تولید جاشمعی سنگ نمک سفید

,

مجموعه سنگ نمک هالیتو زیباترین جاشمعی سنگ نمک سفید را از بهترین و خالص ترین نوع سنگ نمک سفید تولید می‌کند. جاشمعی سنگ نمک سفید در مجموعه سنگ نمک هالیتو کاملا بهداشتی بوده و برای ساخت آنها از سنگ نمک دامی استفاده نشده است.

تفاوت جاشمعی سنگ نمک سفید هالیتو

جاشمعی های سنگ نمک سفید نوعی از جاشمعی هستند که از سنگ نمک سفید و کاملا خالص و طبیعی ساخته می‌شوند. این نوع سنگ نمک به دلیل طبیعت خود که از بقیه سنگ نمکها کمیابتر است بسیار طبیعی و کاملا بهداشتی است.

سنگ نمک سفید به دلیل گران بودن جهت مصرف دام استفاده نمی‌شود و به دلیل قیمت بالا مجموعه‌های تولید آباژور و جاشمعی سنگ نمک معمولا  از آن استفاده نمی‌کنند.

جاشمعی سنگ نمک سفید

مجموعه سنگ نمک هالیتو تمامی آباژورها و جاشمعی های سنگ نمک خود را از دل سنگ نمک سفید و کاملا خالص انتخاب می‌کند.

نمونه جاشمعی سنگ نمک سفید

در تصاویر پایین برخی از نمونه جاشمعی های ما را مشاهده می‌کنید. برای خرید به صورت تک و یا عمده با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید.

تمامی جاشمعی ها به صورت خام و بدون برچسب نیز ارسال می‌شوند و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

مجموعه سنگ نمک هالیتو علاوه بر تولید انواع آباژور سنگ نمک، زیباترین جاشمعی های سنگ نمک را که از سنگ نمک سفید درمانی ساخته شده‌اند عرضه می‌کند.

جاشمعی مدل مکعبی و مدل قلب از پرفروشترین نمونه‌های جاشمعی است و علاوه بر کیفیت بالا قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

جاشمعی سنگ نمک سفید

خرید سنگ نمک کوچک

بسیاری از افراد در کارگاه‌های شخصی در منزل خود اقدام به تولید جاشمعی سنگ نمک صخره ای می‌کنند ولی نیاز به تامین سنگ نمک دارند.

اگر قصد تهیه سنگ نمک را دارید ما می‌توانیم سنگ نمک را در ابعاد کوچک شده برای شما ارسال کنیم و شما خواهید توانست به راحتی سنگ نمک کوچک شده را سوراخ کنید و برچسب مورد نظر را روی آن ترانسفر کنید.

جاشمعی سنگ نمک سفید

برای سفارش سنگ نمک کوچک شده جهت تولید جاشمعی سنگ نمک تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید