خرید بدون واسطه و صادرات از معدن سنگ نمک گرمسار

,
معدن سنگ نمک

خرید بدون واسطه و صادرات از معدن سنگ نمک گرمسار، سنگ نمک قرمز، نارنجی و صورتی ویژه صادرات، بسته بندی در کیسه های جامبو بگ، امکان تحویل لب مرز با انجام تمام کارهای گمرکی و ارائه مجوزات لازمه.

سنگ نمک، یکی از سنگ هایی است که با توجه به کاربرد های فراوانی که در صنایع مختلف دارد، تولید و فروش و صادرات آن به کشور های مختلف، از قدیم الایام تا به امروز در کشور ایران به عنوان یکی از برترین تولید کننده ها و صادر کننده های سنگ نمک، رواج داشته است. معدن سنگ نمک گرمسار نیز یکی از معادن کشور ایران است. این معدن که یکی از بزرگ ترین معادن سنگ نمک در کشور ایران به حساب می آید، با دارا بودن سنگ نمک هایی با کیفیت بالا، به عنوان یکی از معروف ترین معادن سنگ نمک در ایران و حتی جهان شناخته می شود که هرساله، مقادیر فراوانی سنگ نمک از این معدن استخراج شده و به کشور های مختلف جهان صادر می شوند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با معدن سنگ نمک گرمسار آشنا کرده و درباره فروش و صادرات سنگ نمک گرمسار، توضیحاتی را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

آشنایی با معدن سنگ نمک گرمسار

همانطوری که در مقدمه ی این مقاله خدمت شما عرض کردیم، شهرستان گرمسار که در استان سمنان واقع شده است، دارای ذخایر فراوان سنگ نمک بوده و سنگ نمکی که از معدن سنگ نمک گرمسار استخراج می شود، برای استفاده در صنایع مختلف، از جمله در صنایع شیمیایی برای تولید انواع کود های شیمیایی، استفاده در صنایع تولید سنگ های تزئینی از قبیل چراغ خواب های سنگ نمک و تندیس های نمکی و … به مناطق مختلف کشور ارسال شده و همچنین سالانه مقادیر فراوانی از سنگ نمک های تولیدی در این معدن، به کشور های مختلف جهان صادر می شود.

معدن سنگ نمک

فروش عمده سنگ نمک قرمز

یکی از انواع سنگ نمک هایی که از این معدن استخراج می شود، سنگ نمک قرمز می باشد. سنگ نمک قرمز از نوع سنگ نمک های کمیاب می باشد که مقادیر انبوه آن فقط در کشور هایی مثل ایران و پاکستان یافت شده و در بقیه مناطق جهان وجود نداشته و یا اگر وجود داشته باشد، بصورت موردی و ناچیز است. تغییر رنگ سنگ های نمک، به دلیل وجود عناصر مختلف در آن هاست. به عنوان مثال اگر سنگ نمک، مقادیر فراوانی آهن به صورت ذخیره ای در خود داشته باشد، رنگ آن به سمت قرمز سوق پیدا می کند.

معدن سنگ نمک

صادرات سنگ نمک گرمسار

مدیران معدن سنگ نمک گرمسار، هرساله قسمت اعظمی از سنگ نمک تولیدی خود را برای صادرات به کشور های حوزه خاورمیانه و همچنین کشور هایی اروپایی از قبیل آلمان اختصاص می دهند. با توجه به اینکه سنگ نمک گرمسار از کیفیت بالایی برخوردار است، لذا بیشتر کشور های اروپایی و همچنین کشور های همسایه ایران در خاورمیانه، مشتری ثابت سنگ نمک گرمسار می باشند.

معدن سنگ نمک

برای صادرات سنگ نمک به کشورهای گرجستان، عراق، هند و عمان با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید