عرضه کننده نمک سختی گیر موتور خانه و دیگ بخار

نمک سختی گیر

عرضه کننده نمک سختی گیر موتور خانه و دیگ بخار، تولید کننده قرص نمک سختی گیر، فروش سنگ نمک سختی گیر اعلاء و درجه یک در کیسه های ۲۰ کیلویی، امکان تحویل در محل، سراسر تهران و کرج.

همانطور که می دانیم، مصرف آب سخت می تواند برای سلامتی مضر باشد. نمک سختی گیر برای از بین بردن سختی آب استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی نمک سختی گیر، انواع آن و خرید این محصول از مراکز معتبر بپردازیم. مطالعه ی این مقاله برای شما می تواند سودمند باشد. با ما همراه باشید.

انواع نمک مورد استفاده در سختی گیر

وجود کلسیم و منیزیم در آب سبب تشکیل آب سخت می شود. با کمک دستگاه های پیشرفته ی رزینی، سختی آب را می گیرند. سه نوع نمک برای کاهش سختی آب استفاده می شود. این نمک ها با نام های نمک بویلر، نمک احیای رزین یا نمک سختی گیر هم شناخته می شوند. نمک سختی گیر در موارد بسیاری کاربرد دارد. بخشی از کاربردهای آن را در زیر شرح می دهیم:

  • تصفیه ی سیستم های دیونیزه و اسمز معکوس، آب آشامیدنی، تصفیه ی فاضلاب
  • بویلر و راکتورها در مبدل های حرارتی، تغذیه ی دیگ های بخار، برج های خنک کننده با آب
  • سیستم های سرد کننده، خشکشویی ها و رستوران ها

به صورت کلی می توان از این نمک در مصارف صنعتی بهره برد.

نمک سختی گیر

سنگ نمک برای موتورخانه

آب های سخت در بخش تاسیسات می تواند در لوله ها مشکلاتی را ایجاد کنند. به همین منظور در موتورخانه ها باید از نمک سختی گیر استفاده شود تا مشکلات موجود به حداقل برسد. سنگ نمک را برای موتورخانه باید به سختی گیر منتقل کرد. روش هایی برای انتقال این نمک وجود دارد. در زیر دو نمونه از این روش ها را عنوان می کنیم:

  • روش اول، می تواند با مکش آب نمک در روبروی لوله ی یکسان سختی گیر و آب نمک باشد.
  • روش دوم، جای خالی آب را با آب نمک سختی گیر پر می کنیم و شیر اتصال را باز می کنیم.

نمک سختی گیر

خرید نمک سختی گیر

برای خرید نمک سختی گیر باید از کیفیت محصول اطمینان حاصل نمود. به همین خاطر توصیه ی ما این است که از فروشگاه های معتبر برای خرید نمک سختی گیر اقدام کنید. رضایت بالای خرید از این فروشگاه ها به صورت حضوری یا اینترنتی با سایر فروشگاه ها قابل قیاس نیست.

نمک سختی گیر

از طرفی تهیه ی این محصول با کیفیت بالا، مزایای بسیاری برای شما دارد. در احیای رزین نیز حتما باید از سنگ نمک با کیفیت استفاده کنید. افزایش عمر رزین و بازیابی خاصیت رزین می تواند از مزایای استفاده از سنگ نمک با کیفیت باشد. تماس با کارشناسان فروش مجموعه می تواند در خرید این محصول به شما کمک کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید