مرکز خرید نمک صنعتی گرمسار

مرکز خرید نمک صنعتی گرمسار

مرکز خرید نمک صنعتی گرمسار، تهیه و تامین انواع نمک صنعتی گرمسار با دانه بندی کاملا یک دست و رنگ بسیار روشن، صادرات نمک صنعتی گرمسار در کیسه های کوچک و جامبو.

نمک صنعتی گرمسار

نمک صنعتی گرمسار را به جرئت می‌توان بهترین نمک صنعتی ایران دانست چرا که علاوه بر کیفیت بسیار بالا توان تامین این نمک در مقیاس بسیار گسترده وجود دارد.

استان سمنان و علی الخصوص شهر گرمسار به دلیل داشتن معادن متعدد سنگ نمک، سرآمد تمام شهرهای کشور به جهت داشتن معادن نمک است.

مرکز خرید نمک صنعتی گرمسار

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]هیچکدام از شهرهای کشورمان ایران به اندازه شهر گرمسار واحد پیشرفته نمک کوبی و تولید نمک صنعتی در اختیار ندارند[/box]

در دو دهه گذشته و با ورود تکنولوژی بسیار پیشرفته و دستگاه‌های به روز نمک کوبی و خردایش سنگ نمک به گرمسار، توان تولید و تامین نمک صنعتی به شدت افزایش یافته است.

مرکز خرید نمک صنعتی گرمسار

شهر گرمسار یا به درستی مرکز خرید نمک صنعتی گرمسار، بزرگترین تولید کننده نمک صنعتی در خاورمیانه است که محصولات نمک صنعتی تولید شده در این شهر علاوه بر بازارهای آسیایی به کشورهای شاخ آفریقا نیز صادر می‌شود.

صادرات نمک صنعتی گرمسار

نمک صنعتی گرمسار پتانسیل بسیار بالایی جهت صادرات دارد و در عمل نیز صادرات سالانه بیش از ۱ میلیون تن نمک صنعتی از شهر گرمسار گواه بر درستی این مدعاست.

بسیاری از کشورهای آسیایی خصوصا کشورهای همسایه با ایران، به دلیل عدم دسترسی مستقیم به منابع نمکی، بالاجبار باید نمک خود را از ایران تامین کنند.

مرکز خرید نمک صنعتی گرمسار

توان تامین بالا و کیفیت مثال زدنی دو شاخصه اصلی نمک صنعتی گرمسار است که خریداران صادراتی را راغب به تجارت با تاجران نمک صنعتی گرمسار نموده است.

مرکز خرید نمک صنعتی گرمسار

مجموعه سنگ نمک هالیتو به عنوان مرکز خرید نمک صنعتی گرمسار، تاکنون و به طور مداوم نمک صنعتی مورد نیاز چند کشور مانند هند، ترکیه، امارات، روسیه، گرجستان و آذربایجان را تامین نموده که این همکاری هم اکنون نیز ادامه دارد.

مرکز خرید نمک صنعتی گرمسار

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]مجموعه سنگ نمک حسینی مرکز خرید نمک صنعتی گرمسار[/box]

انتخاب و تامین سنگ نمک باکیفیت و در نتیجه تولید نمک صنعتی با خلوص بالا با رنگ روشن، صداقت در انجام تجارت و امر صادرات، سبب شده مشتریان و خریداران صادراتی مایل به همکاری دراز مدت با مجموعه سنگ نمک حسینی (سنگ نمک هالیتو) باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید