صادرات نمک خوراکی رنگی قرمز

صادرات نمک خوراکی رنگی

صادرات نمک خوراکی رنگی قرمز، کمیاب ترین رنگ نمک خوراکی، دارای مقادیر بسیار زیاد آهن، بازار بسیار گسترده صادراتی در کشورهای عراق و ترکیه و هند. برای خرید و صادرات نمک قرمز تماس بگیرید.

نمک خوراکی رنگی

نمک بر خلاف نوع سفید رنگ آن که همیشه دیده‌ایم و بیشترین مقادیر نمک خوراکی دنیا نیز سفید هستند اما نمونه های دیگری از نمک خوراکی وجود دارد که سفید رنگ نیستند.

صادرات نمک خوراکی رنگی

علت تغییر رنگ این نمک های خوراکی به دلیل مواد معدنی موجود در آن نمک است. در ادامه چند نوع از نمک های رنگی خوراکی معرفی شده است.

معرفی انواع نمک رنگی

نمک های خوراکی رنگی به رنگ های مختلفی در دنیا یافت می‌شود که برخی از آنها به صورت کاملا طبیعی رنگی هستند و تعدادی دیگر نیز به صورت مصنوعی رنگ می‌شوند.

دو نمونه از معروف ترین نمک های خوراکی رنگی کاملا طبیعی نمک قرمز و نمک آبی گرمسار است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]نمک قرمز و نمک آبی بیشترین حجم صادرات نمک خوراکی رنگی را دارند[/box]

نمک قرمز: نمک قرمز علاوه بر گرمسار در کشور پاکستان نیز یافت می‌شود و از سنگ نمک قرمز گرفه می‌شود. سنگ نمک قرمز گرمسار به دلیل قیمت پایینتر و مقدار آهن بیشتر از نمونه پاکستانی خریداران به مراتب متعددتری دارد.

صادرات نمک خوراکی رنگی

نمک آبی گرمسار: نمک آبی گرمسار یا نمک آبی ایران، نادرترین نوع نمک خوراکی رنگی در جهان است که طرفداران بسیار زیادی دارد و فوق العاده نایاب است.

صادرات نمک خوراکی رنگی

این نمک به دلیل داشتن مقدار بسیار زیادی پتاسیم رنگ آن به آبی مایل است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]نمک آبی علاوه بر طعم بینظیری که به غذا می‌دهد برای آرامش اعصاب بسیار مفید است[/box]

برای اطلاعات بیشتر این صفحه را ببینید.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

نمک دودی: نمک دودی نیز یکی از نمک های خوراکی است که بیشتر در منطقه آمریکای شمالی استفاده می‌شود.

این نمک از نمک های خوراکی رنگی مصنوعی محسوب شده و رنگ آن طبیعی نیست و در طبیعت، نمک خوراکی به این رنگ وجود ندارد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]نمک سفید معمولا ۱۴ روز در معرض دود کنده درخت قرار می‌گیرد تا رنگ و عطر آن تغییر کند[/box]

برای به دست آمدن نمک دودی، پس از استخراج نمک دریا و یا خردایش سنگ نمک، نمک حاصله را در معرض دود کنده درخت قرار می‌دهند.

این درخت معمولا درخت بلوط یا سیب است و نمک به دست آمده دارای عطر و طعم خاصی است که اکثرا برای پخت ماهی کبابی یا سایر غذاهای بخار پز استفاده می‌شود.

صادرات نمک خوراکی رنگی

بر خلاف دو نمک خوراکی رنگی که در ابتدا معرفی شد و در سراسر جهان مصرف می‌شوند، نمک دودی دارای شهرت چندانی نیست و اکثرا در همان آمریکای شمالی کاربرد دارد.

صادرات نمک خوراکی رنگی قرمز

اگر قصد صادرات نمک خوراکی رنگی قرمز را دارید باید بدانید که این نمک طرفداران بسیار زیادی دارد. کشورهای عراق، ترکیه و هند که یا همسایه ما هستند و یا به فاصله نزدکی از ایران قرار دارند مشتریان عمده این نمک هستند.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]البته تجار عراقی این نمک را به قیمت نازلی از ایران خریداری نموده و به اروپا صادر می‌نمایند[/box]

حداقل سفارش برای تهیه نمک خوراکی قرمز می‌بایست ۵۰ تن به بالا باشد و مقادیر کمتر به صرفه نیستند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص صادرات نمک قرمز و تناژ مورد تقاضا برای سفارش و ارسال تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید