خرید مستقیم از کارخانه نمک تبلور مجدد سمنان

نمک تبلور مجدد

خرید مستقیم از کارخانه نمک تبلور مجدد سمنان، صادرات نمک تبلور مجدد با خلوص ۹۹٫۴ درصد با کیسه ۲۵ کیلویی، امکان تهیه نمک خوراکی متبلور تصفیه شده به صورت یددار و بدون ید.

یکی از انواع نمک های تصفیه شده، که به دلیل ایجاد درصد خلوص بالایی در نمک ید دار، بسیار مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از شرکت های تصفیه کننده نمک، اقدام به تولید نمک تصفیه شده به این روش می کنند، نمک تبلور مجدد می باشد. نمک تبلور مجدد را با نام تصفیه کامل نمک نیز می شناسند. زیرا با استفاده از این روش برای تصفیه نمک، معمولا نمک با کیفیت و درصد خلوص بالا تولید شده و بلور های نمک بصورت مکعبی و منظم در کنار یکدیگر قرار گرفته و معمولا عاری از هرگونه مواد ناخالص و مضر برای بدن می باشد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با نمک تبلور مجدد، به عنوان یکی از بهترین انواع نمک های تصفیه شده آشنا نموده و به نحوه تولید این نوع نمک و صادرات آن به کشور عراق توضیحاتی را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

نحوه تولید نمک تبلور مجدد

نمک تبلور مجدد، یا همان نمک تصفیه شده کامل، به نوعی می توان گفت بهترین نوع نمک تصفیه شده است که دارای عنصر ید در ساختار خود بوده و استفاده از آن می تواند ید مورد نیاز بدن را نیز تامین نموده و از بروز بیماری هایی از قبیل بیماری گواتر که در اثر کمبود ید در انسان ایجاد می شود، جلوگیری به عمل آورد. این نوع نمک طی فرآیند های خالص سازی با دستگاه های پیشرفته و در بعضی از کارخانجات فعال در زمینه خالص سازی نمک طعام، تولید شده و برای مصرف به مناطق مختلف کشور ارسال می شود. یکی از کارخانجات فعال در  کشور، در زمینه خالص سازی نمک طعام، کارخانه شهر جهرم می باشد که یکی از معروف ترین کارخانه های تولید نمک تبلور مجدد در کشور می باشد.

نمک تبلور مجدد

تولید کننده نمک تصفیه شده

تصفیه نمک معمولا به روش های مختلفی صورت می گیرد. تصفیه جزئی و تصفیه کامل نمک از جمله روش های تصفیه نمک می باشند. بدیهی است آن دسته از تولید کننده هایی که از روش تصفیه کامل یا تولید نمک تبلور مجدد، اقدام به تولید نمک تصفیه شده می نمایند، به دلیل کیفیت بالاتر محصولات تولیدی خود، فروش بالاتری نیز دارند.

نمک تبلور مجدد

صادرات نمک تبلور مجدد به عراق

نمک تبلور مجدد به دلیل کیفیت بالایی که دارد، معمولا به کشور های دیگر صادر شده و به عنوان یک محصول صادراتی، می تواند ارز آوری مناسبی برای ایران داشته باشد. یکی از کشور هایی که صادرات این نوع نمک تصفیه شده به آن صورت می گیرد، کشور عراق است. ایران به دلیل وجود ذخایر معدنی سنگ نمک به مقدار زیاد، به عنوان یکی از معروف ترین صادر کننده های نمک در جهان شناخته می شود.

نمک تبلور مجدد

برای صادرات نمک تبلور مجدد به عراق و خصوصا اقلیم کردستان نیاز به نمک تبلور مجدد با میزان پاشش ید ۶۰ ppm می باشد که کارخانه نمک گرمسار به راحتی این نمک را در اختیار شما قرار می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید