فروش ویژه سنگ نمک خوراک دام با قیمت کاملا استثنایی

سنگ نمک خوراک دام

سنگ نمک خوراک دام با قیمتی کاملا استثنایی در مجموعه سنگ نمک هالیتو آماده تحویل است. بهترین نوع سنگ نمک خوراک دام با قیمت ویژه و استثنایی به سرعت بارگیری و ارسال می‌شود. برای مشاهده قیمتها جدول پایین را ببینید.

 

قیمت سنگ نمک خوراک دام

قیمت سنگ نمک خوراک دام
سنگ نمک خوراک دام مقدار سفارش قیمت هر تن به تومان
سنگ نمک دام تیره رنگ ۱۰ تن ۶۰/۰۰۰
سنگ نمک دام تیره رنگ بیشتر و کمتر از ۱۰ تن تماس بگیرید
سنگ نمک دام سفید روشن ۱۰ تن ۸۵/۰۰۰
سنگ نمک دام سفید روشن بیشتر و کمتر از ۱۰ تن تماس بگیرید

چرا از سنگ نمک برای خوراک دام استفاده کنیم؟

تمامی حیوانات نیاز دارند که سدیم یا همان نمک مصرف کنند چرا که اگر سدیم به میزان کافی به بدن دام نرسد، حیوان دچار رعشه شده و پس از مدتی توان حرکتی خود را از دست خواهد داد.

این موضوع در گاوها بسیار مهمتر است زیرا گاو به دلیل وزن زیادی که دارد باید حتما استخوان بندی بسیار محکمی داشته باشد و بی توجهی نسبت به سنگ نمک مصرفی در این مورد می‌تواند گاو را زمین گیر کند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]بی توجهی نسبت به سنگ نمک خوراک دام خصوصا برای گاوها می‌تواند منجر به زمین گیر شدن گاو شود[/box]

استفاده از سنگ نمک دام مناسب

موضوع دیگری که باید مد نظر داشت استفاده از سنگ نمک دام مناسب در جیره غذایی دام است. جدیدا مشاهده شده که به وفور سنگ نمکهای سفید دارای رگه قرمز و یا نارنجی به عنوان جیره غذایی دام مورد استفاده قرار می گیرید.

سنگ نمک خوراک دام

این موضوع به شدن می تواند سیستم حرکتی دام را با مشکل مواجه کند و دام را دچار مسمومیت شدید نماید.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]استفاده از سنگ نمک دارای رگه قرمز و یا سنگ نمک رنگی به دلیل داشتن آهن، سبب مسمویت دام خواهد شد[/box]

امروزه تمامی گاوداری ها و دامداری ها با سرکشی های مرتب و منظم توسط اداره بهداشت و حساسیتی که دامداران بر روی احشام خود دارند به صورت دوره ای آهن دریافت می‌کنند.

اگر دامدار بدون توجه به این موضوع، سنگ نمک دارای آهن را جلوی دام بگذارد پس از مدتی حیواتن با مسمویت غذایی مواجه شده و قدرت بلع خود را از دست خواهد داد.

فروش بهترین سنگ نمک خوراک دام

اگر به سلامت دام و گاو خود اهمیت می‌دهید قبل از انتخاب سنگ نمک حتما با مشاوران ما تماس بگیرید تا بهترین و مناسبترین نوع سنگ نمک را با ارزان ترین قیمت تهیه نموده و علاوه بر آن سلامت دام شما نیز به خطر نیفتد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید