اعطای نمایندگی چراغ تزیینی سنگ نمک

چراغ تزیینی سنگ نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو نمایندگی چراغ تزیینی سنگ نمک را در سراسر کشور اعطا می‌کند. اگر قصد فروش چراغ تزیینی سنگ نمک را دارید مجموعه سنگ نمک هالیتو زیباترین انواع چراغ تزیینی سنگ نمک را تولید و عرضه می‌کند.

ویژگی چراغ های تزئینی سنگ نمک هالیتو

چراغهای تزئینی سنگ نمک هالیتو از سنگ نمک سفید طبیعی کاملا خالص تولید شده و با زیباترین برشها ساخته و پرداخته می‌شوند.

چراغهای سنگ نمک هالیتو با خاصیت درمانی فوق العاده بسیار مشتری پسند بوده و همه سلیقه ها را به خود جذب می‌کنند.

برخی از نمونه کارهای ساخته شده در مجموعه سنگ نمک هالیتو را در تصاویر پایین مشاهده می‌کنید.

بازار فروش سنگ نمک تزئینی

از دیرباز ایرانیان به سنگ نمک به دلیل داشتن خاصیت دفع چشم زخم توجه ویژه ای داشته‌اند. وجود سنگ نمک در هر منزلی الزامی بود تا اهل خانه از بلا و آفات مصون باشند.

همین نگاه ویژه ایرانیان به سنگ نمک و از طرفی دیگر بسیاری از آیات قرآنی که خاصیت دفع شر دارند مانند (چهار قل وان یکاد آیت الکرسی) و ترکیب این دو بایکدیگر سبب شده چراغ تزیینی سنگ نمک ، فروش بسیار بالایی در سراسر کشور و تمامی شهرها داشته باشد.

چراغ تزیینی سنگ نمک

 

نحوه اخذ نمایندگی چراغ تزیینی سنگ نمک

برای اخذ نمایندگی چراغهای تزئینی سنگ نمک هالیتو از طریق این صفحه اطلاعات خود را برای ما بفرستید همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و شرایط اخذ نمایندگی را توضیح خواهند داد.

چراغ تزیینی سنگ نمک

سنگ نمک درمانی چیست؟

اعتقاد بر این است که معادن سنگ نمک گرمسار حاصل جمع شدن رسوبات از دوره اول زمین شناسی تاکنون است لذا خواص معدنی بسیار زیادی را در خود جای داده است.

اما میزان جمع شدن رسوبات از میلیون ها سال قبل تاکنون به صورت یکنواخت نبوده لذا در معادن نمکی که به شکل امروزی مشاهده می‌کنیم سنگ نمک های متفاوتی به دست می‌آید.

چراغ تزیینی سنگ نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو با دسترسی به بزرگترین معدن سنگ نمک خاورمیانه، سنگ نمک طبی و درمانی را استخراج می‌کند که علاوه بر مصرف خوراکی برای ساخت سنگ نمک تزیینی نیز در کارگاه های برش خود استفاده می‌کند.

این سنگ نمک از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار است و از بقیه سنگ نمک های معمولی گرانتر است.

چراغ تزیینی سنگ نمک

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

همانطور که در بخش قبلی نیز گفته شد مجموعه هالیتو برای تولید سنگ نمک دکوری از سنگ نمک درمانی استفاده می‌کند که در نوع خود بسیار کمیاب است.

از آنجا که سنگ نمک درمانی قیمت به نسبت بالاتری دارد معمولا از این سنگ نمک برای برش استفاده نمی‌شود اما مجموعه هالیتو با داشتن معدن سنگ نمک طبی، محدودیتی برای تولید چراغ خواب سنگ نمک درمانی ندارد.

چراغ تزیینی سنگ نمک

برای پاسخگویی به نیاز بازار محصولات مختلف با قیمتهای متفاوت ساخته و عرضه می‌شوند لذا شما خواننده گرامی اگر قصد خرید عمده را دارید برای اطلاع از قیمتها با ما تماس بگیرید.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]برای خرید عمده انواع سنگ نمک تزیینی تماس بگیرید[/box]

برای مصرف کنندگان نهایی که قصد خرید تکی محصولات را دارند این امکان وجود دارد در این صفحه آبازورهای سنگ نمک را مشاهده و سفارش دهند.

تولید سنگ نمک تزیینی

تولید سنگ نمک تزیینی اگر با دقت و حساسیت انجام شود کاری بسیار مشکل است چرا که عدم تطابق برش های ایجاد شده با یکدیگر و عدم دقت کافی هنگام پرداخت نهایی محصول، می‌تواند سبب دوباره کاری و افزایش پرتی شود که هزینه‌های تولید را به شدت بالا خواهد برد.

برای اینکه متوجه شوید کیفیت چه نقش تعیین کننده‌ای در محصول نهایی خواهد داشت به تصویر زیر دقت کنید.

چراغ تزیینی سنگ نمک

همانطور که مشاهده می‌نمایید ساخت محصول بی کیفیت چندان مشکل نیست و حتی نیاز به دستگاه و افراد متخصص نیز ندارد چرا که هنری در آن نهفته نیست و به سادگی قابل تولید است.

اما برای عرضه محصولی منحصر به فرد که علاوه بر بازار داخل بتواند در بازارهای بین المللی نیز رقابت کند نیازمند وقت و هزینه است.

چراغ تزیینی سنگ نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو محصولات خود را به کشورهای آلمان، ایتالیا، آذربایجان، امارات، عراق و گرجستان صادر می‌کند و مشتریان سنگ نمک دکوری در این کشورها از علاقمندان محصولات سنگ نمک هالیتو می‌باشند.

کمپین تخفیف ماهانه هالیتو

برای راحتی بیشتر خریداران محصولات سنگ نمک تزئینی، مجموعه هالیتو به صورت ماهانه اقدام به برگزاری کمپین تخفیف می‌نماید.

شما می‌توانید محصولات مورد نظر خود را در این مدت با ۳۰ درصد تخفیف خریداری نمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر از زمان برگزاری کمپین های تخفیف همواره از طریق این صفحه با خبر باشید.

چراغ تزیینی سنگ نمک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید