فروش عمده سنگ نمک درمانی و دکوری

سنگ نمک درمانی

فروش عمده سنگ نمک درمانی و دکوری، فواید سنگ نمک در منزل فراوان است، ساخت اتاق نمک و دیوار نمک، وجود سنگ نمک تزیینی در هر منزلی نیاز است و سبب تصفیه هوا و دور کردن انرژی منفی از فضای منزل خواهد شد.

سنگ نمک چه نوع سنگی است

سنگ نمک درمانی یکی از انواع سنگ نمک می باشد که کاربرد های فراوان دارد. سنگ نمک خالص ترین شکل نمک می باشد که بدون آلاینده های شیمیایی تشکیل می شود. سنگ نمک از ۹۲ عنصر کمیاب که مورد نیاز بدن انسان است تشکیل می شود. برخی از این عناصر عبارتند از پتاسیم، روی، منیزیم، مس، کلسیم و آهن. سنگ نمک بر خلاف نمک های معمولی موجب متعادل شدن دمای بدن می شود و بدن را خنک می کند. استفاده از سنگ نمک به جای نمک سلامتی بدن را کمتر به خطر می اندازد.

دو عنصر سدیم و کلر عناصر تشکیل دهنده ی نمک می باشند. این دو عنصر به دلیل فعالیت آتشفشان ها در آب دریا ها و اقیانوس ها قرار داشتند. اما با گذشت چندین میلیون سال و تغییرات آب و هوا اقیانوس ها و دریا ها خشک شدن و رسوبات نمکی در بستر اقیانوس ها و دریاها باقی ماندند. با جمع شدن این رسوبات روی یکدیگر لایه ای تشکیل می شود که آن را سنگ نمک می نامند. این سنگ ها ممکن است ضخامت شان به صد ها متر برسد.

سنگ نمک با نام هالیت نیز شناخته می شود و با توجه به ناخالصی هایی که دارد به رنگ های مختلفی دیده می شود. به طور مثال اگر مقادیر زیاد آهن در سنگ نمک باشد به رنگ قرمز دیده می شود و یا اگر در آن منگنز وجود داشته باشد به رنگ های زرد و نارنجی دیده می شود. اگر بخواهیم سنگ نمک اصل را از غیر اصل تشخیص دهیم باید به شور بودن، براق بودن و بوی خشک آن توجه کنیم. سنگ نمک در سه نوع خوراکی، صنعتی و تزئینی عرضه می شود.

 سنگ نمک درمانی

سنگ نمک درمانی چیست؟

سنگ نمک درمانی به سنگ نمکی گفته می شود که به منظور درمان بیماری های مختلف در انسان مورد استفاده قرار می گیرد. این سنگ نمک دارای خواص فراوانی است و به همین دلیل بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این سنگ نمک حاوی مواد معدنی مفیدی است که برای سلامتی بدن ضروری هستند.

سنگ نمک درمانی خاصیت هایی مانند افزایش متابولیسم بدن، تنظیم و کنترل فشار خون، تقویت و بهبود روحیه، کمک به کنترل استرس، کاهش علائم در بیماری های تنفسی، بهبود عملکرد روده، تقویت اشتها، بهبود آسم، سلامت قلب، جلوگیری از دیابت، جلوگیری از پوکی استخوان، بهبود افسردگی و … دارد.

 سنگ نمک درمانی

فروش عمده سنگ نمک تزیینی

سنگ نمک درمانی برای درمان امراض مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ نمک تزیینی از گذشته تا به امروز در منازل و مکان های مختلف استفاده می شود. قدیمیان عقیده داشتند که این سنگ سبب افزایش رزق و روزی می شود و امروزه نیز به عنوان وسایل دکوراتیو از آن استفاده می شود.

سنگ نمک درمانی

سنگ های تزیینی بازار فروش خوبی دارند از این رو بسیاری از کارخانه ها اقدام به فروش عمده این محصول می کنند. سفارش عمده این محصولات به طور مستقیم و بدون واسطه از کارخانه موجب یک خرید به صرفه می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید