خرید عمده سنگ نمک تزیینی دفع چشم زخم

,
سنگ نمک تزیینی

خرید عمده سنگ نمک تزیینی دفع چشم زخم، خرید سنگ نمک دکوری، سنگ نمک تزیینی درمانی با قیمت بسیار استثنایی، فروش عمده انواع سنگ نمک چراغدار و بدون چراغ، امکان عرضه با پایه چوبی، برچسب های آیه، عاشقانه در طرح های متنوع.

خواص سنگ نمک برای چشم زخم

در فرهنگ بسیاری از کشورها چشم زخم به عنوان باوری رایج وجود دارد. بر طبق این باور افراد مختلف می‌توانند با فرستادن انرژی احساسات منفی مانند حسرت، ناراحتی و یا حسادت به افراد دیگر آسیب بزنند. به این حالت چشم زخم گفته می‌شود. بر همین اساس برای جلوگیری از چشم زخم از ابزارهای مختلفی استفاده می‌شود. استفاده از این نمک به عنوان یک سنگ تزیینی یکی از روش‌های دفع چشم زخم می‌باشد که پایه‌ی علمی نیز دارد.

گفته می‌شود چشم زخم با بروز احساساتی مانند ناراحتی، خشم و یا استرس سبب افزایش یون‌های منفی در فضا می‌گردد. سنگ نمک با جذب یون‌های منفی فضا را متعادل می‌کند. در نتیجه علاوه بر دفع چشم زخم باعث ایجاد آرامش بیشتر در محیط می‌گردد. به همین دلیل از قدیم تا کنون استفاده از سنگ نمک یکی از روش‌های رایج دفع چشم زخم می‌باشد.

سنگ نمک تزیینی

چگونه سنگ نمک را تمیز کنیم

سنگ نمک دارای خواص فراوانی می‌باشد و به همین دلیل نحوه‌ی نگهداری از آن اهمیت زیادی دارد. رطوبت سبب کاهش کیفیت سنگ نمک و کاهش اثرگذاری خواص آن می‌گردد. به همین جهت قرار دادن آن دور از رطوبت در نگهداری آن اهمیت بالایی دارد. برای تمیز کردن سنگ نمک نباید از آب و صابون استفاده کنید. به این منظور ابتدا سنگ نمک را در مکانی سرد قرار دهید تا خنک شود. سپس آن را با دستمال مرطوب پاک کنید و به سرعت آن را خشک کنید.

سنگ نمک انرژی‌های منفی فضا را گرفته و در خود جذب می‌کند، تخلیه‌ی این انرژی‌های منفی و پاکسازی آن اهمیت زیادی دارد. به این منظور از روش‌های مختلفی می‌توانید استفاده کنید. برای مثال، شما می‌توانید سنگ نمک را به مدت دو تا سه روز در خاک غیر اسیدی دفن کنید و سپس آن را بیرون بیاورید. روشی دیگر برای پاکسازی سنگ نمک و شارژ دوباره‌ی آن، قرار دادن سنگ نمک زیر نور ماه کامل است. برای این کار لازم است قبل طلوع آفتاب سنگ نمک را به داخل منزل برگردانید.

سنگ نمک تزیینی

مرکز تولید سنگ نمک تزیینی

در فنگ‌شویی و یوگا به استفاده از سنگ نمک تزیینی توجه ویژه‌ای شده است. مجموعه سنگ نمک هالیتو به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده‌ی سنگ نمک در ایران، فروشنده‌ی انواع سنگ نمک تزیینی به صورت عمده جهت استفاده در منزل برای دفع چشم زخم، کاهش انرژی‎‌های منفی و استرس می‌باشد. سنگ نمک تزیینی نه تنها در کاهش انرژی منفی نقش بسزایی دارد بلکه توانایی پخش انرژی‌های مثبت در فضا را دارد.

سنگ نمک تزیینی

برای ثبت سفارش از طریق شبکه های اجتماعی نیز می توانید با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید