مرکز خرید نمک جهرم در اصفهان و تهران

نمک جهرم در اصفهان

مرکز خرید نمک صنعتی جهرم در اصفهان و تهران، سنگ نمک کریستالی شفاف دل نمک، فروش عمده و خرده، سنگ نمک کاملا کمیاب با خلوص ۹۹٫۸ %، امکان تامین ماهانه تا ۱۰۰ تن.

نمک کوه شاه علمدار جهرم

فروش عمده نمک صورتی جهرم در اصفهان از رونق بالایی برخوردار می باشد و علت این موضوع را می توان نزدیک بودن این دو شهر به یکدیگر معرفی کرد. نمک جهرم از جمله نمک های باکیفیت در ایران به حساب می آید که از خواص طبیعی بالایی برخوردار می باشد. معدن شاه علمدار یکی از معادن نمک نسبتا پاک می باشد که سالانه مقدار زیادی از نمک های استخراج شده از این معدن به بخش صادرات به خصوص صادرات به کشور های اروپایی تعلق می گیرد.

متاسفانه مصرف نمک جهرم که از نوع نمک تبلور مجدد می باشد در ایران بسیار محدود می باشد و این در حالی است که پزشکان توصیه اکید بر مصرف نمک های ید دار دارند. طبیعی بودن این نمک ها از بروز انواع بیماری های قلبی جلوگیری کرده و باعث حفظ سلول های خونی در بدن می شود. علاوه بر این از این نوع نمک ها می توان در درمان بیماری دیابت و سرطان نیز استفاده نمود.

نمک جهرم در اصفهان

خواص سنگ نمک شیشه ای

فروش سنگ نمک فله شیشه ای هم مانند فروش نمک جهرم در اصفهان رونق خاصی دارد. در رابطه با سنگ نمک شیشه ای باید گفت که تمام معادن نمک حاصل از خشک شدن آب اقیانوس ها و دریا ها در بیش از ۳۰۰ میلیون سال پیش از دوره دوم زمین شناسی می باشند. اما دریاچه هایی که آب شیرین دارند در اقلیم های ویژه ای قرار گرفته بودند و در این اقلیم ها بود که سنگ نمک های شیشه ای تشکیل شده اند.

سنگ نمک های شیشه ای از آن جهت که سرشار از عناصری همچون پتاسیم، کلسیم و ید طبیعی می باشند، می توانند در تامین سلامتی بدن نقشی موثر داشته باشند. از جمله خواص آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  درمان غلبه بلغم
  • تقویت و بهبود عملکرد روده
  • کاهش بیماری های تنفسی
  • درمان بی اشتهایی
  • رفع گرفتگی عضلات
  • کاهنده دیابت

نمک جهرم در اصفهان

خرید نمک جهرم در اصفهان

همان طور که گفته شد فروش نمک ید دار جهرم در اصفهان به صورت عمده و خرده وجود دارد و خریداران این محصول به راحتی می توانند انواع نمک های استخراج شده از معادن جهرم را در اصفهان خریداری نمایند. با توجه به این که از این نوع نمک ها در بخش های مختلفی همچون تولید دارو، تولید لوازم آرایشی و بهداشتی و … استفاده می کنند معمولا خرید آن به صورت عمده می باشد که از این لحاظ نیز در خرید نمک جهرم در اصفهان مشکل خاصی وجود ندارد.

نمک جهرم در اصفهان

برای صادرات سنگ نمک کریستالی جهرم و سفارشات بیشتر از ۵۰ تن حداقل از ۱ ماه قبل هماهنگی نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید