کارخانه تولید پودر سنگ نمک سفید گرمسار

پودر سنگ نمک

کارخانه تولید پودر سنگ نمک سفید گرمسار، نمک پودر شده، پودر نمک، نمک پودری، بسته بندی در کیسه های لمینت، امکان تحویل سفارش با ظرفیت ماهانه ۶۰۰ تن در سراسر کشور.

ریز ترین و کوچک ترین دانه بندی نمک، پودر سنگ نمک می باشد. پودر سنگ نمک فاقد بلور های نمک بوده و به همین دلیل شباهت زیادی به آرد دارد. به همین خاطر پودر سنگ نمک در صنعت نرم ترین نوع نمک صنعتی به حساب می آید. نگهداری پودر نمک بسیار کار دشواری است. به نسبت سایر نمک ها، پودر سنگ نمک ارزان تر است. با گذشت زمان نمک پودری کلوخه می شود. از نام های دیگر نمک پودری، می توان به نمک نرم و نمک سرندی اشاره کرد. به علت نوع دانه بندی، نمک پودری رطوبت هوا را سریع تر جذب می کند.

چگونه سنگ نمک را پودر می کنند؟

شاید این سوال بار ها برای شما پیش آمده باشد که چگونه سنگ نمک را پودر می کنند؟ در بیشتر اوقات سنگ نمک را برای مصارف گوناگون، در کارخانه ها به قطعات ریز تبدیل می کنند. سنگ نمک بعد از استخراج و ورود به کارخانه، بدون این که تصفیه و یا شسته شود، توسط دستگاه های مخصوص سنگ کوبی، کوبیده می شود.

به منظور این عمل، سنگ نمک ها را با دستگاه سنگ کوبی یا آسیاب چکشی که دارای دهانه ای بزرگ و باز می باشد، از بالا وارد این دستگاه می کنند. بعد از روشن شدن دستگاه و انجام مراحل کوبش سنگ نمک، برای جدا سازی پودر سنگ نمک از خرده سنگ های درشت، از یک توری، پودر ها را با لرزش شدید عبور داده و بعد دوباره خرده سنگ های درشت را کوبش می کنند. این کار را تا پودر شدن آخرین خرده سنگ درشت ادامه می دهند.

پودر سنگ نمک

استفاده از نمک پودری در صنعت

استفاده از نمک پودری در صنعت توجه زیادی را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده است. نمک پودری جزو نمک های تصفیه نشده است؛ به همین دلیل برای مصارف خوراکی نمی توان از آن استفاده کرد. نمک پودری تنها در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله مصارف پودر نمک در صنعت، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صنایع چرم سازی
  • اسید سازی
  • کلر سازی
  • تولید کاغذ
  • در کارخانه ضد یخ سازی
  • در نهاده های مرغ و طیور

پودر سنگ نمک

خرید عمده پودر سنگ نمک

برای خرید عمده پودر سنگ نمک، برند هالیتو به عنوان یکی از معتبرترین تامین کنندگان این نمک به حساب می آید. این مجموعه از شرایط ویژه و با کیفیتی در رابطه با انواع نمک برخوردار است.

پودر سنگ نمک

هالیتو انواع نمک را برای مصارف گوناگون ارائه می دهد. این نمک را به صورت عمده و خرده می توان از برند معتبر هالیتو تهیه نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید