تولید کننده نمک صدفی سفید مش ۱۲۰ و ۱۳۰

نمک صدفی

تولید کننده نمک صدفی سفید مش ۱۲۰ و ۱۳۰، نمک دانه ریز صنعتی بدون تصفیه، کاملا سفید و یک دست، امکان تحویل ماهانه ۸۰۰ تن در کیسه های ۲۵ کیلویی لمینت، امکان بسته بندی روی پالت و کیسه های جامبو بگ.

نحوه استخراج سنگ نمک از معدن

سنگ نمک منبع اصلی و محل به دست آمدن انواع نمک مانند نمک خوراکی، نمک صدفی و… است. در میان تمام سنگ ها می‌توان سنگ نمک را جواهر زمین معرفی کرد. این سنگ ها در رنگ ها و شکل های خاصی وجود دارد. نحوه شکل گیری این جواهرات زیبای زمین بسیار شگفت انگیز است. در اعماق زمین در برخی از نقاط به علت وجود مواد مذاب و فعل و انفعالات شیمیایی، سنگ هایی شکل می‌گیرند که در زندگی انسان ها کاربرد زیادی دارند. نحوه استخراج سنگ نمک از معدن در عین سادگی بسیار هنرمندانه و دقیق است.

سنگ نمک را با نام علمی هالیت نیز می‌شناسند. ماده اصلی تشکیل دهنده این سنگ، کلرید سدیم است. روش های گوناگونی برای استخراج سنگ نمک از دل معادن نمک وجود دارد. اصلی ترین آنها، روش هیدرولیکی است. در این روش با استفاده از ماشین آلات حفاری و مواد انفجاری در معادن نمک، ابتدا صخره های نمک را شکسته سپس آنها را در ابعاد کوچکتر به وسیله ماشینهای استخراج، بیرون می‌کشند.

نمک صدفی

آشنایی با تولید نمک صنعتی

پس از استخراج سنگ نمک در ابعاد مختلف، مراحل تولید محصول شروع می‌شود. از این سنگ ها، دو نوع نمک به دست می‌آید. نمک خوراکی و نمک صنعتی. نمک های صنعتی مانند نمک صدفی انواع گوناگونی دارد. نحوه تولید و به دست آوردن نمک صنعتی هم بسیار جالب است. برای تولید نمک صنعتی به دستگاه های مخصوصی نیاز است. می‌توان مراحل تولید نمک صنعتی را به این دسته بندی تقسیم کرد:

  • سنگ های نمک در دستگاه نمک کوب قرار می‌گیرند و خرد می‌شوند
  • وارد سرندهای مختلف می‌شوند
  • دانه بندی می‌شوند
  • با توجه به اندازه دانه در بازار فروخته می‌شوند

نمک های صنعتی دارای ناخالصی های طبیعی هستند. به همین جهت این نمک ها تنها مصارف صنعتی دارند و برای خورد و خوراک مناسب نمی‌باشند.

نمک صدفی

مرکز فروش نمک صدفی

یکی از انواع نمک های صنعتی، نمک صدفی است. این محصول را به دلیل رنگ بسیار سفید آن، به نام نمک به رنگ مروارید هم می‌شناسند که ریزترین و کوچکترین دانه ها در نمک های صنعتی به این نمک مربوط است.

نمک صدفی

صنایع مختلفی مانند، صنایع غذایی، تولیدات لبنی، اسید سازی، چرم سازی و… از مشتریان این نمک هستند. اگر به دنبال این محصول هستید، ما بهترین مرکز فروش آن را به شما معرفی می‌کنیم. هم اکنون شما می‌توانید باکیفیت ترین نمک مروارید یا صدفی را از به صورت مستقیم خریداری کنید. خرید مستقیم و عمده به همراه حذف واسطه ها می‌تواند هزینه های شما را تا حد زیادی کاهش دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید