فروش سنگ نمک دامی برای کرمان با تخفیف ویژه

سنگ نمک دامی برای کرمان

فروش سنگ نمک دامی برای کرمان با تخفیف ویژه، ارسال برای برای شهرهای کرمان، رابر و سیرجان با تخفیف ویژه خواهد بود. سنگ نمک مناسب دام با قیمت بسیار ارزان.

خرید سنگ نمک دامی برای کرمان

شهرهای کرمان، رابر و سیرجان دارای دامداری های متعددی هستند و به دلیل استفاده بسیار زیاد از سنگ نمک، مجموعه سنگ نمک حسینی، سنگ نمک را برای این شهرها با تخفیف ویژه ارسال می‌کند.

سنگ نمک دامی برای کرمان

قیمتهای در نظر گرفته شده سنگ نمک دامی برای کرمان بسیار استثنایی است. برای اطلاع از قیمت با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید.

ارسال سنگ نمک دامی برای کرمان با قیمت بسیار ارزان است.

خواص سنگ نمک برای دام

حیوانات و به طور مشخص گاو و گوسفند به دلیل نیاز به حرکت فراوان و تولید شیر و گوشت باید همیشه بدنی قوی داشته باشند. استخوان بندی محکم دام، توانایی زاد و لد و سرحال و سالم بودن آنها برای سرمایه گذاران بسیار مهم است.

نمک شاید ارزان ترین ماده خوراکی موجود در جیره غذایی گاو و گوسفند باشد اما کمبود آن سریعترین و بیشترین لطمات را به احشام وارد خواهد کرد.

سنگ نمک دامی برای کرمان

وجود دو عنصر طلایی و مهم ( کلر + سدیم = نام علمی نمک ) سبب می‌شود سیستم حرکتی و استخوان بندی دام سالم بماند. البته نوع سنگ نمک و نمک مورد استفاده بسیار مهم است برای این منظور جهت انتخاب سنگ نمک دام مناسب قسمت بعد را نیز بخوانید.

سنگ نمک دامی برای کرمان

معرفی انواع سنگ نمک دامی

همانطور که بیان شد نمک و عوامل تشکیل دهنده آن سدیم و کلر نقش بسیار حیاتی در ادامه زندگی هر موجودی دارند.

به تجربه ثابت شده سنگ نمک مناسبترین گزینه برای جیره غذایی دام است.

یادداشت

سنگ نمک مناسبترین گزینه برای دریافت سدیم توسط دام است

سنگ نمک مورد استفاده باید درصد بالایی سدیم (نمک) داشته باشد. خلوص بیشتر سنگ نمک یعنی بالا بودن میزان NACL  که همان نمک است.

سنگ نمک دامی برای کرمان

سنگ نمک فاقد آهن، منیزیم و آهک بهترین گزینه برای خوراک دام است اما این سنگ نمک مقداری گران است. به همین منظور از جایگزین آن که سنگ نمک ارزان تری است استفاده می‌کنند.

یادداشت

توجه داشته باشید اگر سنگ نمک خریداری شده، قرمز باشد باید بدانید که این سنگ نمک حاوی آهن است و بسیار برای دام مضر است

استفاده از سنگ نمک برای بیماری های دام

در سراسر دنیا نیز از سنگ نمک در آخور گاو استفاده می‌کنند تا حیوان به قدر نیاز، از نمک استفاده کند. لیس زدن مدام سنگ نمک توسط گاو و گوسفند، علاوه بر اینکه زخم های ایجاد شده در دهان و زبان را از بین می‌برد سبب می‌شود که دام آب بیشتری نیز بنوشد.

سنگ نمک دامی برای کرمان

در خیلی از دامداری ها اگر حیوانات مشکل مقعدی داشته باشند با قرار دادن سنگ نمک در جوف حیوان، دام را مجبور می‌کنند اقدام به لیس زدن پشت خود کند و به این ترتیب مشکلات مقعدی دام از بین می‌رود.

یادداشت

گاو اگر سنگ نمک برای لیس زدن نداشته باشد سنگ، در و یا دیوار را لیس می زند که منجر به زخم شدن زبان حیوان می شود

برای اطلاع از قیمت روز سنگ نمک دامی از طریق این صفحه قیمت به روز را دنبال کنید. برای مطلع شدن از تخفیف سنگ نمک دامی برای کرمان با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید