طراحی و ساخت رستوران غار نمک

رستوران غار نمک

طراحی و ساخت رستوران غار نمک، با درآمدزایی فوق العاده زیاد و برگشت سرمایه بسیار سریع، طراحی بسیار شگفت انگیز و افزایش چند برابری مشتری در بازه زمانی بسیار کوتاه.

معرفی رستوران غار نمک

رستوران غار نمکی در حقیقت هیچگونه تفاوتی با رستورانهای معمولی از لحاظ سرو غذا یا نحوه خدمات دهی ندارد. تفاوت عمده این رستوران با رستوران های معمولی در دکوراسیون فضای محیطی است که دقیقا مانند یک غار نمک است.

رستوران غار نمک

لذت صرف غذا به همراه خانواده در یک محیط غار مانند با مزایای فوق العاده زیاد برای سلامتی، تجربه ای بسیار بینظیر است که حس و حال افراد را خیلی عالی و منحصر به فرد خواهد کرد.

یادداشت

مطمئنا هیچکس تجربه صرف غذا در یک محیط غار نمکی را از دست نخواهد داد

درآمد زایی رستوران غار نمکی

کلا مقوله رستوران و رستوران داری به طور ذاتی دارای درآمدزایی هست که البته این موضوع به موارد متعددی مانند مکان، نحوه پذیرایی از مشتری، کیفیت غذا و سایر موارد بستگی دارد.

یکی از پارامترهای بسیار مهم که مشتریان زیادی را به سمت رستوران شما سرازیر خواهد کرد دکوراسیون و چیدمان فضای داخلی رستوران است.

یادداشت

پیشنهاد می‌شود اگر برای شروع پروژه ساخت رستوران غار نمکی سوالاتی دارید
این ویدئو را ببینید

رستوران غار نمک با محیط نمکی و حالتی دقیقا شبیه به غار، جذابیت فوق العاده زیادی برای مشتریان خواهد داشت.

طبق تجربه مجموعه سنگ نمک هالیتو و پروژه های انجام شده، رستوران غار نمکی بازگشت سرمایه بسیار فوری و سریع دارد.

یادداشت

اگر مایلید مشتریان رستوران شما در کمترین زمان به شدت افزایش داشته باشد
فضای داخلی خود را به غار نمک تغییر دهید

در پروژه رستوران غار نمکی اجرا شده توسط مجموعه ما، مشتریان این رستوران قبل و بعد از تغییر به رستوران غار نمک، تا ۷ برابر بیشتر شده است.

ساخت رستوران غار نمک

برای ساخت رستوران غار نمکی به مدت تقریبا ۲۰ تا ۳۰ روز باید این محیط در اختیار تیم اجرایی ما قرار بگیرید که صفر تا صد پروژه انجام شده و به شما تحویل شود.

رستوران غار نمک

روش ساخت هم به صورت با مصالح و یا بدون مصالح (تامین مصالح توسط خریدار) قابل انجام است.

به دلیل اینکه مجموعه هالیتو در سراسر کشور پروژه های غار نمکی را انجام می‌دهد به طور معمول تا یک ماه بعد پروژه جهت اجرا در نوبت است.

رستوران غار نمک

اگر زمان خاصی را برای افتتاح رستوران غار نمکی خود در نظر دارید حتما از ۲ ماه قبل با ما در تماس باشید که در زمان مورد نظر، در خدمت شما مشتری گرامی باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید