تولید کننده جاشمعی سنگ نمک استوانه و مکعب ست ۳ تایی

سنگ نمک استوانه

جاشمعی سنگ نمک استوانه و مکعب ست ۳ تایی، سنگ نمک های قابل سفارش سفید و رنگی، با برچسب و بدون برچسب به صورت خام، ساخته شده از سنگ نمک شفاف درمانی، قیمت بسیار استثنایی.

سنگ نمک استوانه یکی از انواع سنگ های نمک می باشد که کاربرد های مختلفی دارد. در اینجا قصد داریم با نحوه ساخت نحوه ساخت آباژور سنگ نمک استوانه ای، محل فروش آن و ….. آشنا شویم.

نحوه ساخت آباژور سنگ نمک

برای ساخت این نوع آباژور به سنگ نمک استوانه ای شکل طبیعی، پایه آباژور، چراغ های ال ای دی، کابل، دوشاخه، کلید و …. احتیاج است. در ابتدا باید سنگ نمک مورد نظر را اگر به صورت استوانه نیست، آن را بتراشید تا به شکل استوانه تبدیل شود، سپس چراغ لب ای دی را روی پایه چوبی آباژور نصب کنید.

سر کابل را به ترمینال متصل کنید و سر دیگر آن را به دوشاخه متصل کنید. وسط کابل را بچینید و دو سر سیم را به دو طرف کلید متصل کنید. حالا می توانید سنگ نمک را روی پایه آباژور و روی لامپ ال ای دی قرار دهید و برای روشن شدن آن به کمک کلید اقدام کنید.

سنگ نمک استوانه

فروش عمده سنگ نمک استوانه

مراکز متعددی در سطح کشور وجود دارند که به فروش انواع سنگ نمک مشغول هستند. یکی از مراکز معتبر که به فروش سنگ های نمک طبیعی و با کیفیت به صورت عمده مشغول است، مرکز سنگ نمک هالیتو می باشد. مرکز سنگ نمک هالیتو به دلیل کیفیت بالای محصولات توانسته رضایت همگان را جلب کند و سرآمد دیگر مراکز فروش سنگ نمک باشد مرکز نامبرده برای رفاه مشتریان شرایط فروش غیرحضوری را فراهم کرده است،

در نتیجه مشتریان عزیز می توانند از وب سایت مرکز سنگ نمک هالیتو استفاده کنند و با بررسی محصولات موجود در سایت برای ثبت سفارش و خرید محصول مورد نظر اقدام کنند.

یادداشت

مجموعه سنگ نمک هالیتو در بسیاری از شهرها نماینده مستقیم فروش دارد که می توانید محصولات خود را به صورت حضوری خریداری نمایید

همان طور که گفته شد این مرکز محصولات خود را به صورت عمده به فروش می رساند که از مزیت های خرید عمده می توان به قیمت بسیار مناسب آن ها نیز اشاره کرد. مشتریان می توانند محصول مورد نظر را با تعداد زیاد سفارش دهند.

سنگ نمک استوانه

تولید کننده سنگ نمک گرد

عده ای از افراد به دنبال سنگ نمک گرد می باشند. ما می توانیم این خبر خوش را به شما بدهیم که مرکز سنگ نمک هالیتو، تولید کننده سنگ نمک گرد می باشد. شما عزیزان می توانید به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها برای خرید انواع سنگ های نمک گرد از این مرکز کمک بگیرید. قیمت مناسب، کیفیت بالا، تنوع زیاد محصولات، طبیعی بودن سنگ ها و …. از مزیت های این مرکز به حساب می آید.

سنگ نمک استوانه

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تولید کننده انواع سنگ نمک تزیینی در ایران با نهایت کیفیت و قیمت بسیار مناسب در ایران می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید