صادرات نمک آبی گرمسار به هلند

نمک آبی گرمسار

صادرات نمک آبی گرمسار به هلند، سنگ نمک آبی کریستالی، نمک آبی دونه شکری، امکان تحویل در کشور مقصد، هلند، آلمان، فرانسه و سراسر اروپا، برای خرید مستقیم سنگ نمک آبی تماس بگیرید.

نمک آبی چیست؟

امروزه نمک ها در اشکال و رنگ های مختلفی استخراج می شوند. نمک آبی رنگ یا blue salt از انواع نمک های معدنی می باشد. این نمک به دلیل وجود مقدار زیادی مواد معدنی مثل کلسیم، آهن و پتاسیم و همچنین ظاهر متفاوت خود، طرفداران زیادی دارد. نمک آبی گرمسار از کمیاب ترین سنگ نمک های موجود در دنیا به شمار می رود. به طوری که هر ساله تنها چند تن از این نوع نمک در معادن استخراج می شود. وجود مقادیر بالای کلسیم، پتاسیم و همچنین آهن در نمک آبی گرمسار باعث شده این نوع نمک فوائد زیر را برای بدن داشته باشد:

  • ضدعفونی کننده و ضد باکتری است
  • فشار خون را تنظیم می کند
  • در سلامت و بهداشت دهان و دندان موثر است
  • ایمنی بدن را افزایش می دهد
  • بعضی مشکلات تنفسی را از بین می برد
  • باعث هضم راحت تر غذا می شود
  • خواب را منظم می کند
  • از اسپاسم عضله های بدن جلوگیری می کند

 نمک آبی گرمسار

معدن نمک آبی در ایران

نمک آبی رنگ ایرانی به صورت سنگ نمک استخراج می شود. معادن سنگ نمک آبی در شهرهای مختلفی از ایران وجود دارد. با این حال بیشترین مقدار نمک آبی از شهر گرمسار و استان سمنان استخراج شده است. پس می توان از این دو نقطه به عنوان قطب استخراج سنگ نمک آبی یاد کرد. به طوری که سنگ نمک آبی که از این معادن استخراج می شود،

قابلیت صادر کردن به کشورهای مختلف را دارد. از ویژگی های نمک آبی گرمسار، حالت شکری بودن آن است. جالب است بدانید از سنگ نمک های بلوری برای استفاده خوراکی استفاده می شود و سنگ نمک های شکری برای مصارف دیگر کاربرد دارند. به همین دلیل از نمک آبی گرمسار برای مصارف غیر خوراکی استفاده می شود.

نمک آبی گرمسار

خرید نمک آبی گرمسار

همانطور که اشاره کردیم نمک آبی رنگ یکی از کمیاب ترین و با ارزش ترین مواد معدنی موجود در کره زمین می باشد که با نام های نمک یاقوتی یا نمک ایرانی هم شناخته می شود. روش مورد استفاده برای استخراج این سنگ نمک همان روشی است که معدنچیان برای حفاری طلا استفاده می کنند. معدن این نمک منحصر به فرد

در استان سمنان است. نمک آبی گرمسار از جمله کالاهایی است که به کشورهای مختلف دنیا صادر می شود.

نمک آبی گرمسار

ویژگی های منحصر به فرد این نمک باعث شده طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نمک آبی گرمسار و خرید این محصول، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید