تولید کننده سنگ نمک گوی از ۳ سانت تا ۳۰ سانت

سنگ نمک گوی

تولید کننده سنگ نمک گوی از ۳ سانت تا ۳۰ سانت، گتی سنگ نمک ماساژ ۳ تا ۸ سانت، گتی چراغدار از ۸ تا ۳۰ سانت با پایه چتبی ت سیم کلیددار، فرتش به صترت عمده.

خواص آباژور سنگ نمک

با پیشرفت تکنولوژی و رشد جمعیت، هرج و مرج در زندگی‌های شهری افزایش پیدا کرده و زندگی‌ها بسیار پر شتاب شده است. بنابراین اکثر افراد برای اینکه بتوانند کارهای روزمره خود را انجام دهند مدام در حال دویدن هستند. تمام این عوامل باعث می‌شود که انرژی و نشاط از آنها گرفته شده و خسته و ناتوان گردند. به همین دلیل نیاز دارند انرژی‌های منفی که در پیرامون آنها به وجود آمده از بین رفته و تغییرات مثبتی در اطرافشان ایجاد شود.

یکی از وسایلی که می‌تواند این امر را محقق سازد گوی سنگ نمک است. نمک به دلیل برخورداری از یون‌های منفی می‌تواند با پراکنده کردن آنها در فضا، یون‌های مثبتی که در اطراف به وجود آمده و تاثیری زیادی در بروز بیمار‌های مختلف دارد از بین ببرد. برای اینکار این گوی‌ها را در تولید وسایل تزئینی مانند انواع آباژور و لوازم روشنایی به کار می‌برند.

در ادامه به بررسی خواص استفاده از آباژور سنگ نمک می‌پردازیم.

سنگ نمک گوی

 • تصفیه محیط

مهمترین ویژگی‌ که آباژور سنگ نمک دارد خاصیت یونیزاسیون یا تفکیک یون‌های مثبت و منفی مواد می‌باشد. به عبارت دیگر یون‌های مثبتی که از امواج الکترومغناطیسی اطراف به وجود می‌آید، باعث تضعیف انرژی بدن، ایجاد حالت سستی و کرختی در افراد می‌شود. سنگ نمکی که در این آباژور تعبیه شده است با ساطع کردن یون‌های منفی می‌تواند قوت و انرژی بدن را به آن بازگرداند.

در تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیده‌اند که یون‌های مثبت حاصل از امواج الکترومغناطیسی، از عوامل مهم بروز بسیاری از بیماری‌ها در بدن هستند. با کمک سنگ نمک گوی و تولید یون‌های منفی می‌توان اثر سوء آنها را خنثی نموده و محیط را از وجود آنها پاک کرد. سنگ‌های نمک که به صورت طبیعی یون‌های باردار یا منفی تولید می‌کنند قادر خواهند بود بدون کاهش کیفیت کریستال‌های نمکی که از آن ساخته شده است اینکار را برای بارها و بارها انجام دهند.

یادداشت

با مقداری هزینه بیشتر می توانید در منزل خود یک اتاق نمک داشته باشید که فضای یونیزه آن آرامش بسیار بینظیری را به شما القا خواهد کرد

 • بهبود عملکرد دستگاه تنفسی

سنگ نمک قابلیت جذب رطوبت هوا را دارد و با اینکار ذرات گرد و خاک و دود حاصل از بخار هوا را نیز از بین می‌برد. این خاصیت به مرتفع ساختن مشکلات تنفسی و ریوی کمک بسیاری کرده و با حذف عوامل آلرژی زا از محیط، علائم آسم و آلرژی در افراد مبتلا به این بیمار‌ها را نیز کاهش می‌دهد. بنابراین افراد مبتلا به بیماری‌های تنفسی و آسم با استفاده از یک آباژور سنگ نمک در اتاق، تا حدود زیادی می‌توانند با بیماری خود مقابله کنند.

از لحاظ علمی باید بدانید که یون‌های منفی حاصل از وجود سنگ نمک در محیط، باعث افزایش فعالیت مژک‌های مجاری تنفسی می‌شود. بنابراین نمک گوی به عنوان فیلتر دستگاه تنفسی عمل کرده و تنفس را برای افرادی که دچار این مشکل هستند آسان می‌کند.

 • بهبود کیفیت خواب

وجود یون‌های مثبتی که از امواج الکترومغناطیسی دستگاه‌های دیجیتالی یا سرب موجود در هوا به وجود می‌آیند، باعث کاهش جریان خون و پایین آمدن سطح اکسیژن مغز می‌شود. این عوامل مسبب به هم ریختن الگوی خواب شخص گردیده و مشکلات زیادی را در طول روز هنگام انجام فعالیت‌های روزانه به وجود می‌آورد. در این حالت نیز این سنگ عملکرد مثبتی داشته و به بهبود کیفیت خواب شبانه کمک می‌کند.

 • کاهش استرس

از دیگر از اثرات مثبت استفاده از آباژور گوی سنگ نمک از بین بردن استرس، انرژی‌های منفی و بهبود کیفیت عملکرد سیستم عصبی افراد می‌باشد.

سنگ نمک گوی

روش تولید سنگ نمک گوی

سنگ نمک از معادن و منابع نمکی ایران استخراج می‌شود. این سنگ پس از استخراج از گنبدها و معادن نمکی در اشکال مختلف برش خورده و به عنوان سنگ‌های نمک گوی در اختیار افراد قرار می‌گیرد. در نهایت از آن برای ساخت لوازم تزئینی مختلف، گوی‌های ماساژ  و محصولات دیگر نمکی استفاده می‌کنند.

سنگ نمک گوی

آموزش ماساژ سنگ نمک

گوی‌ نمکی برای ماساژ در قسمت‌های مختلف بدن جهت رفع خستگی‌ها و دریافت انرژی‌های مثبت به کار می‌رود. استفاده از نمک باعث به کار افتادن گردش خون، دفع سموم و تسکین درد می‌شود. همچنین مواد معدنی موجود در این گوی‌ها، باعث بازسازی عضلات و مفاصل شده، آنها را تقویت کرده و مناطقی که دچار رفلاکس عضلانی شده‌اند تحریک می‌کند. از اینرو از این ماده طبیعی برای شل کردن عضلات و مفاصل پشت بدن، ران‌ها، بازو، کف دست، عضلات شکم و غیره استفاده می‌کنند.

یادداشت

به طور معمول داغ کردن آرام سنگ نمک و سبب مالش آن بر روی بدن خستگی و کوفتگی را به بهترین وجه از انسان دور می کند

برای ماساژ با گوی سنگ نمک، ابتدا باید آنها را گرم کرده، سپس به تنهایی یا همراه روغن‌های ماساژ در قسمتی از نقاط بدن که دچار خستگی شده قرار دهند. اینکار باعث شل شدن عضلات و به جریان افتادن انرژی در محل‌های مورد نظر می‌شود. همچنین می‌توان از آن‌ها به صورت خنک در منزل، برای کاهش دردهای عضلانی و التهابات ماهیچه‌ای نیز استفاده کرد.

وقتی که گوی نمکی ماساژ را در قسمتی از بدن که دچار التهاب یا درد عضلانی شده قرار می‌دهید، یون‌های موجود در این ماده سیگنال‌هایی به سیستم عصبی انتقال داده و باعث عملکرد بهتر در روند ماساژ می‌شود. از اینرو از آنها را می‌توان در سالن‌های ماساژ به عنوان وسیله‌ای برای بهبود کیفیت ماساژ درمانی استفاده کرد. از دیگر خواص گوی ماساژ می‌توان به لایه‌ برداری از پوست، از بین بردن چین و چروک‌های روی سطح آن و ایجاد شادابی و طراوت در ناحیه صورت اشاره کرد.

سنگ نمک گوی

روش شارژ سنگ نمک

پس از مدتی که از سنگ نمک برای تصفیه محیط و انرژی درمانی استفاده کردید، بهتر است که برای افزایش عملکرد آن، سنگ را پاکسازی نموده و مجدد شارژ نمایید. برای اینکار می‌توانید از روش‌های زیر کمک بگیرید.

 1. گوی مورد نظر را داخل خاکی که عاری از هرگونه مواد سمی، شیمیایی و اسیدی است قرار داده و پس از چند ساعت بیرون بیاورید.
 2. با قرار دادن سنگ نمک در مقابل نور خورشید برای چند دقیقه می‌توان انرژی‌های منفی آن را از بین برده و سنگ خود را شارژ کنید.
 3. نور ماه کامل نیز تاثیر خیلی زیادی بر شارژ کردن سنگ و از بین بردن انرژی‌های منفی آن دارد.
 4. با قرار دادن سنگ نمک در کنار سنگ کوارتز بی‌رنگ و شفاف، انرژی‌های منفی آن را منتقل کرده و سنگ را مجدد شارژ کنید.
 5. یکی دیگر از راه‌های از بین بردن انرژی‌های منفی سنگ نمک استفاده از نور شمع اطراف سنگ، جهت دفع و انتقال امواج منفی به آن می‌باشد

سنگ نمک گوی

نحوه استفاده از گوی نمک

نمک یک عنصری طبیعی بوده که به واسطه ترکیباتی که دارد از خواصی مانند افزایش گردش خون، بهبود عملکرد عضلات و کاهش استرس برخوردار است. ماساژ درمانی به کمک نمک گوی به دو طریق سرد و گرم انجام می‌شود. با گرم کردن سنگ نمک، یون‌های منفی که از آن تولید شده باعث آرامش عمقی و تسکین سیستم عصبی می‌گردد. گرمای سنگ می‌تواند لایه‌های مرده پوست را از بین برده و رطوبت ناشی از آن التهابات مفصلی را درمان ‌می‌کند. برای از بین برد درد نقاطی از بدن که دچار التهاب شده می‌توانید از این ماده طبیعی به روش ماساژ درمانی استفاده کنید.

سنگ نمک گوی

قیمت سنگ نمک گوی ماساژ

با توجه به خواص و مزایایی که گوی سنگ نمک برای ماساژ و از بین بردن انرژی‌های منفی در محیط دارد؛ امروزه خرید و فروش آن در بازار رونق بسیاری پیدا کرده است. این بازار تقاضا سبب گردیده شرکت‌های بسیاری به تولید این محصول روی آورده و در نتیجه قیمت آن با نوسانات زیادی روبرو می‌باشد.

مدل‌های مختلف، اندازه‌های گوناگون و کاربردهای متنوعی که این سنگ دارد یکی دیگر از فاکتورهای تفاوت در قیمت محصولاتی است با آن تولید می‌شود. معدن استخراج کننده این سنگ، میزان خلوص و مرغوبیت محصول به دست آمده نیز از عوامل مهم تأثیرگذار بر قیمت آن محسوب می‌شوند.

نام محصول سایز تعداد قیمت
گوی ماساز سنگ نمک ۵ ۴۰۰ ۲۰
گوی ماساز سنگ نمک ۶ ۴۰۰ ۲۲
گوی ماساز سنگ نمک ۷ ۴۰۰ ۲۶
گوی ماساز سنگ نمک ۸ ۴۰۰ ۳۰

تولید کننده گوی نمک صورتی

پس از استقبال زیادی که از گوی‌ نمکی توسط مردم صورت گرفت، مجموعه سنگ نمک هالیتو گوی سنگ نمک ماساژ و گوی چراغدار را در انواع صورتی، قرمز و کرمی نیز تولید می کند.

با توجه به خواص بسیار بالایی که سنگ نمک صورتی دارد استفاده از آن برای مصارف درمانی و ماساژ فواید بسیار زیادی داشته که در ادامه به برخی از مهمترین آنها اشاره می‌کنیم.

 • پاکسازی چاکراها یا مراکز دریافت انرژزی‌های بدن
 • افزایش گردش خون
 • پاکسازی عضلات از مواد مضر و اسید لاکتیک
 • افزایش آرامش، تقویت سیستم عصبی و تسکین تنش‌های ایجاد شده
 • تقویت عضلات و مناطق رفلاکس بدن
 • کاهش درد عضلانی و التهابات ماهیچه‌ای
 • افزایش قند خون مفید بدن
 • لایه‌برداری ملایم از پوست صورت

از گوی نمک صورتی می‌توان برای ماساژ صورت و بدن نیز استفاده نمود و از خواص درمانی که دارد بهره‌مند شد.

سنگ نمک گوی

سایزهای مختلف سنگ نمک کروی

این سنگ‌ها در سایز‌های مختلفی تولید می‌شوند و اندازه آنها بر کیفیت و شعاع یونی که تولید می‌کنند تاثیر مستقیم دارد. به عبارت دیگر هر چه سنگ نمک گوی بزرگ‌تر باشد یون منفی تولید شده از آن نیز بیشتر خواهد بود. در حال حاضر چراغ‌های ساخته شده با سنگ نمک در انواع مختلف از ۲ کیلوگرم تا ۵ کیلوگرم وجود دارند و در حالت استاندارد برای هر ۴ مترمربع می‌توانید از یک گوی نمک ۳ کیلویی استفاده کنید.

بنابراین هنگام انتخاب آنها توجه به اندازه محل مورد نظر برای استفاده بسیار حائز اهمیت است. به طور مثال آباژوری با گوی نمکی به اندازه ۲ تا ۴ کیلوگرم برای اتاقی با ابعاد ۳ تا ۶ مترمربع مناسب است. همچنین چراغ ۵ کیلویی مناسب پذیرایی بزرگ با ابعاد ۸ تا ۱۵ مترمربع می‌باشد.

سنگ نمک گوی

خواص گوی نمک در محل کار

کسانی که دچار مشکلات تنفسی، آسم و آلرژی هستند و در محیط کار با مشکل روبرو می‌شوند، می‌توانند از سنگ گوی نمکی در آنجا استفاده کرده و با افزایش اکسیژن رسانی به خون و تصفیه محیط از یون‌های مثبت مشکلات خود را مرتفع سازند. همچنین با توجه به افزایش ترافیک و وجود هوای آلوده در بیرون از منزل، می‌توانید از گوی‌های نمکی استفاده کرده آلودگی، ذرات گرد و غبار و سرب موجود در هوا را جذب نموده و با اینکار به بهبود کیفیت تنفس و افزایش اکسیژن اطراف خود در محیط کار کمک کنید.

احتمال دارد که در محیط کار افرادی وجود داشته باشند که سیگار مصرف می‌کنند؛ به جای تذکر به آنها و ایجاد استرس و تنش می‌توانید از سنگ گوی نمکی استفاده کرده و اثرات منفی دود سیگار را در اطراف خود از بین ببرید. یکی از مهمترین فوایدی که گوی‌ نمکی در محیط کار دارد از بین بردن اثرات منفی امواج الکترومغناطیسی حاصل از لوازم دیجیتالی می‌باشد. شما با استفاده از این محصول ضمن تغییر دادن اثرات سوء امواج الکترومغناطیسی در میدان الکتریکی بدن خود، می‌توانید استرس‌ و تنش‌های ناشی از وجود این امواج را نیز از بین ببرید. از اینرو  وظایف خود را با آرامش بیشتری انجام داده و راندمان کاری خود را افزایش می‌دهید.

سنگ نمک گوی

فروش سنگ نمک عمده

افرادی هستند که نیاز دارند سنگ گوی نمکی تزئینی را به صورت عمده تهیه نمایند. این افراد می‌توانند به مراکزی که این محصول را پس از استخراج از معادن، تحت فرایندهای مختلفی برش زده و بسته‌بندی می‌کنند به صورت اصل و با قیمت مناسب تهیه کنند.

البته توجه داشته باشید، احتمال اینکه افرادی سودجو بخواهند از این بازار سوء استفاده کرده و سنگ نمک های صیقلی نشده را به فروش برسانند زیاد است. به همین دلیل باید قبل از انتخاب مرکز مورد نظر تحقیقات لازم را در مورد سابقه شرکت و اصالت محصولات آن انجام داده و با اطمینان خاطر محصول مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

شما باید بدانید که هنگام سنگ گوی نمکی می بایست به چند نکته دقت نمایید:

 • صیقلی بودن
 • جنس سنگ نمک از نوع درمانی و محکم باشد
 • سیم مورد استفاده
 • رنگ سنگ نمک که نور را منتقل کند

سنگ نمک گوی

معرفی سایر محصولات سنگ نمک

یکی از عمده‌ترین وسایلی که امروزه از سنگ نمک گوی ساخته می‌شود و بیشتر افراد با آن آشنایی دارند، سنگ‌های نمک تزئینی بوده که برای ساخت لوازمی مانند آباژور، جاشمعی، آباژورهای تزئینی برش خورده و آباژورهای صخره‌ای به کار برده می‌شوند. از وسایل جدید دیگری که به کمک سنگ‌های نمک تهیه می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

مجموعه سنگ نمک هالیتو محصولات زیر را به صورت عمده تولید می کند و همزمان در بازار داخل و بین المللی به دست مشتریان خود می رساند که این محصولات عبارتند از:

 • انواع مختلف سنگ نمک تزیینی
 • صابون نمک
 • گوی سنگ نمک ماساژ
 • گوی چراغدار
 • سنگ نمک مکعبی
 • چراغ خواب سنگ نمک هرم
 • انواع سنگ نمک چراغدار و بدون چراغ با برچسبهای آیه دارو عاشقانه
 • طرح ماه و ستاره
 • سنگ نمک برش خورده مکعبی

تمامی این محصولات در بسته بندی های مختلف به سفارش خریدار روانه بازارهای داخل و خارج از کشور می گردند.

سنگ نمک گوی

آجر سنگ نمک

پس از استخراج این سنگ از معادن آن را به صورت منظم برش داده و به شکل آجرهایی برای ساخت دیوارهای تزئینی در می‌آورند. این دیوارها در منزل، محیطی کاملاً یونیزاسیون و فاقد انرژی‌های منفی تولید کرده و باعث افزایش آرامش افراد می‌شوند.

ساخت اتاق نمک

اتاق نمک یا غار نمک از جدیدترین محصولات تولید شده توسط این سنگ‌ها بوده که برای ساخت فضایی بسته با تهویه مناسب استفاده می‌شوند. در این اتاق‌ها ذرات نمک مشخص و تعریف شده‌ای را به صورت محدود با کمک دستگاهی به نام هالو ژنراتور به هوا منتقل کرده و افرادی که در آنجا قرار دارند پس از تنفس این ذرات و انتقال آن به دستگاه تنفسی ریه‌های خود را تقویت می‌کنند.

سنگ نمک گوی

صابون سنگ نمک

این محصول تولید شده از سنگ گوی نمکی از مصارف آرایشی این ماده به حساب می‌آید. این کالا که از قطعات سنگ نمک صورتی معادن هیمالیا تهیه می‌شود مزایای زیادی برای لایه برداری از پوست و رفع چین و چروک‌ها داشته و از این لحاظ نظر افراد بسیاری را به خود جلب کرده است.

سنگ نمک گوی

برای سفارش عمده انواع سنگ نمک با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید