تولید کننده گوی ماساژ سنگ نمک سایز ۵ تا ۸

,
گوی ماساژ سنگ نمک

تولید کننده گوی ماساژ سنگ نمک سایز ۵ تا ۸ سانت، فروش به صورت عمده، ارسال توسط باربری به سراسر کشور، حداقل تعداد سفارش جهت صادرات ۲ هزار عدد.

در حال حاضر گوی ماساژ سنگ نمک در صنعت ماساژ کاربرد بسیار زیادی دارد و از ابزارهای مهمی برای درمان گرفتگی‌ها، بیماری‌های عضلانی، اصلاح گودی کمر و کف پای صاف، رفع خستگی و انرژی منفی، ایجاد محیطی آرام و بدون استرس و بهبود پوست صورت و بدن و تقویت مو محسوب می‌شود. در این بحث به آموزش مراحل ماساژ درمانی با استفاده از سنگ نمک می‌پردازیم و با خواص این سنگ نمک برای سلامتی پوست و مو آشنا می‌شویم.

آموزش ماساژ سنگ نمک

امروزه زندگی روزمره به صورت کسل کننده‌ای باعث خستگی و استرس افراد شده است؛ یک راه حل خوب برای دریافت انرژی مثبت و رفع خستگی‌ها استفاده از گوی ماساژ سنگ نمک می‌باشد. آموزش ماساژ سنگ نمک به صورت گام به گام در ادامه آورده می‌شود.

 • مرحله ۱: آماده سازی: ابتدا سنگ نمک‌های صاف و صیقلی داده شده را در اندازه و شکل مناسب انتخاب می‌کنیم. سنگ نمک باید تمیز و شسته شده باشد. سپس سنگ باید در آبگرمکن یا ماساژور در مدت زمان مناسب گرم شوند؛ برای جلوگیری از سوختگی پوست باید حرارت سنگ نمک بررسی شود.
 • مرحله ۲: آماده سازی بدن: محیطی که می‌خواهد در آن ماساژ را انجام شود باید بدون سر و صدا بوده و موسیقی آرامی پخش شود. همچنین فردی که قرار است ماساژ دریافت کند باید در وضعیت آرامش و آماده باشد. برای روانشناسی کردن شخص قبل از شروع ماساژ باید آگاهی خوبی در مورد وضعیت سلامتی و نیازها و ترجیحات او کسب کرد؛ همچنین باید به فرد توضیح داده شود که در حین ماساژ هر زمان که احساس درد یا ناراحتی کرد اطلاع دهد تا بتوان واکنش درستی نشان داد.
 • مرحله ۳: انجام ماساژ: در این مرحله قبل از شروع ماساژ باید بر روی پوست مقدار روغن ماساژ مالیده شود این کار کمک زیادی به روانشناسی شخص و حفظ لغزش سنگ نمک می‌کند. سپس با سنگ‌های نمک گرم شده به آرامی و حرکات نرم ماساژ باید شروع شود. برای تنوع ماساژ می‌توان از حرکات لیفتینگ، لغزش، نقاشی دایره‌ای و فشار دادن استفاده کرد. فشاری که با استفاده از گوی ماساژ سنگ نمک انجام می‌شود باید متناسب با تحمل فرد افزایش یابد.

گوی ماساژ سنگ نمک

در حین ماساژ باید به نقاط استراتژیک بدن مثل عضلات گردن، شانه‌ها، پشت، پاها و پاشنه‌ها توجه شود. برای ماساژ این قسمت‌ها باید با سنگ نمک به آرامی فشار و ماساژ داد. می‌توانید سنگ‌های نمک گرم‌تر را با سنگ نمکی که استفاده می‌شود جایگزین کرد یا اینکه سنگ نمک را دوباره گرم نمود. حرارت اضافی کمک بیشتری به تسکین دردهای عضلانی و افزایش آرامش می‌کند.

 • مرحله ۴: پایان ماساژ:  ماساژ باید با آرامش خاتمه یابد و فرد ماساژ داده شده باید مدتی استراحت کند تا از تاثیرات مثبت ماساژ بهره‌مند شود. شخص ماساژ گیرنده باید بعد از ماساژ مقدار کمی آب بنوشد و به اندازه کافی استراحت کند.
  انواع مختلف سنگ نمک ماساژ

از انواع نمک‌های طبیعی و فاقد افزودنی‌های شیمیایی می‌توان برای ماساژ نمک استفاده کرد.

 • نمک خوراکی: این نمک که معمولاً در آشپزی استفاده می‌شود می‌تواند برای ماساژ درمانی با نمک نیز کاربرد داشته باشد؛ نمک خوراکی خواص ضد التهابی داشته و باعث بهبود التهاب عضلانی، کاهش تورم و تسکین دردها می‌شود. مشکلی که این نوع نمک دارد از دست خارج شده و بر روی زمین می ریزد وممکن است ساتفاده از آن ناخوشایند باشد
 • نمک صورتی: این نوع نمک به نمک صخره‌ای رنگارنگ هم شناخته می‌شود که از معدن نمک هیمالیا در پاکستان استخراج شده است. سنگ نمک هیمالیا حاوی آهن، روی، منیزیم و کلسیم است و ماساژ بدن با آن می‌تواند باعث کاهش تنش‌های عضلانی، التهابات مفاصل و استرس گردد. البته نمک صورتی چندین سال است که در معادن ایرانی استخراج شده و مورد استفاده قرار می گیرد اما قیمت بالاتری به نسبت نمک سفید دارد

گوی ماساژ سنگ نمک

سنگ نمک برش خورده در اشکال مختلف مانند دایره، قلب و صابون مانند که از نوع معدنی بوده و اگر آن را گرم کنیم تا چندین ساعت می تواند گرما را درون خود حفظ کند و برای ماساژ بهترین گزینه است.

این سنگ نمکها به دلیل قیمت ارزان و راحتی استفاده بهترین گزینه برای ماساژ محسوب می شوند خصوص شکل گوی مانند آن که به گوی سنگ نمک ماساژ معروف است.

قیمت گوی ماساژ سنگ نمک

نام محصول سایز تعداد قیمت
گوی ماساز سنگ نمک ۵ ۴۰۰ ۲۰
گوی ماساز سنگ نمک ۶ ۴۰۰ ۲۲
گوی ماساز سنگ نمک ۷ ۴۰۰ ۲۶
گوی ماساز سنگ نمک ۸ ۴۰۰ ۳۰

گوی ماساژ سنگ نمک

قیمت صابون نمک

نام محصول تعداد قیمت
صابون سنگ نمک کوچک ۱۰۰۰ تا ۹۰۰۰
صابون سنگ نمک کوچک ۵۰۰ ۱۱۰۰۰
صابون سنگ نمک بزرگ روکش دار برچسب دار ۱۰۰۰ ۱۳۵۰۰
صابون سنگ نمک بزرگ روکش دار برچسب دار ۵۰۰ ۱۴۵۰۰
صابون سنگ نمک قلبی ۵۰۰ ۱۶۰۰۰
صابون سنگ نمک قلبی ۳۰۰ ۲۰۰۰۰
صابدن سنگ نمک دایره ای ۵۰۰ ۲۲۰۰۰
صابدن سنگ نمک دایره ای ۳۰۰ ۲۹۰۰۰

گوی ماساژ سنگ نمک

آموزش نمک درمانی در منزل

با توجه به نحوه استفاده از سنگ نمک برای ماساژ به دو روش ماساژ خشک و مرطوب می‌توان نمک درمانی در منزل را انجام داد.

 • نمک درمانی به روش خشک

روش خشک نمک درمانی معمولاً در غار نمکی مصنوعی و بدون رطوبت برای ماساژ صورت می‌گیرد. در این روش دمای محیط روی ۲۰ درجه سانتی گراد یا کمترین تنظیم می‌شود. سنگ نمک توسط دستگاه هالوژنراتور به ذرات میکروسکوپی خرد شده و در فضای اتاق پخش می‌گردند. با استنشاق ذرات نمک معلق در هوا، آلرژی‌ها و سموم از سیستم تنفسی جذب این ذرات نمک می‌شوند. استفاده از سنگ نمک به روش خشک باعث تجزیه مخاط، کاهش التهاب و باز شدن مجاری تنفسی شده و این دزات با جذب باکتری‌ها تاثیر مثبتی روی پوست می‌گذارند. هر یک از جلسات نمک درمانی حدود ۳۰ تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد.

 • نمک درمانی به روش مرطوب

نمک درمانی یا هالوتراپی با استفاده از محلول نمک و آب نیز نجام می‌شود؛ از جمله مهم‌ترین روش‌های نمک درمانی در منزل می‌توان به نوشیدن آب نمک، استحمام در آب نمک، غرغره کردن آب نمک، مخازن شناور پر از آب نمک و استفاده از آب نمک برای آبیاری بینی اشاره کرد.

 • تاثیر نمک درمانی برای انرژی منفی

زمانی که از سنگ نمک برای دفع انرژی منفی استفاده می‌شود با هر دم و بازدم ذرات ریز نمک موجود در فضا باعث پاکسازی ریه‌ها شده و اکسیژن رسانی به بدن افزایش می‌یابد. همچین وجود یون‌های منفی نمک در هوا سبب ایجاد حس شادی و نشاط شده و امواج منفی از ذهن دور می‌شوند. نتیجه طراوت و شادابی ایجاد شده باعث تخلیه استرس و نگرانی می‌گردد. برای استفاده از سنگ نمک برای دفع انرژی منفی باید نکات مهمی را مدنظر قرار داد.

گوی ماساژ سنگ نمک

 • قرار دادن سنگ نمک در گوشه‌های تاریک منزل و قسمت‌های کم نور خانه
 • گذاشتن سنگ نمک در حمام و سرویس بهداشتی برای کمک به تمیزی و جذب رطوبت محیط و زیباتر شدن فضای ظاهری سرویس و حمام
 • استفاده از سنگ نمک در کنار پنجره‌ها و هواکش
 • قرار دادن سنگ نمک در زیر زمین یا انبار خانه

روش صیقل دادن سنگ نمک

برای صیقل دادن سنگ نمک چندین روش وجود دارد.

 • برای شارژ کردن و صیقل دادن سنگ نمک می‌توان آن را در خاک تمیزی به مدت ۳ تا ۴ روز دفن کرد. این خاک باید بدون مواد اسیدی و سم‌های شیمیایی باشد؛ زیرا این مواد برای سنگ نمک مضر هستند.
 • برای صیقل دادن سنگ نمک قرار دادن آن در معرض نور خورشید راهکار مفیدی است؛ البته باید این کار در زمان طلوع آفتاب و به مدت چند دقیقه باید انجام شود تا همه انرژی منفی سنگ نمک از بین برود.
 • قرار دادن سنگ نمک در مقابل ماه کامل نیز از روش‌های دیگر صیقل و شارژ آن است تا همه انرژی منفی سنگ نمک از بین برود.
 • گذاشتن سنگ نمک در اطراف کوارتز بی رنگ و شفاف می‌تواند به دفع انرژی منفی آن و شارژ سنگ کمک کند.
 • گزینه مناسب دیگر برای صیقل دادن سنگ نمک، شمع‌ها هستند که می‌توان در اطراف سنگ نمک نور شمع را چرخاند تا انرژی منفی آن از بین برود و شارژ شود.

گوی ماساژ سنگ نمک

خواص صابون سنگ نمک برای صورت

با استفاده از صابون سنگ نمک از پوست لایه‌برداری شده و پوست پاکسازی و روشن‌تر می‌شود؛ این نوع صابون حاوی پتاسیم زیاد است که باعث حفظ و افزایش رطوبت پوست می‌گردد. صابون سنگ نمک ناخالصی‌های پوست را بیرون می‌کشد و از پوست سم زدایی می‌کند و نیازی به حمام نمک نخواهید داشت.

گوی ماساژ سنگ نمک

تاثیر صابون نمک برای مو

صابون نمک به دلیل داشتن ۲۶ ماده معدنی می‌تواند برای مو خواص بی نظیری داشته باشد؛ از مهم‌ترین تاثیرات صابون نمک برای مو می‌توان به نرم و صاف شدن مو، درمان شوره سر، جلوگیری از تعریق پوست سر و حجیم کردن مو اشاره کرد.

تولید کننده گوی و صابون نمک صورتی

گوی ماساژ سنگ نمک با استفاده از سنگ‌های نمک صورتی و دل نمک تولید شده و کلوخه‌های نمک‌های معادن توسط دستگاه‌های مخصوصی تراشیده می‌شوند. نمک صورتی از معادن نمک طبیعی مثل معدن نمک خارک در رشته کوه‌های هیمالیا در کشور پاکستان استخراج شده و طی فرایندهایی تبدیل به صابون نمک صورتی می‌گردد. این کشور تولیدکننده بیشترین مقدار نمک صورتی در جهان است؛ همچنین هند و ایران هم از دسته کشورهای تولیدکننده و صادرکننده نمک صورتی به شمار می‌روند.

یادداشت

مجموعه سنگ نمک هالیتو گوی ماساژ سنگ نمک را در سایزها و اندازه های مختلف و با قمیتهای متنوع عرضه می کند

گوی ماساژ سنگ نمک

 • جمع بندی

گوی ماساژ سنگ نمک یکی از ابزارهای درمانی مهم برای جلوگیری و درمان بسیاری از بیماری‌های عضلانی و رفع استرس است. دو روش برای نمک درمانی در منزل وجود دارد؛ در این مطلب به آموزش ماساژ با گوی سنگ نمک پرداخته شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید