فروش سنگ نمک یوگا و انرژی درمانی لیست قیمت

سنگ نمک یوگا

سنگ نمک یوگا و سنگ نمک انرژی درمانی با ویژگی‌های بینظیر سنگ نمک در بهترین شکل برش خورده و موجود می‌باشد. برای انتخاب و سفارش سنگ نمک مورد نظر خودتان ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

انرژی منفی چیست

چه بخواهیم و چه نخواهیم برخی افراد، اشیاء و یا مکانها در زندگی ما وجود دارند که وقتی به آانها نزدیک می‌شویم یا در درون آنها و یا کنار آنها قرار می‌گیریم حس و حال ما تغییر می‌کند.

سنگ نمک یوگا

این تغییر درونی ما وقتی خوب نباشد و بد باشد حس و حال ما نیز بد خواهد شد. این وسایل، افراد یا مکانها همانهایی هستند که برای ما منبع انرژی منفی محسوب می‌شوند. انرژی‌های منفی سبب ایجاد افسردگی، اضطراب و نگرانی درون ما خواهد شد.

یادداشت

انرژی منفی سبب ایجاد نگرانی، اضطراب و افسردگی درون ما خواهد شد

برای از بین بردن انرژی منفی می‌بایست از اینگونه افراد و مکانها دوری کنیم. اگر ناخواسته با آنها روبرو شدیم با تکنیکهایی که بلدیم باید ذهن خود را به سمت منابع انرژی مثبت سوق دهیم.

سنگ نمک یوگا

تاثیر یوگا بر اضطراب و دفع انرژی منفی

اما بعضی مواقع برای دفع انرژی منفی و خوب شدن حالمان کار به همین راحتی نخواهد بود و باید از نیرویی بیرونی کمک بگیریم. تکنیکهای یوگا و انرژی مثبت و بینظیر سنگ نمک همان منابع انرژی مثبت هستند که به ما در این کار کمک می‌کنند.

سنگ نمک یوگا

یوگا به ما می آموزد چگونه ذهن را کنترل کنیم و بر خود تمرکز داشته باشیم و از منابع انرژی منفی دوری کنیم و اگر احیانا با آنها برخورد کردیم چگونه خود را کنترل کنیم که انرژی منفی وارد محدوده فکری ما نشود.

یادداشت

یوگا در اصل ورزشی است فکری که با می آموزد چگونه افکار خود را کنترل کنیم

اگر تمرینات یوگا در یک محیطی انجام شود که سنگ نمک یوگا در آن قرار دارد، این ترکیب بینظیر و فوق العاده نتایج شگفت آوری را به دنبال خواهد داشت و بی آنکه متوجه شوید روح و روان شما بسیار آرامش خواهد یافت.

انرژی مثبت سنگ نمک

سنگ نمک چگونه دارای انرژی مثبت است و به آرامش ما کمک می‌کند؟ سنگ نمک دارای ویژگی‌هایی است که کمتر ماده‌ای دارای آن است. استفاده از مزایای سنگ نمک عمری به درازای حضور انسان بر کره زمین دارد.

یادداشت

استفاده از مزایای سنگ نمک عمری به درازای حضور انسان بر کره زمین دارد

یکی از خواص سنگ نمک قابلیت جذب رطوبت است. اگر سنگ نمک را در محیطی که دارای رطوبت است قرار دهید خواهید دید که سنگ نمک پس از مدتی مقداری خیس شده و رطوبت اطراف را به خود جذب کرده است.

همین خاصیت بینظیر سنگ نمک سب می‌شود آلودگی‌های معلق در فضای اطراف که ما نمی‌بینم را به خود جذب کند. سنگ نمک پس از جذب ذرات معلق، ویژگی‌های مثبت خود که همان یونهای منفی هستند را به اطراف منتشر می‌کند.

سنگ نمک یوگا

برای آنکه سنگ نمک یونهای منفی خود را منتشر کند باید در برابر یک منبع نور قرار بگیرد. این منبع نور می‌تواند خورشید باشد اما دسترسی به نور آفتاب همیشه به سادگی نخواهد بود.

یادداشت

برای آنکه سنگ نمک یونهای منفی خود را منتشر کند باید در برابر یک منبع نور قرار بگیرد

برای رفع این مشکل در درون سنگ نمک از لامپ استفاده می‌شود. این لامپ سبب می‌شود سنگ نمک یونهای منفی خود را منتشر کند و آلودگی‌های محیطی را برطرف کند.

سنگ نمک یوگا

وقتی شما در حال انجام حرکات یوگا و تمرکز بر ذهن خود هستید بودن در یک محیط عاری از انرژی‌های منفی بسیار به شما کمک خواهد کرد. سنگ نمک یوگا با خواص فوق العاده و بینظیر خود این امر را برای شما آسان می‌کند.

اگر تمرینهای یوگا را انجام می‌دهید و یا کلاس یوگا و انرژی درمانی دارید، حتما از سنگ نمک یوگا برای کلاس و یا اتاقی که یوگا کار می‌کنید استفاده کنید.

سنگ نمک یوگا

پس از مدتی خواهید دید که فکر شما متمرکزتر شده و وجود شما دارای انرژی مثبت فراوانی شده و حس و حالتان تغییر یافته است.

انرژی درمانی با سنگ نمک

یکبار یک نفر مشتری به من مراجعه کرد و گفت من شخصی کاملا سالم هستم و هیچگونه مریضی و بیماری ندارم  اما نمی‌دانم چرا هیچگاه احساس خوبی ندارم و ناخودآگاه سرم درد می‌گیرد.

این مشتری من کارش با کامپیوتر بود و موقع کار با کامپیوتر دچار این حالات می‌شد و امکان اینکه با کامپیوتر کار نکند را نیز نداشت.

من به ایشان استفاده از سنگ نمک و سود بردن از انرژی بکر، طبیعی و فراوان سنگ نمک را پیشنهاد دادم. پس از مدتی همان شخص اطلاع داد بدون اینکه کار خاصی انجام دهد حالش بهتر شده است.

یادداشت

سنگ نمک امواج دستگاه‌های الترونیکی را به خود جذب می‌کند

این اتفاق فقط به این دلیل افتاد که در محیطی که با کامپیوتر کار می‌کرد تعدادی آباژور سنگ نمک قرار داد. آباژورهای سنگ نمک یونهای مثبت دستگاه‌های الکتریکی را به خود جذب می‌کردند و یون منفی منتشر  می‌کردند.

همین تبادل یونی سبب شد بی آنکه فرد بداند حالش بهتر شود. اگر شما دچار اینگونه مشکلات هستید یا با ابزار الکترونیک سر و کار دارید و یا فردی سیگاری در خانواده دارید حتما از سنگ نمک استفاده کنید.

سنگ نمک یوگا

سنگ نمک اینگونه آلودگی های محیطی را به خود جذب می‌کند. اگر هر چند وقت یکبار با دستمالی روی آباژورهای سنگ نمک را تمیز کنید بسیار مفید خواهد بود چرا که سنگ نمک نمیز شده و بهتر عمل تصفیه هوا را انجام خواهد داد.

پیشنهاد ویژه به کلاسهای یوگا و انرژی درمانی

برای بهره گیری حداکثری و بیشترین تاثیر آموزشها، حتما کلاسهای خود را در یک محیط نمکی برگزار کنید. برای این منظور ساخت اتاق نمک یا دیوار نمک در کلاسها نه تنها بر مشتریان شما اضافه خواهد کرد بلکه افراد تاثیر مستقیم قرار گیری در یک محیط نمکی را به چشم خواهند دید.

یادداشت

برای ساخت انواع دیوار نمک و اتاق نمک و دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید
۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸
حسینی

ساخت دیوار نمک و اتاق نمک بر مشتریان شما به طور چشمگیری اضافه خواهد کرد. پیشنهاد می‌شود این صفحه را نیز ببینید.

سنگ نمک یوگا

سنگ نمک را در کجای خانه قرار دهیم

این سوال را همه مشتری‌ها از ما می‌پرسند. برای پاسخ به این سوال، مکانهایی از منزل که اگر سنگ نمک را در آنجا قرار دهید بیشترین استفاده را خواهید داشت در پایین آورده شده است.

  • کنار تلویزیون برای جذب امواج تلویزیون
  • کنار آنتن وای فای برای جذب امواج بسیار بسیار مضر وای فای
  • کنار فرد سیگاری اگر شخص سیگاری در خانواده دارید، مکان خاصی را برای سیگار کشیدن وی در نظر بگیرید و آنجا یک سنگ نمک قرار دهید تا آلودگی‌های سیگار را به خود جذب کند
  • در اتاق خواب – برای اینکه خواب راحت‌تری داشته باشید، سنگ نمک با جذب ذرات معلق در هوا خواب شما را دلپذیرتر خواهد کرد
  • در اتاق خواب کودک – برای خواب راحت‌تر کودکان در اتاق آنها سنگ نمک قرار دهید
  • همچنین در مکانهایی که آلودگی بسیار زیاد است

سنگ نمک در مکتب فنگ شویی

همانطور که سنگ نمک یوگا برای کسانی که یوگا کار می‌کنند تاثیرات فوق العاده ای دارد اگر با مکتب فنگ شویی آسنا باشید می‌دانید که در این مکتب به استفاده از سنگ نمک برای پاکسازی محیط و دور کردن یا از بین بردن انرژی منفی بسیار تاکید شده است.

یادداشت

در مکتب فنگ شویی به استفاده از سنگ نمک برای پاکسازی محیط و دور کردن انرژی منفی بسیار تاکید شده است

پیشنهاد می‌شود این صفحه را نیز ببینید.

چراغ نمکی بر خلاف سنگ نمکی که همیشه دیده‌اید و به خاطر دارید، بافت نیمه بلورینی دارد که می‌تواند نور را منتشر کند زیرا در مراحل شست و شو، مواد آهکی، گوگردی و ماسه‌ای آن از بین رفته است در غیر این صورت قادر به پرتوافشانی نخواهد بود.

چراغ‌های نمکی در اثر مجاورت با هوا، سالی یک میلیمتر از عمر خود را از دست می‌دهند. جالب است بدانید برای کسانیکه خوردن نمک بر ایشان زیان‌آور است در صورت قرار دادن چراغ‌های نمکی در محل زندگی، نمک مورد نیاز بدن آنان توسط چراغ‌های نمکی تامین می‌شود.

سنگ نمک یوگا

لیست قیمت سنگ نمک یوگا

برای استفاده از سنگ نمک یوگا طرح‌های متنوعی از آباژورهای سنگ نمک وجود دارد. اما برخی از اشکال بیشتر با روح یوگا سازگاری دارند که ما آنها را برای شما آماده کرده‌ایم.

لیست قیمت سنگ نمکهای پرفروش یوگا را می‌بینید.

جهت اطلاع از قیمتهای عمده تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده دیگر نمونه کارها این صفحه را ببینید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید