تولید کننده آباژور سنگ نمک صورتی

,
آباژور سنگ نمک

تولید کننده آباژور سنگ نمک صورتی، آباژور سنگ نمک چهارقل، آباژور سنگ نمک گوی، آباژور سنگ نمک هیمالیا، آباژور سنگ نمک به قیمت عمده، آباژور سنگ نمک صورتی پایه چوبی، آباژور سنگ نمک بزرگ قطر ۳۰ سانت، آباژور سنگ نمک در شیراز اصفهان تهران کرمان یزد.

تولید کننده آباژور سنگ نمک

امروزه سنگ نمک به‌عنوان یکی از عناصر طبیعی شناخته می‌شود که هم خواص درمانی دارد و هم برای دفع امواج و انرژی‌های منفی به کار می‌رود. همین باعث شده تا علاقه‌مندان به این عنصر طبیعی به فکر خرید آباژور سنگ نمک یا سایر وسایل تزیینی باشند که برای ساخت آن‌ها از سنگ نمک استفاده شده است.

ازآنجاکه ساخت آباژور سنگ نمک کار دشواری است و برای ساخت آن باید از سنگ‌های نمک طبیعی استفاده شود، بهتر است این وسایل تزیینی را از تولید کننده‌های معتبر تهیه کنید تا اصل بودن سنگ نمک اطمینان حاصل کنید و با خیالی آسوده این محصول را خریداری نمایید. ما در این نوشتار قصد داریم با معرفی نام سایت به‌عنوان بهترین تولید کننده آباژور سنگ نمک و ارائه توضیحاتی درباره نحوه تولید و خواص این وسایل زیبا و تزیینی در خدمت شما باشیم.

آباژور سنگ نمک

نحوه ساخت آباژور سنگ نمک

تولید کننده‌های معتبر آباژور سنگ نمک مانند مجموعه هالیتو از سنگ نمک یخی که از معادن طبیعی استخراج شده است، برای ساخت این آباژورها استفاده می‌کنند. امروزه تعداد افرادی که به تولید و ساخت وسایل تزیینی علاقه‌مند شده‌اند، افزایش پیدا کرده است. به همین خاطر برخی از افراد هستند که سنگ نمک تراش خورده یا سنگ نمک ساده را خریداری می‌کنند و خودشان اقدام به تولید آباژور سنگ نمک می‌نمایند.

یادداشت

سنگ نمک یخی به سنگ نمک هایی اطلاق می شود که مخصوص برش می شوند و خاصیت درمانی دارند

درست است که سنگ نمک طبیعی حالت صاف و صیقلی ندارد و زیبایی‌های ظاهری خاص خودش را دارد، اما تولید کننده‌های آباژورهای تزیینی با تراش دادن این سنگ نمک‌ها و برش آن‌ها به شکل‌های مختلف مانند سنگ نمک گوی، سنگ نمک کاسه‌ای و … ظاهر این محصولات تزیینی را زیباتر می‌کنند. نحوه تولید آباژور سنگ نمک در مراکز تولید این محصولات به شرح زیر است.

آباژور سنگ نمک

استخراج سنگ نمک از معادن طبیعی

برای استخراج سنگ نمک باید معادن طبیعی نمک انتخاب شوند. زیرا سنگی که استخراج می‌شود حتماً باید خلوص بالا و چگالی بالایی داشته باشد که بتوان از خواص انرژی‌درمانی آن استفاده نمود.

  1. برش سنگ نمک: استفاده از دستگاه‌های برش که می‌توانند انواع شکل‌ها و فرم‌های مختلف را روی سنگ نمک پیاده کنند، اهمیت زیادی دارد. زیرا این دستگاه‌ها نباید باعث شوند که حالت طبیعی سنگ نمک از دست برود.
  2. سوراخ کردن سنگ نمک: سوراخ کردن سنگ نمک برای ایجاد مکانی که بتوان در آن لامپ یا شمع قرار داد، اهمیت ویژه‌ای دارد و باید از ابزارهای مخصوص این کار انجام شود. معمولاً از دریل‌های بسیار قوی که توانایی سوراخ کردن سنگ نمک را دارند با مته‌های مناسب استفاده می‌شود. این کار باید با دقت و ظرافت خاصی انجام شود که به سنگ نمک آسیبی نرسد.
  3. برچسب روی سنگ نمک: بعضی از آباژورهای سنگ نمک به‌صورت ساده هستند، اما بعضی دیگر از این آباژورها دارای نوشته‌ هستند. افرادی که دوست داشته باشند می‌توانند سفارش دهند تا طرح‌هایی روی آباژور آن‌ها چسبانده شود و یا جملات و شعرهایی که به آن علاقه دارند، روی سنگ نمک آباژور نوشته شود. به‌منظور انجام این کار از برچسب مخصوص استفاده می شود و نحوه چسباندن آن نیز به مهارت زیادی نیاز دارد.

مراحل انتهایی تولید آباژور سنگ نمک و ساخت این وسایل تزیینی با توجه به سلیقه و سفارش مشتری می‌تواند دارای ریزه‌کاری‌های بیشتری باشد. آن دسته از سنگ نمک‌هایی که به شکل گوی ساخته می‌شوند دارای ظاهر صاف و صیقلی بوده و جذابیت بصری زیادی دارند. بعضی از این آباژورها به‌صورت کاسه‌ای ساخته می‌شوند که سنگ‌های نمک کوچک داخل آن قرار دارد. بعضی دیگر از این آباژورها حالت استوانه‌ای دارند. به‌صورت کلی تولید کننده‌های آباژور سنگ نمک از انواع طرح‌ها و ‌شکل های ظاهری مختلف برای ساخت آباژورها استفاده می‌کنند. اما در نهایت همگی دارای خواص بسیار بی‌نظیری هستند.

  1. شستشوی سنگ نمک : تمامی محصولات تولید شده در مجموعه در انتها شسته شده و خشک می شوند و عاری از هرگونه گرد و غبار برای مشتری ارسال می گردند.

آباژور سنگ نمک

خواص آباژور سنگ نمک

درست است که آباژور سنگ نمک جنبه تزیینی دارد، اما به دلیل اینکه از سنگ نمک طبیعی برای ساخت آن استفاده شده، علاوه بر اینکه قابلیت روشن کردن محیط و زیبایی فضاهای مختلف را دارد، دارای خواص بی‌نظیری است.

نمک یکی از مواد معدنی بسیار مهم در طبیعت است. این سنگ به خاطر دارا بودن ساختار اتمی الکتریکی، اهمیت زیادی در طبیعت دارد. همین ساختار نمک باعث شده تا قابلیت تبدیل از حالت بلوری به حالت مایع و همچنین از حالت مایع به حالت بلوری را داشته باشد.

به دلیل این ویژگی سنگ نمک طبیعی می‌تواند شارژ الکتریکی ایجاد کند. همین ویژگی آن باعث می‌شود تا افرادی که به انرژی‌درمانی معتقدند و خواص سنگ نمک را باور دارند، از این سنگ برای ساخت وسایل تزیینی استفاده کنند که علاوه بر زیبایی محیط، مزایایی هم برای سلامت انسان دارد. ازجمله خواص آباژور سنگ نمک می‌توان موارد زیر را معرفی نمود.

آباژور سنگ نمک

تصفیه محیط اطراف

سنگ نمک به خاطر ویژگی یونیزاسیون خود قابلیت تصفیه محیط اطراف را دارد. با توجه به اینکه بسیاری از افراد امروزه از وسایل الکترونیکی استفاده می‌کنند، مرتب در معرض امواج مضر قرار دارند. همین الان که شما در حال خواندن این مطلب هستید یا از موبایل شخصی خود استفاده می‌کنید یا با رایانه شخصی در حال جستجو در اینترنت هستید. علاوه بر این لوازم، سایر لوازم منزل نیز دارای امواج الکترومغناطیسی هستند. این امواج می‌توانند بیماری‌های زیادی را در انسان به وجود بیاورند و باعث استرس، خستگی و پایین آمدن ایمنی بدن انسان شوند.

محققان معتقدند که این امواج دارای یون‌های مثبت هستند و برای بدن انسان ضرر دارند. به همین خاطر استفاده از آباژور سنگ نمک برای زیبا کردن محیط می‌تواند خاصیت دیگری هم داشته باشد. آن‌هم تولید یون‌های منفی است که می‌تواند این یون‌های مثبت را خنثی کند و اثرات منفی آن‌ها را از بین ببرد. یونیزاسیون سنگ نمک طبیعی، محیط اطراف را تصفیه می‌کند و باعث سلامتی انسان می‌گردد.

آباژور سنگ نمک

تصفیه هوا

سنگ نمک طبیعی علاوه بر تصفیه محیط، باعث تصفیه هوای اطراف خود نیز می‌شود. سنگ نمک خاصیت رطوبت پذیری دارد. به همین خاطر می‌تواند مولکول‌های آبی که در محیط اطراف شما وجود دارند را جذب کند. با این کار تمام آلودگی‌ها، گرد و خاک، دود و غباری که در بخار آب هوا وجود دارد، توسط سنگ نمک جذب شده و تصفیه می‌شوند. به این صورت شما می‌توانید هوایی سالم و بسیار پاکیزه را تنفس کنید. یون‌های منفی تولید شده توسط سنگ نمک می‌تواند باعث فعالیت بیشتر مژک‌های موجود در مجرای تنفسی شوند. این تحرک بیشتر باعث می‌شود تا دستگاه تنفسی عملکرد بهتری داشته باشد. بنابراین یکی دیگر از ویژگی‌های سنگ نمک طبیعی، بهبود نحوه عملکرد دستگاه تنفسی انسان است.

آباژور سنگ نمک

مفید برای بیماری‌هایی مانند آلرژی و آسم

بسیاری از افراد در دنیای مدرن امروزی گرفتار بیماری‌های تنفسی و آلرژی هستند. آسم یکی از مشکلاتی است که دامن‌گیر بسیاری از افراد است و دلیل آن نیز وجود آلودگی و عوامل حساسیت را در محیط است. سنگ نمک به‌واسطه خواصی که دارد می‌تواند علائم آلرژی و آسم را کاهش دهد. برای اینکه بهتر متوجه این موضوع شوید بهتر است درباره اسپری‌هایی که برای بیماری‌های تنفسی استفاده می‌شوند، کمی صحبت کنیم. برای تولید این اسپری‌ها از سنگ نمک صورتی مخصوص هیمالیا استفاده می‌شود که خاصیت درمانی و کنترل بیماری‌های دستگاه تنفسی را دارد.

سنگ نمک دارای انرژی است

به‌واسطه ایجاد یون‌های منفی در سنگ نمک و خنثی نمودن یون‌های مثبت باردار محیط، سطح انرژی در اطراف سنگ نمک افزایش پیدا می‌کند. همین افزایش انرژی باعث از بین رفتن احساس بی‌حالی و خستگی انسان شده و به محیط، انرژی و قوت بیشتری می‌بخشد.

بهبود کیفیت خواب

وجود یون‌های مثبت و باردار در هوای اطراف باعث بی‌خوابی و بی‌نظمی در خواب شبانه می‌شود. سنگ نمک با کاهش سطح اکسیژن مغز، مشکلات بی‌خوابی را برطرف می‌کند. اگر از کارهای روزانه خسته می‌شوید و دوست دارید خواب راحتی داشته باشید، می‌توانید از یک آباژور سنگ نمک در محیط اتاق‌خواب خود استفاده کنید.

آباژور سنگ نمک

آشنایی با آباژور سنگ نمک گوی

آباژور سنگ نمک گوی یکی از زیباترین نمونه‌های آباژور سنگی است. این آباژورها که به‌صورت یک گوی گرد و صاف ساخته می‌شوند، ظاهر بسیار زیبایی دارند. زیرا با استفاده از دستگاه‌های برش مخصوص به شکل یک گوی غلطان درآمده‌اند. داخل این گوی جایی برای قرار دادن شمع یا چراغ تعبیه شده است. این آباژورهای زیبا علاوه بر اینکه برای روشن کردن فضا و انرژی بخشی به محیط مناسب هستند، زیبایی خاصی دارند و می‌توانند شما را به دوران کودکی ببرند که آرزو داشتید با دست کشیدن روی گوی‌های جادویی به دنیای دیگری سفر کنید و یا حتی آینده را به وضوح در این گوی‌های جادویی ببینید. سنگ نمک به دلیل خاصیت شکل پذیری خوبی که دارد، این امکان را به تولید کننده‌ها می‌دهد تا طبق سلیقه و نظر مشتری انواع طرح‌ها و شکل‌های ویژه را روی این سنگ‌ها پیاده کنند. آباژور سنگ نمک گویی نیز یکی از این طرح‌های بسیار زیبا و پرطرفدار است.

آباژور سنگ نمک

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

برای خرید آباژور سنگ نمک می‌توانید به مرکز فروش سنگ نمک تزیینی هالیتو مراجعه نمایید. در این فروشگاه انواع سنگ نمک طبیعی و تزیینی به فروش می‌رسد. این محصولات تزیینی برای افرادی که به‌صورت شخصی قصد ساخت کاردستی یا وسایل تزیینی را دارند، آماده شده‌اند. بعضی از افراد ترجیح می‌دهند وسایل تزیینی مورد استفاده خود را در منزل یا کارگاه بسازند. در مرکز فروش سنگ نمک تزیینی می‌توانند انواع سنگ‌های دکوری را تهیه نموده و انواع آباژورها یا وسایل تزیینی دیگر را با استفاده از آن‌ها بسازند.

آباژور سنگ نمک

تولیدی کاسه سنگ نمک سایز بزرگ

آباژور کاسه سنگ نمک سایزهای مختلفی دارد. بسیاری از افراد آباژورهایی را تهیه می‌کنند که به‌صورت کاسه هستند و سنگ‌های کوچک نمک رنگی یا سفید داخل آن‌ها قرار می‌گیرد. این آباژورها نیز یکی از نمونه‌های پرطرفدار هستند. در فروشگاه نام سایت کاسه نمک با سایزهای مختلف تولید می‌شود و افرادی که قصد خرید سنگ نمک به‌صورت عمده را دارند، می‌توانند این محصولات را با بهترین کیفیت تهیه کنند و در کارگاه‌ها یا منازل خود با استفاده از آن وسایل تزیینی بسازند.

مجموعه سنگ نمک هالیتو کاسه سنگ نمک را در انواع مختلفی تولید می کند

  • کاسه سنگ نمک با پایه نمکی
  • کاسه سنگ نمک با پایه چوبی
  • کاسه سنگ نمک با خرده سنگ نمک طبیعی داخل کاسه
  • کاسه سنگ نمک با گوی سنگ نمک ماساژ داخل کاسه
  • کاسه سنگ نمک در دو سایز ۱۶ و ۲۰ سانت
  • کاسه سنگ نمک سیمی با قطر ۲۴ سانت

آباژور سنگ نمک

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

فروشگاه هالیتو به‌عنوان مرکز فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران، انواع چراغ خواب‌های کوچک سنگ نمک را با قیمت‌های استثنایی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. چراغ خواب‌های سنگ نمک دارای طرح‌ها و اندازه‌های بسیار متنوعی هستند. به همین خاطر مشتریان می‌توانند از بین نمونه‌های متنوع و رنگارنگ چراغ خواب‌های سنگ نمک، یک نمونه را انتخاب و خریداری نمایند. سنگ‌های استفاده شده برای تولید این چراغ خواب‌ها دارای کیفیت بالا بوده و از جنس مرغوب هستند. به همین خاطر دارای تمام خواص سنگ نمک طبیعی می‌باشند.

آباژور سنگ نمک

قیمت خرید آباژور سنگ نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو انواع سنگ نمک تزیینی و آباژور سنگ نمک را فقط به صورت عمده تولید و عرضه می نماید برای اطلاع دقیق از قیمت محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در خصوص قیمت محصولات به صورت حدودی می توانید از جدول ذیل کمک بگیرید.

نوع محصول حدود قیمت توضیحات
سنگ نمک کوچک بدون چراغ از ۱۵ هزار تومان تا ۲۴ هزار تومان بدون سیم و لامپ قیمتها بر اساس تعداد متفاوت است
سنگ نمک برچسب دار چراغدار از ۴۳ هزار تومان تا ۷۰ هزار تومان همراه با سیم و لامپ
گوی ماساژ از ۱۲ هزار تومان تا ۳۰ هزار تومان
گوی سنگ نمک چراغدار از ۸۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان همراه با سیم و لامپ و پایه
آباژور سنگ نمک هرم – مکعب – سرو از ۱۲۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان همراه با سیم و لامپ و پایه

آباژور سنگ نمک

در پایان باید گفت

یکی از زیباترین‌ وسایل تزیینی که می‌توانید در منزل، محیط کار یا اتاق خواب از آن استفاده کنید، آباژور سنگ نمک است که از سنگ نمک طبیعی ساخته می‌شود. سنگ نمک دارای رنگ‌های متنوعی است. به همین خاطر محصولاتی که با این سنگ‌ها تولید می‌شوند ازنظر زیبایی ظاهری بی‌نظیر هستند و به خاطر دارا بودن خواص زیادی مانند انرژی‌درمانی و تصفیه هوای محیط، مورد توجه قرار می‌گیرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید