خرید نمک معدنی یددار و بدون ید

خرید نمک معدنی

خرید نمک معدنی یددار و بدون ید، سنگ نمک معدنی با خلوص ۹۹٫۵، نمک تصفیه شده یددار کیسه ۲۵ کیلویی، نمک تصفیه شده بدون ید ویژه نانوایی با علامت استاندارد و سیب سلامت.

معرفی نمک معدنی

نمک معدنی یا همان نمک طبیعی به نمکی گفته می شود که به طور طبیعی از معادن نمک استخراج می‌شود و به صورت خرد شده و دانه بنده شده به بازار فروش این محصولات عرضه می‌شود.

خرید نمک معدنی، امروزه با توجه به مصارف زیادی که دارد، بسیار رواج پیدا کرده است و با توجه به اینکه از معادن تولید و استخراج سنگ نمک به صورت مستقیم به دست می‌آید عاری از هرگونه مواد افزودنی از قبیل ید بوده و لذا درصد خلوص بسیار بالایی دارد.

از دیگر سود به این دلیل که نمک معدنی فاقد ید و دیگر مواد افزودنی می باشد، به آن نمک طبیعی نیز می‌گویند.

خرید نمک معدنی

نمک دریا بهتر است یا سنگ نمک

چند سالی است که نمک دریایی و استفاده از آن به عنوان یک چاشنی در غذا، در بین مردم اقصی نقاط جهان و ایران رواج پیدا کرده است.

به عقیده مصرف کنندگان این نوع نمک، نسبت به نمک طبیعی یا نمک حاوی ید بهتر بوده و نه تنها مقدار زیاد آن برای بدن مضر نیست بلکه در مواردی می تواند حتی فشار خون بالا را نیز کنترل کند.

اما آیا واقعا چنین است؟ پاسخ خیر است. نمک دریا، همانند نمک طبیعی به هرحال نمک است و همان طوری که مقدار مناسب آن برای بدن لازم و ضروری است، مقدار زیاد آن می تواند برای سلامتی افراد خطرناک باشد ولی شیوه استحصال آن به گونه ای است که ورود آلودگی به آن به هیچ وجه دور از ذهن نیست و نمکی که خالص‌ترین نوع نمک در طبیعت است همان سنگ نمک خرد شده است.

خرید نمک معدنی

 خرید سنگ نمک معدنی طبیعی

خرید سنگ نمک معدنی، یا همان سنگ نمک طبیعی به دلیل کاربرد های فراوانی که این نوع سنگ، در صنایع تزئینی، دامداری و دامپروری و … دارد، امروزه بسیار رایج شده است.

دامداری ها برای تامین نمک مورد نیاز دام های خود اقدام به خرید سنگ نمک می‌نمایند و کارگاه‌های تولیدی سنگ نمک نیز از مشتریان عمده این محصول خدادادی هستند.

خرید نمک معدنی

فروش عمده نمک تصفیه شده خوراکی

صنایع تولید نمک خوراکی از بزرگترین مصرف کنندگان سنگ نمک هستند چرا که برای تولید نمک خوراکی به سنگ نمک نیاز دارند.

نمک تصفیه شده یددار تنها نمک مورد تایید وزارت بهداشت در ایران است که مجموعه هالیتو این محصول را به صورت عمده و در کیسه های ۲۵ کیلویی عرضه می‌کند.

خرید نمک معدنی

از سالها پیش و برای رفع بیماری گواتر کارخانه های تولید نمک ملزم به استفاده از ید برای رفع این بیماری شده‌اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید