خرید سنگ نمک کریستالی بدون رگه

خرید سنگ نمک کریستالی

خرید سنگ نمک کریستالی بدون رگه مخصوص تولید سنگ نمک تزیینی، نظر بندهای سنگ نمک، قاب پلاک طلا، تسبیح کریستالی سنگ نمک که برخی از موارد گفته شده جنبه صادراتی دارد.

سنگ نمک کریستالی چیست

سنگ نمک کریستالی نوعی از سنگ نمک است که در معادن نمک به طور طبیعی وجود دارد و به صورت ذاتی دارای حالتی کریستالی و شیشه ای است.

این سنگ نمک به دلیل شفاف بودن و بلوری بودن نام کریستالی را گرفته است. کشورهای هند، پاکستان و ایران بزرگترین ذخایر سنگ نمک کریستالی را دارند.

خرید سنگ نمک کریستالی

[toggle title=”توضیح” state=”open”]نکته ای که درباره سنگ نمک کریستالی وجود دارد میزان شفاف بودن آن است
سنگ نمک کریستالی شفاف و روشن قیمت بیشتری دارد و کمیاب تر است[/toggle]

سنگ نمک کریستالی بدون رگه

همانطور که سنگ نمک های معمولی دارای رگه هستند، سنگ نمک های کریستالی نیز رگه دارند.

در تولید بعضی از مصنوعات تزیینی که از سنگ نمک کریستالی استفاده می‌شود، لازم است که این سنگ نمک فاقد رگه باشد که سنگ نمک کریستالی بدون رگه بسیار کمیاب است.

خرید سنگ نمک کریستالی

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]میزان سفارش برای خرید سنگ نمک کریستالی بدون رگه از نوع معمولی آن بیشتر است اما مقدار این سنگ نمک بسیار کم و محدود است[/box]

مجموعه هالیتو با دسترسی مستقیم به برخی از معادن کمیاب، سنگ نمک کریستالی بدون رگه را تامین می‌کند.

قیمت سنگ نمک کریستالی

همانطور که گفته شد قیمت سنگ نمک کریستالی به شدت تابع شفاف و شیشه ای بودن آن است. قیمت سنگ نمک کریستالی با توجه به توضیح داده شده از کیلویی ۲ هزار تومان تا ۸ هزار تومان متغیر است.

خرید سنگ نمک کریستالی

خرید سنگ نمک کریستالی بدون رگه

برای خرید سنگ نمک کریستالی بدون رگه با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید. لازم به توضیح است که حداقل سفارش باید ۱ تن باشد و ارسال سفارشات کمتر از این مقدار به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید