صادرات نمک خوراکی به گرجستان

صادرات نمک به گرجستان

صادرات نمک خوراکی به گرجستان، نمک خوراکی تبلور مجدد خلوص ۹۹٫۴ درصد دارای مجوز بهداشت با ید طبیعی ۴۰ PPM، سنگ نمک خوراکی ایران مخصوص بازار گرجستان با خلوص ۹۹٫۵ درصد.

صادرات نمک به ترکیه

ترکیه جز دسته کشورهایی است که دارای معادن نمک متعدد می‌باشد معادن پنج هزار ساله نمک در داخل غارها و تونل های نمکی کشور ترکیه وجود دارد که هنوز هم قابل استفاده است با این وجود برخی از انواع سنگ نمک که از معادن نمک ایران استخراج می‌شود در کشور ترکیه وجود ندارد.

یکی از این انواع سنگ نمک کریستالی است که در معادن نمک ایران به وفور یافت می‌شود و همین موضوع سبب شده تا ترکیه علی رغم تولید بالای سنگ نمک، یک وارد کننده بزرگ نمک نیز باشد.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تامین کننده سنگ نمک کریستالی در ایران است و البته از دیگر سو سنگ نمک سفید و سنگ نمک قرمز نیز از دیگر سنگ نمک هایی است که متقاضی فراوانی در کشور ترکیه دارد.

صادرات نمک به گرجستان

بازار صادرات نمک به گرجستان

در گرجستان شرایط بسیار مناسبی برای دامپروری فراهم است و مزارع دامپروری زیادی در گرجستان وجود دارد که توسط افراد بومی اداره می‌شود و از آنجائیکه این مزارع فاقد مدیریت منابع کارآمد و مدرن بودند و گونه ها و نژاد های مناسب دام در آن ها مورد استفاده قرار نمی‌گرفت دارای میزان تولید پایینی بودند.

به همین جهت دولت گرجستان سعی کرد تا مزارع سنتی را مدیریت کند و با ورود تکنولوژی و استفاده از نژادهای مناسب دام و طیور کیفیت و کمیت تولیدات دامپروری را افزایش دهد.

بر اساس آمار آژانس ملی مواد غذایی وزارت کشاورزی میزان صادرات گاوهای گرجستان به قطر و عربستان سعودی در سال ۲۰۱۶ از یک میلیون دلار فراتر رفته است.

به دلیل سرمایه گذاری در بخش دامداری و دامپروری مهمترین نیاز دام که همان وجود سنگ نمک در جیره غذایی است بایستی به نحو احسن تامین شود که در این میان کشور ایران بهترین و ارزانترین نوع سنگ نمک دامی را در اختیار گرجستان قرار می‌دهد.

اگر قصد صادرات سنگ نمک دام را به کشور گرجستان دارید با ما تماس بگیرید و سنگ نمک دام صادراتی را از طریق مجموعه هالیتو سفارش دهید و در هر کدام از شهرهای کشور گرجستان که مایل هستید تحویل بگیرید.

صادرات نمک به گرجستان

آمار صادرات نمک

اگر مایلید امار صادرات نمک ایران در دو دهه اخیر را به صورت یکجا و کامل مشاهده نمایید پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را مطالعه نمایید.

توجه داشته باشید که بزرگترین خریداران نمک ایران همواره کشورهای همسایه هستند لذا توسعه صادرات سنگ نمک با تکیه بر همکاری بیشتر با تجار کشورهایی که با ایران مرز مشترک دارند ارز آوری بیشتری را نصیب کشورمان ایران خواهد کرد.

ببینید

اطلاع از آمار صادرات نمک در این صفحه

صادرات نمک به گرجستان

سنگ نمک خوراکی صادراتی

با توجه به بالا بودن خلوص (۲/۹۹)سنگ نمک استخراج شده از معادن نمک گرمسار سنگ نمک خوراکی از ایران به کشورهایی چون ترکیه، آذربایجان، عراق و … صادر می شود.

وجود سنگ نمک با چنین درصد خلوصی یک شگفتی در دنیای سنگ نمک محسوب می‌شود که کشورمان ایران از این موهبت الهی بهره مند است.

صادرات نمک به گرجستان

خرید سنگ نمک صنعتی

سنگ نمک علاوه بر مصارف خوراکی، جهت احیای رزین دستگاه سختی گیر آب در صنایع متعدد چون نساجی و رنگرزی کاربرد دارد.

خوب است بدانید تنها ۶ درصد سنگ نمک استخراج شده از معادن نمک ایران جهت مصارف خوراکی می‌باشد و الباقی در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

صادرات نمک به گرجستان

سنگ نمک صنعتی می‌بایست بر اساس نیاز حوزه ای که در ان فعال هستید انجام شود لذا پیشنهاد می‌شود قبل از خرید سنگ نمک از کارشناسان مجموعه ما مشاوره رایگان دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید