تولید کننده پودر نمک صورتی و سفید در گرمسار

پودر نمک

تولید کننده پودر نمک صورتی و سفید در گرمسار، نمک پودری صورتی در کیسه های ۲۵ کیلویی، امکان تامین سفارشات ماهانه ۱۲۰۰ تن، صادرات به تمام نقاط دنیا، با کمترین نرخ حمل دریایی و زمینی، مرکز تامین، فروش و صادرات نمک صورتی، آبی و سفید.

پودر نمک، نمک تولید شده از سنگ نمک است. و چون شباهت زیادی به پودر دارد به آن نمک پودری گفته می شود. در واقع نمک پودری نمکی است که در آن دانه های کریستالی نمک نباشد. به این نمک ها، نمک های نرم هم می گویند.

 روش تولید پودر سنگ نمک

پودر نمک از طریق خرد کردن سنگ های نمک به دست می آید. به این صورت که بعد از اینکه سنگ های نمک در ابعاد بزرگ، از دل کوه ها استخراج شد، به کارخانه ی سنگ نمک انتقال داده می شود و در آنجا به وسیله ی دستگاه های آسیاب، خرد و آسیاب می شوند. پودر به دست آمده را از سرند عبور می دهند و نمک دانه بندی به دست می آید و بعد با تکرار همین کار، ریزترین نوع نمک به دست می آید.

نگهداری این نمک سخت است، زیرا با گذشت زمان ممکن است کلوخه شود. به همین دلیل باید نمک دانه بندی را از نمک پودری جدا کرد و در کیسه های جداگانه ای بسته بندی کرد تا کیفیت آن پایین نیاید.

این نمک را برای مصارف خانگی و صنعتی به کار می برند. برای مصرف خوراکی پودر نمک، باید عملیات تصفیه نمک را برای آن انجام داد.

 پودر نمک

نمک صورتی برای تیروئید کم کار

نمک صورتی به عملکرد بهتر تیروئید کمک می کند. این نمک کمبود ید را در بدن برطرف می کند و از کم کاری تیروئید جلوگیری می کند. این نمک سرشار از سدیم و پتاسیم است. نمک صورتی به دلیل داشتن سدیم و پتاسیم مانع از بروز خستگی و به دنبال آن عدم تعادل هورمونی می شود.

نمک صورتی به هضم بهتر غذا کمک می کند و عملکرد بهتر گوارش، باعث داشتن تیروئید سالم تر است. همچنین نمک صورتی از کم آبی بدن جلوگیری می کند و در نتیجه سوء تغذیه برایتان اتفاق نمی‌افتد و این خود بر سلامت تیروئید تاثیر گذار است

پودر نمک

فروش عمده پودر نمک صورتی و سفید

نمک صورتی یکی از زیبا ترین و با ارزش ترین نوع نمک است و با توجه به خواص درمانی که دارد و استفاده های تزئینی که از آن می شود، تولید و فروش آن روز به روز در حال افزایش است. و معادن نمک گرمسار با در اختیار داشتن با کیفیت ترین نوع سنگ نمک بهترین پودر نمک ها را تهیه و در اختیار مشتریان قرار می دهد و فروش عمده ی این پودر نمک ها با توجه به تقاضای مشتری و با بسته بندی های متفاوت انجام می شود.

پودر نمک

برای خرید مستقیم از کارخانه نمک گرمسار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید