فروش عمده نمک کم سدیم ویژه افراد دارای فشار خون

,
نمک کم سدیم

فروش عمده نمک کم سدیم ویژه افراد دارای فشار خون، کارخانه تولید نمک کم سدیم انواع نمک رژیمی را با بسته بندی بسیار زیبا و قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد، برای خرید عمده و دریافت نمایندگی با واحد فروش کارخانه تماس بگیرید.

نمک کم سدیم چیست؟ در چه مواردی باید از این نوع نمک استفاده کرد؟ نمک، از ترکیب دو یون با بار های مثبت و منفی که سدیم و کلر می باشند تشکیل می شود. این یون ها، از جمله یون ها و عناصری هستند که برای کارکرد طبیعی بدن ضروری بوده و در فرآیند تعادل آب و الکترولیت های بدن، نقش اساسی را ایفا می کنند. سدیم موجود در نمک، با عبور از نفرون های کلیه و تبادلاتی که در این بین، بین این یون و یون های دیگر از قبیل پتاسیم انجام می شود، در متعادل ماندن شرایط اسموتیک سلول های بدن، نقش اساسی را ایفا می کند. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا شما را با این نوع نمک آشنا نموده و درباره آن توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض نماییم. با ما همراه باشید.

 

درباره نمک کم سدیم بیشتر بدانید

سدیمی که از طریق نمک خوراکی وارد بدن انسان می شود، پس از رسیدن به کلیه از طریق خون، از طریق سیستم رنین آنژیوتانسین، باعث افزایش فشار خون در افراد شده که اگر میزان این سدیم، بیشتر از حد طبیعی باشد، ممکن است در هومئوستاز داخلی بدن مشکل ایجاد نموده و فشار خون بدون کنترل افزایش پیدا کند. لذا در استفاده از نمک بایستی کاملا مراقب بود که مصرف آن بیش از حد نباشد زیرا ممکن است باعث ایجاد بیماری فشار خون در افراد شود. در نمک کم سدیم، از درصد سدیم موجود در نمک، طی فرآیند های مختلف شیمیایی کاسته می شود تا افرادی که مبتلا به بیماری هایی از قبیل پر فشاری خون، دیابت و … هستند و مصرف نمک برای آن ها مضر است، بتوانند از این نوع نمک استفاده کنند. لذا نمک کم سدیم، یکی از بهترین انتخاب ها برای بیماران مبتلا به پرفشاری خون و دیابت می باشد.

نمک کم سدیم

نمک کم سدیم مناسب چه افرادی است

همانطوری که در پاراگراف قبلی نیز اشاره کردیم، این نوع نمک مناسب آن دسته از افرادی است که با بیماری هایی از قبیل فشار خون بالا و بیماری قند خون یا دیابت دست و پنجه نرم می کنند. با بالا رفتن سن در افراد، اینگونه بیماری ها معمولا به سراغ افراد می آید و استفاده از نمکی که برای این افراد مضر نباشد، بسیار می تواند به افراد پیر و سالخورده کمک کند.

نمک کم سدیم

فروش عمده نمک کم سدیم

این نوع نمک، با توجه به این که عوارض خاصی را از نظر بالابردن میزان فشار خون به همراه ندارد، لذا مصرف آن روز به روز در سطح کشور در حال افزایش است و برای تامین نمک کم سدیم مورد نیاز این افراد، شرکت ها و کارخانجات بسیاری در سطح کشور فعالیت می کنند تا این محصول را برای این دسته افراد آماده کنند.

نمک کم سدیم

برای خرید عمده نمک کم سدیم تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید