آجر نمک مخصوص ساخت کلینیک نمک درمانی

کلینیک نمک درمانی

آجر نمک مخصوص ساخت کلینیک نمک درمانی، استخر نمک در تهران، تامین تجهیزات اتاق نمک، نمک جهت سونای نمک، اتاق نمک در تبریز، ارسال مصالح ساخت مرکز نمک درمانی به سراسر ایران.

آشنایی با کلینیک نمک درمانی

هالوتراپی یا نمک درمانی از راه تنفس ذرات ریز نمک در هوا انجام می‌شود. نمک درمانی به بهبود تنفس انسان کمک می‌کند. هالوتراپی یک درمان جایگزین برای رفع مشکلات ریوی مانند آسم، برونشیت و سرفه در نظر گرفته شده است. کلینیک نمک درمانی، درمانی جامع است که ریشه در فواید نمک دریایی صورتی دارد. وارد شدن به کلینیک نمک درمانی مانند قدم گذاشتن در اتاقی شبیه غار نمکی مدفون شده در هیمالیا است. در کلینیک نمک درمانی از نمک که یک روش درمانی بسیار عالی برای انسان است، استفاده می‌شود. در آن نمک خشک را در یک محیط کنترل شده و راحت تنفس می‌کنید.

در کلینیک نمک درمانی قطعه‌ای از ماشین‌ها که به عنوان هالوژن‌ساز شناخته می‌شود، ذرات ریز نمک را خارج و با پوست شما تماس پیدا می‌کند و وارد ریه‌های شما می‌شود. نمک درمانی اولین بار در دهه ۱۸۰۰ در معادن نمک اروپا و روسیه کشف شد. فلیکس بوچکووسکی، پزشک لهستانی متوجه شد که کارگران معادن نمک از مشکلات تنفسی مشابهی که سایر معدنچیان در جاهای دیگر کار می‌کنند، رنج نمی‌برند.

همچنین بعداً مشخص شد که در طول جنگ جهانی دوم، بیمارانی که در غارهای نمکی کار می‌کردند، سلامتی خود را بهبود بخشیده بودند. نمک درمانی برای سلامتی شما فواید زیادی دارد. نمک درمانی طیف وسیعی از بیماری‌های پوستی و تنفسی مانند آسم، تب یونجه، سرماخوردگی و آنفولانزا، استرس و اگزما را کاهش می‌دهد.

کلینیک نمک درمانی

ساخت اتاق نمک با آجر نمک

برای ساخت اتاق نمک از آجر یا کاشی استفاده می‌کنند. هنگامی که به دنبال فضایی برای تبدیل به کلینیک نمک درمانی هستید، فکر می‌کنید که قبل از تبدیل آن به اتاق نمک باید آن فضا را خریداری کنید. این نظریه اصلا درست نیست. تبدیل یک فضای اجاره‌ای به اتاق نمک کاملاً قابل قبول است، زیرا هر پیاده سازی طراحی را می‌توان به راحتی با برداشتن آجرهای نمکی، کاشی‌های نمکی و تخته‌سنگ‌های نمک معکوس کرد.

پایه ایده آل برای اتاق نمک کف بتنی است. دلیل آن این است که اتاق‌های نمک به دلیل حجم نمک (آجر نمک، سنگ نمک، دانه‌های نمک روی زمین و غیره) می‌تواند بسیار سنگین و بسته به اندازه اتاق متفاوت باشد. برای ساخت اتاق نمک با آجر نمک باید از سنگ طبیعی بریده شده به شکل آجر و چگالی بالا استفاده شود.

کلینیک نمک درمانی

نمک درمانی در منزل

برای نمک درمانی در منزل می‌توان از اسپری بینی نمکی، تنفس محلول نمکی که در هوا تبخیر شده و یا از راه غرغره کردن با آب نمک استفاده کرد.

کلینیک نمک درمانی

امکان ساخت اتاق نمک و دیوار نمک با متراژ  پایین در منزل نیز امکان پذیر است، برای این منظور با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید