خرید سنگ نمک نارنجی

سنگ نمک نارنجی

خرید سنگ نمک نارنجی گرمسار، زیباترین سنگ نمک موجود در معادن، رنگ نارنجی کاملا یک دست، این سنگ نمک صادراتی است و مشتریان خارجی آن بیشتر از داخل کشور است.

معرفی انواع سنگ نمک گرمسار

در معادن نمک گرمسار، سنگ نمک های مختلفی یافت می‌شود. برخی از این سنگ نمک ها در دنیا تک هستند و فقط در این شهر یافت می‌شود.

به طور کل سنگ نمک استخراج شده از گرمسار، چه آنهایی که استفاده خوراکی دارند و یا بقیه که استفاده صنعتی دارند همگی دارای کیفیت بسیار بالایی هستند.

سنگ نمک نارنجی

سنگ نمک آبی: سنگ نمک آبی یکی از انواع کمیاب سنگ نمک است که در منطقه گرمسار یافت می‌شود. این سنگ نمک بسیار خاص بوده و مصرف خوراکی دارد.

در کشورمان آشنایی چندانی با این سنگ نمک ندارند اما در دنیا شهرتی بسیار زیاد دارد.

سنگ نمک نارنجی

سنگ نمک سفید با خلوص ۹۹٫۵ درصد: نوعی از سنگ نمک سفید با خلوص بسیار استثنایی ۹۹٫۵ درصد در یکی از معادن گرمسار یافت می‌شود که در دنیا نظیر ندارد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]مجموعه سنگ نمک هالیتو (سنگ نمک حسینی) مستقیما سنگ نمک طبیعی ۹۹٫۵ درصد خلوص را استخراج و صادر می‌کند[/box]

این سنگ نمک دارای مصارف بسیار گسترده‌ای به عنوان نمک خوراکی، سختی گیر و تصفیه آب و احیای رزین، مصرف خوراک دام و مناسب کارخانه های نمک کوبی است.

سنگ نمک نارنجی

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]نمک کوبیده شده و مش بندی شده که از این سنگ نمک به دست می‌آید نسبت به بقیه نمک های مش بندی، رنگ روشن تری دارد و همچنین قیمت آن بالاتر است[/box]

آشنایی با سنگ نمک نارنجی

سنگ نمک های نارنجی رنگ نیز از جمله سنگ نمک هایی هستند که در گرمسار یافت می‌شوند. این سنگ نمک شباهت بسیار زیادی به سنگ نمک نارنجی رنگ هیمالیا دارد که در کشور پاکستان استخراج می‌شود.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]جالب است بدانید پس از تیره شدن روابط هند و پاکستان، بسیاری از تجار هندی سنگ نمک نارنجی خود را از ایران تهیه می‌کنند[/box]

علاوه بر آن نوسانات قیمتی باعث شده کشور ترکیه نیز سنگ نمک های نارنجی خود را از ایران تهیه کند چرا که قیمت تمام شده آن تقریبا یک دهم نمونه پاکستانی است.

خرید سنگ نمک نارنجی

برای خرید سنگ نمک نارنجی باید سفارش شما عمده و حداقل ۱۰ تن باشد. سفارشات کمتر از این مقدار، دارای قیمت متفاوتی است که جهت استعلام قیمت می‌توانید با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید.

سنگ نمک نارنجی برای ساخت سنگ نمک تزئینی کاربرد زیادی دارد و همچنین جهت مصرف خوراکی نیز استفاده می‌شود.

سنگ نمک نارنجی

مجموعه هالیتو انواع آجر نمک نارنجی را از دل همین سنگ نمک های نارنجی برش زده و عرضه می‌کند که پس از استفاده و نورپردازی در اتاق نمک زیبایی آن دو چندان می‌شود.

سنگ نمک نارنجی

به شما پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را نیز بینید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید