تامین کننده عمده نمک صنعتی و خوراکی

, , , ,
تامین کننده عمده نمک

مجموعه هالیتو تامین کننده عمده نمک صنعتی و خوراکی، تامین نمک شیلاتی، نمک شکری، نمک پودری، نمک صدفی مش ۱۲۰ و مش ۱۳۰٫ نمک خوراکی کیسه ۲۵ کیلویی با طرح سفارشی خریدار. برای خرید و استعلام قیمت تماس بگیرید.

تامین عمده نمک صنعتی

تامین عمده نمک صنعتی گرمسار با درجه کیفیت متوسط و ممتاز طبق سفارش مشتری تهیه و ارسال می‌گردد.

توجه داشته باشید اگر قصد دارید نمک صنعتی را پخش کنید یا بخرید و یکجا بفروشید توصیه ما این است که حداقل سفارش شما ۲۵ تن باشد.

تامین کننده عمده نمک

اگر قصد دارید نمک صنعتی را به صورت فله به انبار خود منتقل کنید، می‌توانید نمک صنعتی را فله خریداری کنید و طبیعتا هزینه بسیار کمتری را پرداخت خواهید کرد.

تامین عمده نمک خوراکی

برای پخش نمک خوراکی اگر فاصله شما تا گرمسار نزدیک است فروش نمک به مقادیر ۲ تن تا ۱۰ تن به صرفه است.

یادداشت

برای خرید عمده و پخش نمک خوراکی بعد مسافت و میزان سفارش بسیار مهم است
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید
۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸
حسینی

اما اگر فاصله بیشتری تا شهر گرمسار دارید حتما خریدتان ۱۰ تن به بالا باشد چرا که هزینه بار آن به مراتب بیشتر از قیمت نمک خواهد شد.

تامین کننده عمده نمک

مجموعه هالیتو یکی از بزرگترین تامین کنندگان نمک در شهر گرمسار و استان سمنان است. شما می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید و ممتازترین نوع نمک را دریافت نمایید.

تامین کننده عمده نمک

علاوه بر آن می‌توانید نمک صنعتی و یا خوراکی را با طرح اختصاصی خود سفارش دهید و  این امر طبیعتا به فروش شما کمک بسیار بیشتری خواهد کرد.

فروش عمده نمک تصفیه شده

فروش عمده نمک تصفیه شده ویژه نانوایی ها و مراکزی که نیاز به استفاده از نمک تصفیه شده دارند با قیمت بسیار مناسب و کمتر از قیمت بازار در مجموعه سنگ نمک حسینی (سنگ نمک هالیتو) صورت می‌گیرد.

همچنین امکان عرضه نمک تصفیه شده عمده به صورت یددار و بدون ید نیز وجود دارد و اگر از صنایعی هستید که نمک را بدون ید مصرف می‌کنید نگران این موضوع نباشید.

قیمت عمده نمک خوراکی

تامین کننده عمده نمک

قیمت نمک بسته بندی

تامین کننده عمده نمک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید