خرید عمده نمک یددار استاندارد

خرید عمده نمک یددار

خرید عمده نمک یددار استاندارد، بالاترین کیفیت نمک خوراکی، کاملا مطابق با استاندارد جهانی نمک، مناسب برای صادرات به کشور روسیه و کشورهای اروپای شرقی.

نمک یددار استاندارد چیست

نمک های موجود در بازار که مصرف خوراکی دارند همگی باید دارای ید باشند مگر نانوایی ها که نمک مخصوص نانوایی را مصرف می‌کنند و مجاز به مصرف نمک خوراکی بدون ید هستند.

خرید عمده نمک یددار

نمک خوراکی در بازار به دو صورت نمک هیدرومیل و نمک تبلور مجدد یافت می‌شود که نمک استاندارد و مورد مصرف، در تمام کشورهای اروپایی نمک تبلور مجدد است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]نمک تبلور مجدد تنها نمک دارای استاندارد جهانی است[/box]

صادرات نمک یددار

اگر قصد صادرات نمک خوراکی را داشته باشید باید بدانید کشورهای خریدار نمک از ایران، همگی نمک خوراکی را به صورت یددار سفارش می‌دهند.

البته میزان پاشش ید بر روی نمک خوراکی در کشورهای مختلف متفاوت است. برای صادرات نمک خوراکی به صورت بی درد سر و راحت به سایر کشورها باید از استاندارد جهانی نمک (نمک تبلور مجدد)  استفاده کنید.

خرید عمده نمک یددار

ولی جالب است بدانید برخی از همسایگان ایران مانند عراق، افغانستان و برخی کشورهای دیگر مانند گرجستان چندان استاندارد جهانی نمک را رعایت نمی‌کنند.

اگر قصد تجارت با این کشورها را داشته باشید می‌توانید نمک های ضعیفتر را نیز به این کشورها صادر کنید.

خرید عمده نمک یددار

خرید عمده نمک یددار

برای خرید عمده نمک یددار جهت مصرف در داخل کشور سفارشات کمتر از ۲۵ تن در هر پارت، عمده محسوب نمی‌شوند و نمی‌توان با قیمت چندان مناسبی نمک را خریداری کرد.

[highlight color=”yellow”]جهت صادرات نیز حداقل سفارش باید ۱۰۰ تن به بالا در هر نوبت سفارش باشد.[/highlight]

مقادیر گفته شده کف سفارش است و اگر قصد تجارت نمک خوراکی را دارید و به مقادیری کمتر از این فکر می‌کنید بهتر است وارد این حوزه نشوید.

خرید عمده نمک یددار

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

حتی اگر خریدهای شما در چند پارت به ۲۵ تن می‌رسد باز هم برای شما به صرفه نیست چرا که هزینه حمل برای شما سودی باقی نخواهد گذاشت.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]قبل از خرید عمده نمک یددار حتما از ما مشاوره رایگان دریافت کنید[/box]

قیمت نمک فله

نمک خوراکی یکپاش بالاترین کیفیت نمک خوراکی تبولر مجدد را دارد که خلوص آن هیچگاه کمتر از ۹۹٫۳ درصد نبوده است.

پس از رویت قیمت عمده نمک تبلور مجدد یکپاش جهت خرید عمده تماس بگیرید. به دلیل حجم بالای سفاراشت همواره چند روز قبل از موعد تحویل اقدام به ثبت سفارش نمایید.

خرید عمده نمک یددار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید