خرید سنگ نمک کلوخه معدنی از گرمسار

,
سنگ نمک کلوخه

خرید سنگ نمک کلوخه معدنی از گرمسار، سنگ نمک سفید و رنگی، سنگ نمک خوراکی با خلوص ۹۹٫۵ درصد، انواع مختلف سنگ نمک صادراتی با کیسه جامبو بگ و فله، امکان ترخیص و تحویل در کشور مقصد.

سنگ نمک کلوخه در حقیقت تکه های نامتوازن و ناموزون سنگ نمک است که شکل و فرم مشخصی ندارند و می توانند وزن بیشتر از ۵۰۰ کیلوگرم و یا کمتر نیز داشته باشند البته اگر قصد داشته باشید سنگ نمکی که قصد خرید دارید را در وزن خاصی مثلا بین ۲۰ تا ۵۰ کیلوگرم سفارش دهید چنین امکانی وجود دارد اما طبیعتا سنگ نمک کلوخه با وزن مشخص قیمت بیشتری دارد چرا که باید توسط نیروی انسانی کوچک و جداسازی شود که همین کار طبیعتا مستلزم پرداخت هزینه بیشتر خواهد بود.

سنگ نمک کلوخه

نمک سنگ خوراکی چیست؟

نمک سنگ خوراکی یا همان سنگ نمک خوراکی کلوخه ‌ای است که خلوص و کیفیت آن از سنگ نمک های معمولی بیشتر باشد به طور مثال ما در مجموعه سنگ نمک هالیتو نوعی از سنگ نمک سفید مشهور به خوراکی یا همان اعلاء را استخراج می کنیم که خلوص ۹۹٫۵ درصدی را به ثبت رسانده که عددی بسیار استثنایی در حوزه فروش سنگ نمک محسوب می شود!

علاوه بر این مورد ما سنگ نمک های با خلوص بالا را نیز به صورت برش خورده تهیه می‌کنیم که می توان به راحتی بر روی آن انواع غذای کبابی را طبخ کرد!

سنگ نمک کلوخه

مرکز تولید سنگ نمک تزیینی اصفهان

مرکز تولید سنگ نمک تزئینی اصفهان، یکی از مراکز به ‌روز تولید محصولات تزئینی متنوع بر پایه سنگ نمک است. در این مرکز سنگ نمک به شکلی بسیار حرفه ای برش خورده و آماده می شود و به اشکالی فوق العاده زیبا مانند چراغ خواب سنگ نمک تبدیل می گردد.

از دیگر تولیدات این مجموعه می توان به انواع آجر نمک سفید و رنگی اشاره کرد که برای ساخت اتاق نمک و دیوار نمک بسیار پرکاربرد است.

سنگ نمک کلوخه

بزرگترین مرکز تولید آجر نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تولید کننده آجر نمک در ایران است که اجرهای نمک خود را با کیفیت برتر و در ابعاد:

  • ۱۵*۲۰
  • ۱۰*۲۰
  • ۱۰*۱۵

که اندازه های استانداردی محسوب می شوند عرضه می کند.

ویژگی این آجرها علاوه بر قیمت بسیار مناسب، گونیا بودن و تنوع رنگی آن است.

سنگ نمک کلوخه

خرید سنگ نمک کلوخه معدنی

برای خریداران مهم است که سنگ نمک خود را در زمینه خوراکی یا صنعتی به صورت دسته اول و مستقیما از معدن خریدارای نمایند بدین منظور مجموعه سنگ نمک هالیتو برای راحتی بیشتر خریداران محترم، امکان خرید مستقیم از معدن را ایجاد کرده و خریدار به محض ثبت سفارش، شاهد بارگیری محصول خود از معدن در کوتاه ترین زمان خواهد بود.

یادداشت

تمامی قیمتهای ارائه شده به همان قیمت درب معدن است و هیچگونه هزینه اضافی بابت بارگیری دریافت نمی گردد.

سنگ نمک کلوخه

چسب آجر نمک

در پایان لازم است اشاره ای داشته باشیم به چسب آجر نمک که برای ساخت اتاق نمک و دیوار نمک یکی از مواد اولیه بسیار ضروری داشتن چسب نمک است.

بسیاری از افراد گمان می کنند با چسبهایی مانند چسب آکواریوم می توانند دیوار نمک را بالا ببرند در حالی که این تصور اشتباه است چرا که علاوه بر مشکل شدن ساخت دیوار نمک دوام چندانی نیز ندارد اما چسبهای مخصوص آجر نمک با دوام چندین ساله به راحتی هر چه تمامتر می توان دیوار نمک و اتاق نمک را آماده کرد.

سنگ نمک کلوخه

از ویژگی های مهم چسب نمک هالیتو استفاده بیشتر از آن در ساخت دیوار است به طوری که با هر یک کیلوگرم آن تقریبا می توان ۳ تا ۴ مترمربع دیوار را آماده کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید