فروش انواع سنگ نمک سفید گرمسار

فروش سنگ نمک سفید

فروش سنگ نمک سفید گرمسار با درجه خلوصهای متفاوت از ۹۳ درصد تا خلوص بینظیر ۹۹٫۵ درصد. برای خرید سنگ نمک سفید گرمسار جهت مصارف دامی ، سختی گیر و خوراکی تماس بگیرید.

معرفی سنگ نمک سفید طبیعی

سنگ نمک سفید طبیعی او‌لین و کهن ترین ماده ضدعفونی کننده می‌باشد در چهل سال پیش، پژوهشگران زیادی در آزمایشگاه‌های مجهز مسؤلیت باز‌نگری و تحقیقات گوناگون در موضوع سنگ نمک سفید را به عهده گرفتند.

نمک یکی‌از مواد غذایی ضروری برای تن می‌باشد و به کارایی درست تن و مغز، کمک می‌کند ولی مصرف زیاد نمک، میتواند خطرهای بیشماری را برای تن داشته باشد.

سنگ نمک سفید طبیعی دراسترالیا، چین، کشورهای عربی و اروپا، با کاربردهای دکوری و درمانی، مورد به کارگیری قرار گرفته و دانشکده نیوساوت ولز در شهر سیدنی استرالیا هم خاصیت درمانی سنگ نمک سفید را تأیید نموده است.

فروش سنگ نمک سفید

انواع سنگ نمک سفید گرمسار

قیمت و ارزش سنگ نمک سفید بر اساس میزان خلوص آن متفاوت است زیرا سنگ نمک سفید هر چه دارای خلوص کمتری باشد به صورت لکه‌های تیره روی سنگ خود را نشان خواهد داد و سنگ نمک های سفید بدون هیچگونه تیرگی دارای قیمت بالاتری هستند و مصارف مخصوصی نیز دارند.

سنگ نمک سفید

مجموعه سنگ نمک هالیتو دو نوع سنگ نمک سفید کاملا خالص با میزان خلوص ۹۸٫۵ و ۹۹٫۵ درصد که کاملا کمیاب و بینظیر است را عرضه می‌کند.

انواع دیگر سنگ نمک سفید که دارای رگه های تیره هستند نیز بسیار پر مصرف هستند و در حوزه صنعت بیشترین حجم استفاده را دارند چرا که از قیمت بسیار مناسبی برخوردارند.

خرید و فروش سنگ نمک سفید

خرید و فروش سنگ نمک سفید در میان انواع مختلف سنگ نمک همواره بیشترین میزان را در بازار دارد لذا بهتر است که با انواع سنگ نمک سفید و کاربردهای آن بیش از پیش آشنا باشید.

برای خرید سنگ نمک توجه کنید که هریک از سنگ های نمک، با دقت و نازکی، ساخته شده اند، تا زیبایی حقیقی و واقعی سنگ نمک را محافظت نمایند.

املاح گوناگون موجود در نمک سنگ سبب ساز می‌شود تا رنگ این سنگ ها، خیلی منحصر به‌ فرد به لحاظ برسد، آهن، رگه های قرمز رنگ در آن به جا می‌گذارد و منگنز، رگه های نارنجی رنگ و رنگ زرد، در واقع هیچ جور سنگ نمک را نمی‌توانید بیابید که دقیقاً یک شکل و رنگ داشته باشند.

فروش سنگ نمک سفید

یادداشت

رنگ سنگ نمک بیانگر موارد زیادی درباره سنگ نمک است مثلا سنگ نمک سفید نشانگر خلوص بالای سدیم و املاح مفید درون آن است هر چند که سنگ نمک های سفید دارای انواع گوناگونی هستند

سنگ نمک سفید استفاده فراوانی دارد و پر کاربردترین سنگ نمک در دنیاست شاید بیشترین استفاده از آن به صورت خرد شده در حوزه صنعت باشد.

به طور مثال اگر سنگ نمک از نوع سفید ولی با درجه خلوص پایین و اصطلاحا بی کیفیت باشد پس از خرد شدن و تبدیل به نمک جاده، برای نمک پاشی به عنوان ضد یخ مصرف می‌شود.

کاربردهای دیگر سنگ نمک سفید خصوصا در ایران برای استفاده دامی و شاید مهمترین کاربرد دیگر آن تولید سنگ نمک تزیینی است.

فروش سنگ نمک سفید

می بایست، دقت داشت که، فروش سنگ نمک‌ سفید و روشن برای مصارف تزیینی و مصارف دامی یا صنعتی بسیار متفاوت است لذا باید قبل از خرید محصول، نوع استفاده خود را در نظر بگیرید.

یادداشت

مشاوره رایگان خرید سنگ نمک
۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸ حسینی

برای شهرهایی که دورتر از گرمسار قرار دارند سفارشات سنگ نمک کمتر از ۱۵ تن چندان به صرفه نیست خصوصا اگر قصد خرید و فروش این محصول را دارید باید حتما مقدار سفارش برایتان مهم باشد.

کاربرد سنگ نمک سفید

سنگ نمک های سفید رنگ کاربرد های فراوانی دارا هستند که بخشی ازآنها برای اطلاع بیشتر شما نقل شده است

  • برای خوراک دام
  • سختی گیری و احیای رزین و تصفیه آب
  • ایجاد سنگ نمک تزئینی
  • ساخت سنگ نمک آشپزی
  • جهت پخت خوراک

همچنین مجموعه سنگ نمک هالیتو تولید کننده سنگ نمک آشپزی است که در یک سال اخیر در ایران نیز بسیار پر طرفدار شده و خوب است بدانید ما این سنگ نمک ها را در ابعاد بسیار بزرگ ۳۰ در ۵۰ تولید می‌کنیم که هر قطعه وزن بالغ بر ۲۰ کیلوگرم دارد.

سنگ نمک های سفید رنگ دارای چند مصرف بسیار کاربردی هستند که در ادامه گفته شده و سنگ نمک سفید برای تمامی این مصارف توسط مجموعه هالیتو با قیمت بسیار بینظیر عرضه می‌شود.

فروش سنگ نمک سفید

سنگ نمک دامی

انتخاب سنگ نمک دامی بسیار مهم است چرا که سنگ نمکی که برای خوردن دام است باید فاقد آهن و منیزیم باشد.

سنگ نمک های سفید رنگ بدون منیزیم و فاقد آهن ، انتخاب بسیار مناسبی برای خوراک دام است.

سنگ نمک سفید

سنگ نمک تزئینی

برای ساخت سنگ نمک تزئینی ، حتما باید از سنگ نمک های سفید بدون رگه استفاده شود.

سنگ نمک تیره و رگه دار ، کار نهایی را بسیار بد جلوه خواهد داد و فروش خوبی را تجربه نخواهید کرد.

فروش سنگ نمک سفید

سنگ نمک سختی گیر

برای سنگ نمک سختی گیر و احیای رزین و تصفیه آب  ،سنگ نمک به رنگ سفید بدون کلسیم بسیار مهم و لازم است.

اگر سیستم و تاسیسات مورد نظر شما دارای رسوب سنگین است و یا نبود آب سخت بسیار حیاتی است لازم است که شما از سنگ نمک بدون کلسیم استفاده کنید.

فروش سنگ نمک سفید

یادداشت

برای انتخاب سنگ نمک سختی گیر مناسب جهت رسوبات سنگین حتما از سنگ نمک بدون کلسیم سفید رنگ استفاده کنید

اما اگر سنگ نمک را برای سختی گیری موتورخانه می‌خواهید و به صورت دوره‌ای نیز سختی گیری را انجام می‌دهید سنگ نمک با خلوص پایینتر نیز مشکلی ایجاد نمی‌کند.

فروشگاه سنگ نمک در تهران

به دلیل نیاز مبرم صنایع گوناگون به سنگ نمک سفید مجموعه سنگ نمک هالیتو برای راحتی مشتریان عزیز در شهرهای تهران و کرج بارگیری جهت این دو شهر را مستقیما از تهران انجام می‌دهد.

اگر در کرج و تهران ساکن هستید برای خرید سنگ نمک خود هیچ دغدغه‌ای نداشته باشید و فقط با یک تلفن سفارش خود را ثبت کنید.

بسته به نوع استفاده‌ای که از سنگ نمک سفید دارید انواع مختلف آن را شامل سنگ نمک خوراکی یا سنگ نمک صنعتی می‌توانید سفارش دهید.

فروش سنگ نمک سفید

ساخت و تولید سنگ نمک آشپزی

سنگ نمک آشپزی که برای پخت و پز استفاده می‌شود برای رستورانها بسیار حائز اهمیت است چرا که پدیده نوظهوری است که توان زیادی در جلب مشتری دارد.

مجموعه سنگ نمک هالیتو سنگ نمک آشپزی را در ابعاد بسیار بزرگ تولید می‌کند برای خرید تکی و یا عمده سنگ نمک آشپزی با ما تماس بگیرید.

فروش سنگ نمک سفید

آشنایی با انواع سنگ نمک کمیاب

شاید از خود بپرسید انواع سنگ نمک هایی که در ایران و جهان وجود دارد چه املاحی درون خود دارد؟ برای پاسخ به این پرسش و برای اینکه همیشه به راحتی بتوانید این موضوع را تشخیص دهید باید به چند نکته توجه کنید.

  • رنگ سنگ نمک
  • قیمت سنگ نمک
  • سنگ نمک حالت یخی و بلوری دارد یا شکری

فروش سنگ نمک سفید

همانطور که ضرب المثل معروف فارسی می‌گوید ” رنگ رخساره خبر می‌دهد از سر درون” دقیقا در مورد سنگ نمک این اصطلاح کاربرد دارد چرا که ظاهر سنگ نمک همه چیز را درباره آن می‌گوید.

برای این قسمت جدولی را برای شما آماده کرده‌ایم که قطعا اطلاعات شما را درباره سنگ نمک افزایش خواهد داد.

تشخیص املاح سنگ نمک بر اساس شکل ظاهری سنگ
رنگ سنگ نمک املاح موجود
سفید هر چه سفیدی بیشتر باشد سدیم بالاتری دارد و خالصتر است
قرمز میزان آهن زیادی دارد همچنین کلسیم و منیزیم نیز داراست
نارنجی آهن کلسیم منیزیم دارد ولی کمتر از سنگ نمک قرمز
آبی مقدار پتاسیم فراوانی دارد و بسیار نایاب است
شفاف کریستالی هر چه شیشه ای تر باشد قیمت بالاتری دارد و خالص ترین نوع نمک است
سیاه مقدار سدیم پایین و داشتن مقداری آهک

سنگ نمک از کجا بخرم

سنگ نمک هایی که در جدول فوق نام برده شد برخی از آنها کمیاب و برخی دیگر نایاب هستند که از جمله سنگ نمک های نایاب سنگ نمک آبی است و بسیار پر مشتری است اما متاسفانه موجودی آن بسیار بسیار کم است.

فروش سنگ نمک سفید

مجموعه سنگ نمک هالیتو به صورت تخصصی انواع سنگ نمک نایاب و کمیاب را تامین می‌کند که از آن جمله سنگ نمک آبی و سنگ نمک کریستالی و سنگ نمک قرمز و سنگ نمک نارنجی است.

خرید سنگ نمک خوراکی

برای خرید حضوری سنگ نمک خوراکی، عطاری ها و یا این که فروشگاه هایی که عرضه کننده مواد غذایی طبیعی و ارگانیک می‌باشند، می‌تواند مورد قابل قبولی باشد، ولی در هر صورت، زمان زیادی، صرف خرید سنگ نمک سفید خواهد شد.

پیشرفت تکنولوژی و پر مشغله شدن اشخاص، باعث گردیده تا اکثر زمان ها، به خرید از طریق اینترنت، به تولیدات گوناگون، روی بیاورند که سنگ نمک هم یکی‌از این قضیه مستثنا نیست.

البته باید توجه داشته باشید که ما سنگ نمک را به صورت خرده فروشی ارسال نمی‌کنیم اما اگر ساکن تهران باشید می‌توانیم تا ۱ تن سفارش را نیز بپذیریم و برای شما ارسال کنیم.

فروش سنگ نمک سفید

سنگ نمک را کجای خانه قرار دهیم

چنانچه یک سنگ نمک را در قسمتی از منزل قرار دهید که زیاد در آن رفت ‌و آمد نمی‌کنید نباید توقع معجزه داشته باشید، زیرا این سنگ نمک برای به کارگیری با صرفه از آن بایستی در محلی قرار گیرد که افراد خانواده، مدت زمان بیشتری را در آنجا صرف می‌کنند و یا این که وسایل الکترونیکی بیشتری، در آن قرار گرفته است.

توصیه ما این می‌باشد که به یک سنگ نمک بسنده نکنید ولی می‌توانید در ابتدا با یک سنگ نمک چراغدار آغاز نمایید و سپس تعدادشان را بیش تر نمایید، این سنگ ‌ها، مثل گیاهان می‌باشند، هرچه بیش تر بهتر، شایسته ترین محل برای قرار دادن سنگ نمک در منزل، محل‌هایی می‌باشد که بیشترین استفاده را از آن می‌کنید مثل اتاق‌خواب یا سالن پذیرایی.

البته اتاق خواب خصوصا اتاق خواب کودک محل بسیار مناسب دیگری است که توصیه می‌شود در آن نیز از چراغ خواب سنگ نمک استفاده نمایید همچنین اگر فرد بیماری را در منزل دارید اطراف محل استراحت شخص می‌توانید آباژور سنگ نمک بگذارید.

فروش سنگ نمک سفید

مرکز فروش سنگ نمک تزئینی

شاید اسم سنگ نمک تزیینی ذهنیت شما را به سمت یک کالای لوکس و مناسب زندگی های اشرافی سوق دهد ولی باید توجه داشت که محصولات سنگ نمک تزیینی در واقع فقط تزیینی نیستند و امروزه بیشتر جنبه درمانی آن ها در نظر گرفته می‌شود.

یادداشت

برای آشنایی بیشتر با سنگ نمک تزیینی درمانی پیشنهاد می شود این صفحه را نیز ببینید

مرکز فروش سنگ نمک تزئینی هالیتو بزرگترین تولید کننده سنگ نمک دکوری در ایران است که انواع چراغ خواب سنگ نمک، آباژور سنگ نمک و سنگ نمک های بدون چراغ را با قیمت بسیار مناسب تولید می‌کند.

خواص بسیار بیشمار سنگ نمک سبب شده در همه جای دنیا رو به استفاده از سنگ نمک جهت درمان بیاورند لذا به همین منظور از سنگ نمک تزیینی درمانی استفاده می‌کنند.

فروش سنگ نمک سفید

یادداشت

نمونه محصولات چراغ خواب سنگ نمکی را در این صفحه ببینید

امروزه سنگ نمک درمانی جهت ساخت اتاق نمک، غار نمک، آجر نمک و سنگ نمک دکوری درمانی به وفور استفاده می‌شود که مجموعه سنگ نمک هالیتو در این زمینه در خاورمیانه پیشتاز است و محصولات خود را به کشورهای منطقه صادر می‌کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید