صادر کننده برتر سنگ نمک آبی کریستالی

سنگ نمک آبی

صادر کننده برتر سنگ نمک آبی کریستالی، امکان تحویل سنگ نمک آبی در کشور مقصد، سنگ نمک آبی کریستالی تامین ماهانه تا ۴۰۰ کیلو گرم، نمک آبیه دونه شکری تامین ماهانه ۱۰ تن.

آشنایی با سنگ نمک آبی

سنگ نمک آبی فقط از معادن گرمسار استخراج می‌شود و شهرت جهانی دارد. به دلیل اینکه عنصر پتاسیم به مقدار زیاد در آن وجود دارد رنگ آن آبی می‌باشد. به خاطر وجود عناصر مفید در این سنگ نمک باعث شده که جنبه خوراکی پیدا کند. کمیاب بودن این سنگ نمک باعث شده که قیمت آن نسبت به سایر نمک ها بیشتر باشد. سنگ نمک آبی اصل شفاف بوده و رگه های آبی در آن وجود دارد و به شکل آبی مطلق نمی‌باشد.

این ماده معدنی و مفید دارای عناصری مثل پتاسیم، آهن، منیزیم و کلسیم می‌باشد. این نمک فشار خون را تنظیم کرده و ایمنی بدن را بالا می‌برد. ضد استرس بوده و خواب را تنظیم می‌کند. باعث تنظیم تعادل بدن شده و به هضم غذا کمک می‌کند. نمک آبی یک نمک طبیعی است که دارای خواص درمانی و دارویی می‌باشد. مواد طبیعی و معدنی که در این سنگ نمک وجود دارد طی میلیون ها سال در این سنگ جمع شده است.

سنگ نمک آبی

طریقه مصرف نمک آبی

نمک آبی جزء مشهور ترین نمک ها در دنیا است. این نمک کمیاب پاک ترین و تمیزترین نمک در کل جهان است. چون این نمک از اقیانوس هایی که حدود ۲۰۰ سال پیش خشک شده‌اند به دست می‌آید، آلودگی ندارد. استفاده از آن برای گوشت، ماهی و نوشیدنی ها باعث می‌شود طعمی بسیار عالی به آنها بدهد. افراد زیادی مایل به استفاده از این نمک هستند و علت آن هم خواص بی‌نظیر سنگ نمک آبی می‌باشد. از آنجا که نمک جزء چاشنی های غذا می‌باشد ارزش زیادی برای افراد دارد با آسیاب کردن سنگ نمک آبی می‌توان از آن در غذا استفاده کرد.

بلور های معطر آن طعم بسیار خوبی به غذا می‌دهد. برای پخت غذا های دریایی نمک آبی بهترین گزینه است چون طعم بسیار لذیذی به آنها می‌دهد. نمک آبی را باید در زمان پایانی پخت به غذا اضافه کرد و برای استفاده آن در غذا بهتر است که نمک گرانول و درشت باشد.

سنگ نمک آبی

صادرات سنگ نمک آبی

چون سنگ نمک آبی کم استخراج می‌شود و کشور های خریدار این محصول نیز فراوان هستند همواره قیمت بالایی دارد که به طور معمول صادرات سنگ نمک آبی به کشور های آلمان، ایتالیا، اسپانیا، روسیه و آمریکای شمالی انجام می‌شود.

صادرات سنگ نمک آبی دارای پیچیدگی های فراوانی است و از آنجا که استخراج آن همواره با کمبود مواجه است، خریداران خارجی معمولا از مدتها قبل اقدام به سفارش و خرید می نمایند.

سنگ نمک آبی

به دلیل کمیاب بودن این نمک باید از مجموعه های معتبر آن را خریداری کرد. هرچند که مصرف این نمک در ایران رونقی ندارد اما صادرات آن به کشور های دیگر انجام می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید