تولید نمک خوراکی بدون مواد افزودنی

,
تولید نمک خوراکی

تولید نمک خوراکی بدون مواد افزودنی و کاملا خالص هم اکنون در مجموعه سنگ نمک هالیتو صورت می‌گیرد. تمامی نمکها کاملا خالص بوده و هیچگونه افزودنی غیر خوراکی و صنعتی به آن اضافه نمی‌شود.

تولید نمک خوراکی بدون مواد افزودنی چیست؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید تولید نمک خوراکی با مواد افزودنی هم مگر وجود دارد ؟

متاسفانه پاسخ به این سوال مثبت است. به دلیل نوسانات قیمت در بازار افراد سودجو که سلامت افراد هیچ اهمیتی برای آنها ندارد برای پایین آوردن قیمت نمک خوراکی، اقدام به اضافه نمودن ناخالصی به نمک خوراکی می‌کنند.

تولید نمک خوراکی

این افراد با اضافه نمودن نمک صنعتی که کاملا شبیه به نمک خوراکی است به روند تولید نمک خوراکی ، آسیب بسیار زیادی را به سلامت مصرف کنندگان وارد می‌کنند.

مضرات نمک صنعتی برای مصرف خوراکی

نمک صنعتی مانند نمک سختی گیر ، نمک احیای رزین ، نمک تصفیه آب ، نمک حفاری ، نمک شستشوی پلاستیک و اقسام اینگونه نمکها که در صنعت بسیار پرکابرد هستند دارای فلزات سنگین هستند.

اولین تاثیری که فلزات سنگین بر روی بدن انسان می‌گذارد به مرور کلیه را با مشکل می‌کند و پس از مدتی سبب از کار افتادن کلیه و کبد خواهد شد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]مصرف نمک صنعتی به عنوان نمک خوراکی سبب از کار افتادن کلیه و کبد خواهد شد[/box]

 

قیمت تولید نمک خوراکی

تولید نمک خوراکی روندی است که کاملا تحت نظارت وزارت بهداشت است.  ولی متاسفانه افراد سوجو با خرید نمکهای صنعتی و بردن به کارگاه‌های زیرزمینی اقدام به پاشیدن ید و بسته بندی نمک کرده و نمکها را روانه بازار می‌کنند.

تولید نمک خوراکی به صورت سالم و بدون مواد افزودنی و دارای مجوز معتبر از وزارت بهداشت، روندی است که سبب ایجاد هزینه‌های زیادی خواهد شد که تمام این هزینه‌ها برای حفظ سلامت مصرف کننده ضروری است.

تولید نمک خوراکی

به همین دلیل، بسیاری از افراد با دور زدن قانون اقدام به تولید نمک خوراکی و قاطی کردن آن با نمک صنعتی می کنند که قیمت تمام شده کاهش یابد.

لطفا قبل از خرید نمک خوراکی اگر به سلامتی و سالم ماندن خود و اطرافیانتان اهمیت می‌دهید از مجموعه‌های مطمئن اقدام به خرید نمک خوراکی کنید.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]مجموعه سنگ نمک هالیتو نمک خوراکی کاملا خالص و بدون مواد افزودنی را به دست مصرف کننده می‌رساند[/box]

قیمت روز انواع نمک را از طریق این صفحه پیگیری کنید

جهت خرید عمده با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید