فروش سنگ نمک مخصوص رنگرزی

سنگ نمک مخصوص رنگرزی

فروش سنگ نمک مخصوص رنگرزی، مقاوم کننده رنگ نخ و پارچه، این سنگ نمک ویژه رنگرزی است و با قیمتی بسیار مناسب عرضه می‌شود. برای سفارش سنگ نمک رنگرزی تماس بگیرید.

سنگ نمک مخصوص رنگرزی چیست

در صنعت رنگرزی و نساجی برای ثبات رنگ نخ و پارچه از سنگ نمک استفاده می‌شود. سدیم موجود در سنگ نمک باعث می‌شود تار و پود پارچه، رنگ را درون خود حفظ کنند و همیشه رنگ ثابتی داشته باشند.

سنگ نمک مخصوص رنگرزی

برای همین منظور باید از سنگ نمک مخصوص رنگرزی استفاده شود.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]در انتخاب سنگ نمک برای رنگرزی بسیار دقت کنید چرا که انتخاب اشتباه ضرر زیادی به شما وارد می‌کند[/box]

آهن سبب از بین رفتن رنگ می شود

اما در استفاده از سنگ نمک باید به یک نکته بسیار مهم دقت کرد و آن هم این است که سنگ نمک مورد استفاده می‌بایست فاقد آهن باشد چرا که آهن باعث می‌شود رنگ دوام خود را از دست بدهد.

سنگ نمک مخصوص رنگرزی

برای این منظور قبل از خرید حتما اعلام کنید که سنگ نمک مخصوص رنگرزی لازم دارید.

معرفی انواع سنگ نمک رنگرزی

  • سنگ نمک فاقد آهن تیره رنگ
  • سنگ نمک فاقد آهن سفید رگه دار
  • سنگ نمک فاقد آهن اعلا

سنگ نمک فاقد آهن تیره رنگ: این سنگ نمک فاقد آهن است اما در درون خود مقداری آهک نیز دارد. اگر آهک به کار شما ضربه می‌زند از این سنگ نمک دوری کنید.

سنگ نمک فاقد آهن سفید رگه دار: سنگ نمک سفید نیمه روشن یا رگه دار، درصد سدیم بسیار بالایی داشته و از آهن نیز درون آن خبری نیست و درصد سدیم آن از سنگ نمک تیره بیشتر است.

سنگ نمک فاقد آهن اعلا: سنگ نمک سفید اعلاء بسیار کمیاب است و مجموعه سنگ نمک هالیتو به طور مستقیم آن را استخراج می‌کند. این سنگ نمک بالاترین کیفیت ممکن را داشته و فاقد هرگونه مواد اضافه است و ۹۹٫۵ درصد سدیم خالص است.

پیشنهاد می‌شود این صفحه را نیز ببینید.

سنگ نمک مخصوص رنگرزی

سفارش خرید سنگ نمک مخصوص رنگرزی

همانطور که گفته شد برای استفاده از سنگ نمک در رنگرزی باید از سنگ نمک فاقد آهن استفاده کنید. انواع سنگ نمک رنگرزی معرفی شد لذا با توجه به سلیقه و نیاز خود سنگ نمک مناسب را سفارش دهید.

سنگ نمک مخصوص رنگرزی

برای سفارش سنگ نمک رنگرزی با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید همچنین در شبکه های اجتماعی با همین شماهر پاسخگوی شما هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید