فروش سنگ نمک سفید به قیمت عمده

سنگ نمک سفید

فروش سنگ نمک سفید به قیمت عمده درب معدن، بارگیری سنگ نمک برای فواصل نزدیک حداقل ۱۰ تن و برای مسافتهای دورتر حداقل ۲۵ تن، امکان بارگیری ۳ نوع مختلف سنگ نمک سفید دامی، خوراکی و صنعتی به صورت فله و کیسه شده.

متقاضیانی که قصد خرید سنگ نمک سفید را دارند می توانند به سایت اینترنتی ویژه فروش این نوع سنگ ها که از طرف شرکت تولید کننده آن ها راه اندازی شده است مراجعه نموده و از میان انواع مختلفی از آن ها که در معرض دید علاقه مندان قرار داده شده است محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری نمایند. در این سایت، فروش نمک سفید فرآوری نشده یا همان سنگ نمک با قیمت عمده انجام می پذیرد.

سنگ نمک سفید

خواص سنگ نمک سفید برای سلامتی

از خواص درمانی سنگ نمک همین قدر بگوییم که در کل جهان هستی چیزی حدود نود و دو عنصر معدنی شناسایی شده است که نزدیک به هشتاد و دو عنصر آن در سنگ نمک موجود می باشد.

همین امر موجب شده تا این سنگ بر سلامتی روح و روان و جسم انسان تاثیر بسیاری داشته باشد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می شود:

  • تشعشعاتی که کانی های سنگ نمک در اثر واکنش به اکسیژن موجود در هوا از خود بروز می دهد بر فرکانس های قلب انسان تأثیر گذاشته و به بهبود عملکرد سیستم گردش خون کمک شایانی می نماید. 
  • حرارتی که از سنگ نمک در محیط اطراف متساعد می شود به حذف مواد آلوده موجود در هوا کمک کرده و از این طریق از ابتلا فرد به انواع بیماری تنفسی جلوگیری به عمل می آورد. 
  • وجود سنگ نمک در اتاق به حفظ روحیه شادی و نشاط در فرد کمک کرده و امید به آینده را در فرد بر می انگیزد. 
  • از لحاظ روانی نیز وجود مقداری سنگ نمک در محیط اطراف از جمله اتاق خواب، اتاق نشیمن، اتاق کار و مانند اینها که فرد قسمت اعظم وقت خود را در آنجا می گذارند باعث دفع انرژی منفی و کاهش تاثیرات بد آن ها بر سیگنال های مغز می گردد. 

از نظر روان پزشکان، مهم ترین تاثیری که سنگ نمک بر روان آدمی دارد ایجاد ریلکسیشن مغزی به ویژه در هنگام خواب است که باعث حذف کابوس های شبانه یا خواب گردی در افراد مختلفی که از اختلالات خواب رنج می برند، می شود.

سنگ نمک سفید

سنگ نمک سفید را از کجا بخریم؟

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تامین کننده سنگ نمک در ایران است که انواع مختلف سنگ نمک سفید را جهت مصارف مختلف

  • تزیینی
  • دامی
  • صنعتی
  • خوراکی

با کیفیت ها و قیمتهای متفاوت عرضه می کند همچنین تمامی سنگ نمک ها به همان قیمت درب معدن به خریدار عرضه می شود.

سنگ نمک سفید

ما این نوع سنگ ها را در قطعات مختلف به بازار عرضه می کنیم و با هدف جلب نظر مشتریان و امکان دسترسی همه افراد به محصولات تولیدی خود، در سراسر کشور محصولات خود را جهت مشتریان ارسال می نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید