر، همواره قیمت بهتر و رقابتی‌تر را برای تهیه محصولات انتخاب کنید. این خرید مستقیم در کنار قیمت مناسب همواره باعث می‌شود تا در تأمین حجم‌های مورد نیاز نیز به مشکل برنخورید.

کارخانه نمک گرمسار

در حالی که در بسیاری از بخش‌های بازار از نظر حجم تأمین محدودیت‌هایی وجود دارد، خرید مستقیم چنین محدودیتی ندارد. در مورد کیفیت نیز پر واضح است که برای دسترسی به بهترین، قطعاً عقلانی‌ترین روش، استفاده از سرچشمه تولید است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید