فروش چراغ خواب سنگ نمک رنگی نارنجی

,
چراغ خواب سنگ نمک رنگی

چراغ خواب سنگ نمک رنگی از کمیاب ترین انواع چراغ خواب سنگ نمک در بازار است. چراغ خواب سنگ نمک رنگی علاوه بر کمیاب بودن بسیار زیبا و پرطرفدار است. چراغ خوابهای رنگی نارنجی بیش از بقیه دارای اقبال است.

چراغ خواب سنگ نمک رنگی خصوصا در حالت روشن، زیبایی بی نظیری را وارد محیط می‌کند.

چرا چراغ خواب سنگ نمک رنگی کمیاب است ؟

به دلیل کمیاب بودن سنگ نمک رنگی و گران تر بودن آن، معمولا کارگاه‌های ساخت سنگ نمک تزئینی از آن استفاده نمی‌کنند. مجموعه سنگ نمک هالیتو زیباترین چراغ خوابهای رنگی را در طرح‌های متقاوت و مشتری پسند تولید و روانه بازار می‌کند.

ویژگی چراغ خواب های سنگ نمک رنگی

چراغ خوابهای رنگی سنگ نمک علاوه بر زیبایی خیره کننده به دلیل داشتن آهن در درون خود، رنگ آنها متمایل به نارنجی و قرمز است.

این ویژگی سبب می‌شود پس از روشن شدن چراغ خواب سنگ نمک ، طی عملیات یونیزاسیونی که صورت می‌پذیرد پوست ما علاوه بر جذب نمک ، مقداری آهن نیز دریافت کند.

چراغ خواب سنگ نمک رنگی

دلیل اصلی تفاوت سنگ نمک سفید و رنگی میزان آهن است.

تولید انواع چراغ خواب سنگ نمک رنگی در طرح های متنوع

مجموعه سنگ نمک هالیتو چراغ خواب سنگ نمک رنگی را در طرح‌های متنوعی تولید می‌کند. طرح های بسیار پرفروشی مانند هرم گوی مکعب سرو اشک که بیش از بقیه شناخته شده هستند بسیار جذاب است.

چراغ خواب سنگ نمک رنگی

خرید عمده چراغ خواب رنگی سنگ نمک

خرید عمده چراغ خوابهای رنگی سنگ نمک دارای قیمتی بسیار استثنایی و رقابتی هستند. بعضی از سنگ نمک های تزئینی هالیتو در بازار تک هستند و در جای دیگر تولید نمی‌شود.

برای اطلاع از قیمتهای عمده و دریافت تخفیف ویژه با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید.

چراغ خواب سنگ نمک رنگی

خرید اینترنتی چراغ سنگ نمک

اگر قصد خرید چراغ خواب سنگ نمک را دارید مجموعه هالیتو برای شما بهترین انتخابها را دارد. شما می‌توانید محصولات مورد نظر خود را به هر تعداد که باشید انتخاب کنید و با روش های زیر سفارش دهید:

  1. اگر خریدهای شما بیشتر از ۳۰۰ هزار تومان باشد ارسال سفارشات رایگان است و هیچگونه پول پست پرداخت نخواهید کرد
  2. با خرید ۳ عدد چراغ خواب سنگ نمک گوی ارسال سفارش شما کاملا رایگان خواهد بود
  3. می‌توانید خرید های خود را در هفته برگزاری کمپین تخفیف هالیتو انجام دهید و محصولات را با ۴۰ درصد تخفیف خریداری نمایید

چراغ خواب سنگ نمک رنگی

قیمت چراغ خواب سنگ نمک

در مجموعه سنگ نمک هالیتو چراغ خواب و آباژور سنگ نمک با قیمتهای متفاوتی عرضه می‌شود.

تصاویر چند نمونه از محصولات پر فروش مجموعه را مشاهده می‌نمایید اگر قصد اطلاع از قیمت تک فروشی محصولات را دارید از این صفحه بازدید نمایید.

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی هالیتو

مجموعه سنگ نمک هالیتو با در اختیار داشتن بزرگترین معدن سنگ نمک خاورمیانه، بهترین نوع سنگ نمک سفید مخصوص برش را استخراج و عرضه می‌کند.

علاوه بر در اختیار داشتن معدن این مجموعه کارگاه های برش سنگ نمک و دستگاه های پیشرفته برش و ورقه کردن سنگ نمک را نیز در اختیار دارد که سبب شده حجم تولیدات سنگ نمک هالیتو به شدت بالا باشد.

چراغ خواب سنگ نمک رنگی

استفاده از استادکاران بسیار متخصص، کارشناسان بسیار حرفه ای، در اختیار داشتن ۴ کارگاه حرفه ای برش سنگ نمک، سبب شده مجموعه سنگ نمک هالیتو رتبه نخست تولید سنگ نمک دکوری را در ایران داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید