مرکز تخصصی طراحی و ساخت اتاق نمک درمانی

اتاق نمک درمانی

مرکز تخصصی طراحی و ساخت اتاق نمک درمانی، مشاوره رایگان پیش از شروع پروژه، تهیه صفر تا صد تمامی مصالح،ارائه روش های ساخت اتاق نمک بر اساس بودجه مورد نظر.

نمک یک ماده ای می باشد که به دو صورت خوراکی و درمانی استفاده می شود، بنابراین برای استفاده از نمک به صورت درمانی اتاق هایی را ساخته ایم که به اتاق نمک معروف است. در سرزمین ما و سایر کشورها اتاق های نمکی به نام اتاق نمک درمانی وجود دارد. امروزه بشر به سلامتی خود بیش از هر چیز دیگر اهمیت نشان می دهند،اتاق نمک یکی از این خواسته های بشر برای حفظ سلامتی خود می باشد. که ما امروزه توانسته ایم بازار فروش این اتاق های نمک را به دست بگیریم.

اتاق نمک درمانی

توضیحاتی درباره اتاق نمک درمانی

نمک، یک ماده کاملا ضد عفونی کننده می باشد که به خاطر ضد میکروب و ضد باکتری بودنش به وفور از این ماده استفاده می شود. ما امروزه با فناوری های پیشرفته ای مثل:موبایل، لبتاب و… سرکار داریم که این وسایل با فرکانس هایی که تولید می‌کنند تعادل مارا بر هم می زنند، پس برای باز گرداندن این تعادل به اتاق نمک احتیاج داریم تا بتوانیم فرکانس طبیعی بدن را به حالت عادی درآوریم.
ما انواع اتاق نمک را هم دارا می باشیم که هر کدام اهمیت خاصی دارد که شامل:

  • اتاق خشک
  • اتاق تر

در اتاق خشک، هیچ رطوبتی وجود ندارد و نمک به صورت پودر شده در هوا معلق می ماند که با تنفس در آنجا هورمون شادی بخش در بدن آزاد شده و افسردگی و استرس کاهش می یابند.
در اتاق تر، همان طور که از اسمش پیداست با آّب همراه است که دوش گرفتن با آّب نمک و استفاده از خود آّب نمک به ناراحتی های بینی پایان می دهد.

اتاق نمک درمانی

و اما شما باید به فکر خرید اتاق نمک  باشید که اتاق نمک پر از خاصیت می باشد، چنانچه اگر این مریضی ها را دارا می باشید آن ها را در اسرع وقت بهبود می بخشد بیماری هایی همچون: تنگی نفس، بیماری پوستی، آلرژی و… .
اتاق های نمک به سه مدل و با توجه به سلیقه و بودجه افراد قابل ساخت است که شامل:

  1. سنتی
  2. مدرن
  3. لوکس

در ادامه این سه فضا با توجه به نبود و یا کمبود غار های طبیعی نمک به صورت مصنوعی ساخته می شود.
در این سه فضا کریستال ها و آجر هایی که نمکی بوده در این مکان های بدون باکتری به علاوه دستگاههایی که نمک را در هوا معلق می کنند، کشور ما از نظر نمک رتبه ی خوبی نسبت به کشور های دیگر دارد و در زمینه نمک درمانی حرف اول را می زند.

طراحی و ساخت اتاق نمک درمانی

از آنجایی که از این اتاق های نمک به وفور استفاده می شود و همچنین با خاصیت فراوانی که دارد همه را جلب خود کرده است مجموعه سنگ نمک هالیتو مشاوره رایگان جهت طراحی و ساخت اتاق نمک درمانی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

اتاق نمک درمانی

قبل از هرگونه اقدام بهتر است از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید که نیاز به دوباره کاری و صرف هزینه های گزاف نداشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید