فروش عمده سنگ نمک پودر شده

سنگ نمک پودر شده

فروش عمده سنگ نمک پودر شده، نمک پودری کیسه ۲۵ و ۴۰ کیلویی، پودر سنگ نمک با دو کیفیت داخل کیسه لمینت، تولید نمک پودری به روز و به هم چسبیده نیستند.

خواص سنگ نمک برای دام

استفاده از سنگ نمک در جیره غذایی دام یک امر اثبات شده است و در سراسر دنیا برای داشتن گاوداری سر حال و گاوهایی قبراق به صورت روزانه و مرتب از سنگ نمک استفاده می نمایند.

البته انواع مختلف کنستانتره که حاوی پروتیین های مختلف است نیز برای این منظور در کارخانه های تولید خوراک دام آماده می شود که وجود این مواد خوراکی نیز لازم است ولی امکان حذف نمک به هیچ وجه وجود ندارد.

البته علاوه بر سنگ نمک از نمک نیز می توان در خوراک دام استفاده نمود که معروفترین نوع آن نمک پودری است که به عنوان سنگ نمک پودر شده نیز از آن یاد می شود.

سنگ نمک پودر شده، پودر سنگ نمک یا همان نمک پودری در کیسه های ۲۵ کیلویی و ۴۰ کیلویی لمینت تهیه می شود و علت استفاده از کیسه لمینت برای جلوگیری از ورود رطوبت است که برای نمک پودری بسیار حساس است.

سنگ نمک پودر شده

قیمت سنگ نمک خام

سنگ نمک خام کاربردهای فراوانی را دحوزه های مختلف صنعتی و تزیینی و خوراکی دارد به طور مثال از سنگ نمک برای استخر ماهی فراوان استفاده می شود چرا که سبب شوری آب می گردد چیزی که به شدت ماهی ها و به طور کل جانوران دریایی به آن نیاز دارند.

از طرفی سنگ نمک خام ماده اولیه برای تمامی کارگاه های تولیدی سنگ نمک تزیینی است و انتخاب نوع سنگ نمک بسیار حائز اهمیت است برای این منظور ما سنگ نمک سفید را به شما پیشنهاد می کنیم که از نوع یخی است و از نظر کیفیت کاملا بدون رقیب است.

از دیگر سو سنگ نمک نارنجی و قرمز نیز برای تولید سنگ نمک تزیینی بسیار پرطرفدار است که البته نمونه پر رنگ آن باید برای این کار انتخاب شود که می توانید از طریق مجموعه سنگ نمک هالیتو با کیفیت ترین نوع سنگ نمک نارنجی را خریداری نمایید.

سنگ نمک پودر شده

قیمت سنگ نمک پودر شده

سنگ نمک پودر شده

خرید از معدن سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک گرمسار به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد توانسته جایگاه مهمی در بازار داخل و خارج از کشور دارد لذا خریداران سنگ نمک در داخل و خارج از ایران تمایل فراوانی برای خرید این محصول دارند.

البته لازم به ذکر است که تنوع سنگ نمک و معادن مختلف سبب شده که سنگ نمک با کیفیت های متفاوتی در بازار سنگ نمک وجود داشته باشد لذا قبل از سفارش می توانید با همکاران ما تماس گرفته و مشاوره رایگان در یافت نمایید.

یادداشت

برای سفارش خرید سنگ نمک و بارگیری مستقیم از معدن با تماس بگیرید

سنگ نمک پودر شده

قیمت هر تن سنگ نمک

قیمت هر تن سنگ نمک بر اساس نوع استفاده و میزان سفارش متغیر است و هیچگاه نمی توان عدد دقیقی را ذکر کرد اما به طور کلی برای سفارشات ۱۵ تن به بالا و جهت ۳ مورد استفاده فراوان سنگ نمک جهت اطلاعات بیشتر شما قیمت سنگ نمک درج شده است همچنین برای اطلاع از قیمت روز سنگ نمک می توانید از صفحه پایین بازدید نمایید.

سنگ نمک پودر شده

جهت خرید و سفارش سنگ نمک در تناژهای بالا با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید