فروشگاه آباژور سنگ نمکی خام برش خورده طرح دار

,
آباژور سنگ نمکی

آباژور سنگ نمکی برش خورده به صورت طرح دار و برش خورده در مجموعه سنگ نمک هالیتو با قیمتی بینظیر جهت فروش موجود است. آباژور سنگ نمکی خام با قیمتی کاملا استثنایی عرضه می‌شود.

فروش آباژور سنگ نمکی طرح دار

آباژورهای سنگ نمک صخره ای هالیتو که از سنگ نمک کاملا طبیعی انتخاب شده اند اصلا برش نخورده و فقط زیر آن برای قرار گیری بهتر مسطح شده است.

این نوع از آباژورها برای چسباندن طرح های بسیار زیبا استفاده می‌شود.

آباژور سنگ نمکی

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]استفاده از سنگ نمک صخره ای جهت چسباندن طرح های تبلیغاتی ایده ای بکر و هدیه ای کاملا ماندگار است[/box]

آباژورهای سنگ نمک صخره ای جهت استفاده به عنوان تبلیغات و هدایا نیز یک ایده فوق العاده و خلاقانه است.

فروش آباژور سنگ نمکی برش خورده

آباژورهای سنگ نمک برش خورده از سنگ نمک کاملا طبیعی ساخته شده‌اند. این نوع از آباژورها توسط استادکاران بسیار مجرب و ماهر ، ساخته و پرداخته می‌شوند.

نمونه آباژورهای سنگ نمک برش خورده را مشاهده می‌کنید.

آباژور سنگ نمکی

فروش آباژور سنگ نمکی خام

آباژورهای طرح دار و آباژورهای سنگ نمک برش خورده امکان ارسال به صورت خام نیز دارد. بسیاری از مشتریان قصد چسباندن طرح های خود را روی سنگ نمک دارند.

مجموعه سنگ نمک هالیتو آباژورهای سنگ نمک برش خورده و طرح دار را در صورت نیاز، به صورت خام ارسال می‌کند.

همچنین امکان ارسال سنگ نمک خام بدون سیم و لامپ نیز وجود دارد که در این صورت قیمت تمام شده بسیار پایینتر خواهد بود.

آباژور سنگ نمکی

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]امکان ارسال سفارشات به صورت کاملا خام و بدون سیم و لامپ نیز وجود دارد[/box]

فروشگاه آباژور سنگ نمکی

فروشگاه آباژور سنگ نمکی هالیتو زیباترین و متنوع ترین آباژورهای سنگ نمک و شمعدانی های سنگ نمک را تولید می‌کند.

جهت مشاهده کارها از فروشگاه آباژور سنگ نمک هالیتو دیدن کنید.

امکان خرید به صورت آنلاین در فروشگاه نیز وجود دارد. جهت خرید عمده با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید.

آباژور سنگ نمکی

سنگ نمک اصل و درمانی

در مورد سنگ نمک ها موارد بسیار زیادی وجود دارد که گفتن همه آنها مطلب را بسیار طولانی خواهد کرد اما چند مورد بسیار اساسی در خصوص سنگ نمک درمانی وجود دارد:

  1. سنگ نمک های درمانی انواع متفاوتی دارند و همه آنها قابل تبدیل به آباژور سنگ نمک نیستند
  2. سنگ نمک های درمانی از جنس سنگ نمک سفید هستند و هیچگاه تیره رنگ نمی‌باشند
  3. از جنس سنگ نمک سفید یخی هستند و فاقد گچ و آهک می‌باشند
  4. معمولا به وفور یافت نشده و کمتر از دیگر سنگ نمک ها است
  5. به علت گران بودن همه کارگاه‌ها توان خرید و برش آن را ندارند

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]مجموعه سنگ نمک هالیتو با داشتن معدن سنگ نمک طبی و درمانی از سنگ نمک درمانی برای تولید انواع سنگ نمک تزیینی استفاده می‌کند[/box]

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

سنگ نمک تزیینی در ایران علاوه بنا بر اعتقاد فرهنگی مردم ما به دفع چشم زخم از یک سو و از سویی دیگر استفاده از سنگ نمک برای دفع انرژی منفی، سبب جلب توجه افراد زیادی به این محصول شده است.

اگر قصد خرید عمده سنگ نمک تزیینی را دارید می‌توانید با کیفیت ترین نمونه های سنگ نمک برش خورده را از مجموعه هالیتو تحویل بگیرید.

آباژور سنگ نمکی

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]پیشنهاد می‌شود بازار خرید سنگ نمک تزیینی را نیز ببینید[/box]

تمامی محصولات هر کدام دارای بسته بندی جداگانه است و هیچگاه ما کالای خود را در کارتن موزی بسته بندی نمی‌کنیم چرا که بسته بندی مناسب سبب سالم رسیدن سفارش به مقصد خواهد شد.

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

گوی سنگ نمک از پرفروشترین محصولات در مجموعه سنگ نمک هالیتو محسوب می‌شود چرا که علاوه بر زیبایی و کیفیت مثال زدنی، با قیمت بسیار مناسب عرضه می‌شود.

علی رغم اینکه سنگ نمک گوی با قیمت های بسیار گزافی فروخته می‌شود ولی مجموعه سنگ نمک هالیتو از آنجا که خود تولید کننده محصول است هیچگاه نیاز به تهیه آباژور سنگ نمک گوی از جایی دیگر و فروختن به قیمت بالاتر ندارد.

آباژور سنگ نمکی

لذا شما خریدار محترم می‌توانید با خیال راحت محصول خود را سفارش دهید و اگر ساکن شهر تهران هستید با سفارش ۳ عدد سنگ نمک گوی محصول خود ار کاملا رایگان تحویل بگیرید.

خواص آباژور سنگ نمک

اغلب خریداران آباژورهای سنگ نمک به دلیل مزایای بسیار زیاد این محصول راغب به خرید آن می‌شوند اما یک نکته بسیار مهمی که معمولا از آن غفلت می شود این است که دلیل خرید شما برای آباژور سنگ نمک چیست؟

اگر برای دفع چشم زخم و دور کردن انرژی های منفی باشد خرید ۲ تا ۳ عدد آباژور کفایت می‌کند اما برای تصفیه هوا و تولید یون منفی به گونه‌ای که کل فضا را پوشش دهد باید به تعداد لازم از سنگ نمک های چرغدار استفاده کنید و یک عدد آباژور به تنهایی کاری از پیش نمی‌برد.

آباژور سنگ نمکی

اگر شما چراغ خواب سنگ نمک را از جای مطمئنی تهیه کرده باشید که محصولات خود را از سنگ نمک درمانی تهیه و تولید می‌کنند مزایای زیر را برای شما به دنبال دارد:

  • تصفیه هوا – البته نیاز است به تعداد لازم سنگ نمک تهیه کنید
  • جذب پرتوهای الکترو مغناطیسی
  • مناسب برای افرادی که بیماری های آسم و آلرژی دارند

[toggle title=”نکته” state=”open”]اگر قصد دارید از سنگ نمک برای بهبود آسم استفاده کنید ما به شما ساخت اتاق غار نمک را پیشنهاد می‌دهیم که تاثیری بسیار فوق العاده دارد[/toggle]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید