خرید عمده نمک پودری

,
نمک پودری

نمک پودری ریزترین نمک از لحاظ دانه بندی محسوب می‌شود که برخی آن را با نام نمک نرم صنعتی نیز می‌شناسند. برای خرید عمده نمک پودری با شماره پایین تماس بگیرید.

 

این نمک به نامهای دیگری مانند نمک نرم صنعتی، پودر سنگ نمک و نمک نرمه نیز شناخته می‌شود. این نمک در حوزه صنعت و صنایع غذایی بسیار پر استفاده است.

نمک پودری

شاید تاکنون برای شما اینگونه رایج بوده که از نمک فقط به عنوان طعم دهی به غذا از آن استفاده می‌شود اما کاربردهای نمک بسیار فراتر از این است. امروزه انواع نمک ها در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]تولید کنندگان بزرگ تخمه پودری از خریداران عمده نمک پودری هستند
برای خرید عمده تماس بگیرید
۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸
حسینی[/box]

نمک نرم صنعتی از لحاظ ظاهر خیلی شبیه به آرد می باشد و تشخیص این دو از هم تنها با دیدن چشم شاید دشوار به نظر بیاید.

تولید عمده نمک پودری

ریزترین و کوچک‌ترین نمک از لحاظ دانه بندی مربوط به نمک پودری می‌شود. سنگ نمک و یا پودر معمولی نمک با گذشتن از سرندهای مختلف در مشهای کوچکتر، در نهایت محصولی به اسم نمک پودری را می‌دهد.

نمک پودری

سنگ نمک پس از خرد کردن سنگ نمک و گذراندن از آسیاب چکشی، آن را تکه تکه کرده و بر روی سرند لرزان هدایت می‌کنند و به محصولی که از سرند نهایی با کوچک ترین مش عبور کند نمک پودری می‌گویند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]اندازه نمک نرمه بین صفر تا ۰٫۸ میلی متر بوده و ریزترین و کوچکترین دانه بندی را در بین نمک های صنعتی دارا می باشد[/box]

مجموعه سنگ نمک هالیتو با داشتن دستگاه‌های پیشرفته نمکهای پودری را در حجم بسیار زیاد تولید و عرضه می‌کند و سفارش به هر میزان پذیرفته می‌شود.

فروش عمده نمک پودری

معمولا صنایعی که کریستالهای نمک مزاحم کار آنها باشد از نمک نرمه یا همان پودری استفاده می‌کنند. در زمینه خرید این نوع از نمک دقت در بسته بندی بسیار مهم است چرا که پودر سنگ نمک در مجاورت با هوای مرطوب کلوخه می‌شود.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]مجموعه ما از بسته بندی لمینت دوجداره که بهترین نوع بسته بندی است استفاده می‌کند تا رطوبت آسیبی به نمک وارد نکند[/box]

تفاوت نمک پودری تولید شده در مجموعه ما با سایر نمکها

  • کیفیت فوق العاده محصول
  • استفاده از ناظران متخصص و با دقت در حین بارگیری
  • وجود تهویه مناسب در انبار شرکت
  • قیمت مناسب نسبت به بسته بندی های مختلف محصول
  • بسته بندی های متنوع و استاندارد برای جلوگیری از کلوخه شدن نمک

[highlight color=”yellow”]برای اطلاع از قیمت روز نمک پودری این صفحه را ببینید. همچنین برای خرید عمده با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید.[/highlight]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید