کارخانه تولید نمک پودری و نمک شکری

,
کارخانه تولید نمک پودری

کارخانه تولید نمک پودری و نمک شکری، تولید نمک پودری بدون آهک، تولید نمک شکری ویژه حفاری و نمک مخصوص جاده. برای خرید مستقیم از کارخانه تولید نمک پودری و نمک شکری تماس بگیرید.

آشنایی با نمک پودری و کاربرد نمک پودری

نمک پودری ظاهری بسیار نرم و شبیه به آرد دارد و با دیگر دانه بندی های نمک صنعتی که هر کدام یک سایز مشخص دارند متفاوت بوده و به راحتی قابل تشخیص است.

اغلب خریداران نمک پودری، شرکتها و کارخانه های تولید کننده مواد اسیدی و یا تولیدکنندگان مواد ضد یخ هستند.

کارخانه تولید نمک پودری

نمک پودری به دلیل قابلیت جذب رطوبتی که دارد همواره محیط را به سمت خشکی سوق می‌دهد لذا برای استفاده در این صنایع بسیار مفید است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]نگهداری نمک پودری از بقیه نمک ها قدری مشکل تر است و باید پس از خرید و حداکثر در بازه زمانی یک ماهه مصرف شود[/box]

آشنایی با نمک شکری

نمک شکری را شاید بتوان پر مصرف ترین نوع دانه بندی نمک صنعتی دانست که به دلیل استفاده بسیار گسترده در صنعت حفاری، به نمک حفاری نیز مشهور است.

این نمک در بازار به نام نمک زبره نیز شناخته شده و بعضا به عنوان نمک نانوایی نیز از آن نام برده می‌شود.

کارخانه تولید نمک پودری

اما در نظر داشته باشید که بیشترین حجم مصرف این نمک در صنعت حفاری و همچنین به عنوان نمک جاده است.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]جالب است بدانید کوچکترین پارت نمکی که برای نمک شکری جهت استفاده در جاده و ذوب کردن یخ و برف و یا به عنوان گل حفاری سفارش داده می‌شود ۵۰۰۰ تن است[/box]

از نظر سایزبندی نیز این نمک به نام نمک مش ۱۱۰ شناخته شده است اما نمونه ای از نمک شکری با ابعادی بزرگتر نیز وجود دارد که به مش ۱۰۰ از آن یاد می‌شود.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]پیشنهاد می‌شود این صفحه را نیز ببینید[/box]

کاربرد نمک شکری

همانطور که قبلا و در بند بالا گفته شد بیشترین استفاده از نمک شکری در صنایع حفاری و نگهداری از جاده است و به همین دلیل این نمک به نام این دو صنعت نیز شناخته شده است.

نمک شکری کاربردهای دیگری در برخی صنایع مانند دباغی و رنگرزی نیز دارد ولی حجم استفاده شده در دو صنعت حفاری و نمک جاده با هیچ کدام از دیگر صنایع قابل رقابت نیست.

کارخانه تولید نمک پودری

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

فقط یک نکته بسیار مهم درباره خرید نمک شکری مخصوص جاده و نمک شکری مخصوص صنایع حفاری وجود دارد که هیچکدام نباید با پودر مخلوط باشد.

اگر این نمک جهت این دو صنعت با پودر همراه باشد باید بدانید که ضرر هنگفتی انتظار شما را می‌کشد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]قبل از خرید نمک شکری از ما مشاوره رایگان دریافت نمایید
۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸
حسینی[/box]

بسته بندی نمک پودری و نمک شکری

کارخانه تولید نمک پودری و نمک شکری گرمسار امکان تحویل نمک های صنعتی گفته شده در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرم به بالاتر را دارد.

بسته بندی های ۳۵ کیلوگرم، ۴۰ کیلوگرم، ۵۰ کیلوگرم و بیگ بگ کیسه های شناخته شده‌ای هستند که تقریبا تمام مشتریان از همه وزن ها برای سفارشات خود استفاده می‌کنند.

کارخانه تولید نمک پودری

فقط نکته بسیار مهم در خصوص بسته بندی نمک پودری است که اگر در کیسه های بزرگتر از ۴۰ کیلو بسته بندی شود به سرعت کلوخه خواهد شد.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]به دلیل جنس نمک پودری که شبیه به آرد است و جاذب رطوبت و تری است استفاده از بسته بندی های کوچک و از نوع لمینت بسیار حساس و مهم است[/box]

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

[toggle title=”یک نکته” state=”open”]همیشه نمک پودری را از جای مطمئن خریداری نمایید چرا که اگر نمک پودری فروخته شده به شما حاوی آهک باشد این نمک پس از کلوخه شدن دیگر از هم جدا نخواهد شد و در آب نیز حل نمی‌شود
هیچ روشی برای تشخیص نمک پودری بدون آهک وجود ندارد و پس از کلوخه شدن مشخص می‌گردد[/toggle]

کارخانه تولید نمک پودری و شکری

مجموعه سنگ نمک حسینی(سنگ نمک هالیتو) همواره برای تولید نمک پودری و نمک شکری از سنگ نمک با خلوص بالا استفاده می‌کند.

از مزایای نمک صنعتی تولید شده از این سنگ نمک، به موارد زیر که بسیار مهم است می‌توان اشاره کرد

  • به دلیل خلوصیت بالای سنگ نمک هیچگونه آهکی در نمک وجود ندارد
  • رنگ نمک صنعتی به دست آمده بسیار سفید و روشن است
  • نمک صنعتی حاصل شده دارای خلوص بالاتری به نسبت انواع نمک صنعتی دیگر است

کارخانه تولید نمک پودری

کارخانه تولید نمک پودری گرمسار علاوه بر تولید نمک صنعتی بسیار با کیفیت، برای مقاصد صادراتی نیز همکاری بسیار کاملی را با شما خواهد داشت.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

بارگیری سریع و مطمئن، تحویل بار در مقصد، ارائه فاکتورهای لازم به گمرک از خدمات مجموعه سنگ نمک حسینی برای صادرکنندگان نمک صنعتی است.

کارخانه تولید نمک پودری

همکاری با معتبرترین باربری های بین المللی سبب شده مجموعه سنگ نمک حسینی بتواند ماشینهای حمل و نقل را با قیمتی پایینتر در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید