صادرات سنگ نمک معدن گرمسار تحویل در مقصد

سنگ نمک معدن

صادرات سنگ نمک معدن گرمسار تحویل در مقصد، بسته بندی ۵۰ کیلویی و جامبو بگ، سنگ نمک قرمز، صورتی و نارنجی، سنگ نمک سفید اعلاء و کریستالی با خلوص بالاتر از ۹۹٫۵ درصد.

آشنایی با سنگ نمک معدنی

سنگ نمک معدنی به دلیل خواص بالایی که دارد استفاده های گوناگونی از آن می شود. نوع خوراکی سنگ نمک در آشپزخانه به عنوان طعم دهنده مورد استفاده قرار می گیرد، از صابون سنگ نمک برای استحمام و ماساژ به عنوان یک تسکین دهنده ی درد و ضدعفونی کننده و آرام بخش استفاده می شود.

سنگ نمک معدن به کانی سدیم و کلرید گفته می شود و هنگامی که شامل املاح مختلفی باشد این تفاوت املاح درونی در رویه برونی سنگ نمک نمایان می شود و ما شاهد انواع مختلفی از سنگ نمک های آبی، نارنجی، قرمز و صورتی باشیم.

یکی از ویژگی های جالب سنگ نمک این است که بر اثر تابش نور خورشید به بلورهای درخشنده آن شروع به پراکندن خواص بینظیر خود در فضا می نمااید و تفکر ساخت سنگ نمک های تزیینی و چراغ خواب سنگ نمک نیز از همین جا نشئت گرفته است.

سنگ نمک معدن

سنگ نمک معدن گرمسار

گرمسار از شهرستان های استان سمنان است که در آن ۲۷ معدن سنگ نمک با درجه خلوص های متفاوت وجود دارد و انواع گوناگون سنگ نمک با درجه خلوص های متفاوت و قیمت های مختلف استخراج می شود البته برخی از معادن نمک بیشتر جنبه گردشگری دارند و معمولا مورد استقبال تورهای گردشگری هستند.

بخش زیادی از نمک های این منطقه به نمک خوراکی تعلق دارد که به دلیل درصد بالای خلوص آن، کارخانه‌های بسیاری خریدار نمک آن هستند. بخش کوچک تری از نمک های آن که نمک نامرغوب است برای جلوگیری از یخ زدگی سطوح در فصول سرد سال مورد استفاده قرار می گیرد.

سنگ نمک معدن

سنگ نمک برای دام

استفاده از سنگ نمک برای دام ها فواید زیادی دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت کمبود نمک در جیره غذایی دام سبب حمله های ناگهانی و آسیب مغزی در حیوان  و کاهش وزن و همچنین کاهش ناباروری در آنها می شود.

از خواص و فواید سنگ نمک معدنی می توان به

  • تنظیم حجم مایعات در بدن دام و طیور
  • جذب بهتر اسید های آمینه
  • کمک به تقویت سیستم عصبی در دام
  • نمک باعث می شود تا وزن و شیردهی دام ها بیشتر شود و به رشد بهتر آن ها کمک می کند

سنگ نمک معدن

خواص صابون سنگ نمک

استفاده از هالیت یا همان سنگ نمک در آب حمام بسیار لذت بخش بوده و خواص درمانی آن باعث آرامش هنگام استحمام می گردد.

برای این منظور مقداری صابون سنگ نمک را در آب وان بریزید و از آن برای پاکسازی و ضد عفونی کردن خود استفاده کنید.

از صابون های سنگ نمک در سالن های ماساژ و آرایشگاه ها نیز استفاده می شود زیرا خاصیت سم زدایی داشته و تسکین دهنده دردهای عضلانی و کاهش دهنده ی استرس است و در بهبود عملکرد قلب کمک کننده است.

سنگ نمک معدن

فروش سنگ نمک خوراکی

نمک سنگ معدن برای استفاده های خوراکی که به نمک طعام معروف است بسیار مناسب بوده و از نمک خوراکی در ترکیب ادویه جات نیز استفاده می شود.

قیمت نمک خوراکی با توجه به کیفیت و نوع آن متفاوت است و فروش آن هم به صورت بسته بندی های کوچک و هم به صورت عمده در مراکز فروش نمک عرضه می گردد.

مجموعه سنگ نمک هالیتو نمک خوراکی را فقط در کیسه های ۲۰ و ۲۵ کیلویی عرضه می کند

یادداشت

سنگ نمک های آبی از سنگ نمک هایی هستند که در بازار کمتر یافت می شود و قیمت آن بسیار بالاتر از سایر سنگ نمک های دیگر است.

سنگ نمک معدن

نمک دریا بهتر است یا سنگ نمک

یک پرسش قدیمی که همواره تکرار می شود بد نیست در پایان اشاره مجددی به آن داشته باشیم از گذشته و در طب سنتی سنگ نمک معدن برای درمان به نمک دریا ترجیح داده می شد.

علت اصلی این موضوع گرمای درونی و پاکیزگی فراوان نمک کوهی است چرا که نمک دریا ذاتا دارای رطوبت درونی است و چندان مناسب مزاج نیست و معده نیست.

فقط با ذکر یک مثال به این مبحث پایان می دهیم: کشور هند سومین کشور بزرگ دنیا در تولید نمک دریا است ولی بزرگترین وارد کننده سنگ نمک است چرا که از مزیت بسیار برتر سنگ نمک در قیاس با نمک دریا آگاهی یافته اند و جالب است بدانید همین مورد در خصوص چین و آمریکا نیز صدق می کند.

سنگ نمک معدن

صادرات سنگ نمک معدنی گرمسار

همانطور که تا حدودی با سنگ نمک معدنی آشنا شدید در خصوص صادرات آن نیز باید بدانید که نحوه بارگیری در مبدا و گمرک بسیار حائز اهمیت است و عدم رعایت اصول صحیح بارگیری ضررهای مالی زیادی را به دنبال دارد.

سنگ نمک معدن

مجموعه سنگ نمک هالیتو به عنوان بزرگترین تامین کننده و صادر کننده سنگ نمک در ایران با سالیان متمادی سابقه ارسال سنگ نمک به کشورهای مختلف همواره سنگ نمک را در دقیقا بر اساس خواست مشتری بسته بندی و ارسال می نماید.

از دیگر سو ارائه پایینترین نرخ حمل دریایی و زمینی از خدمات مهم مجموه هالیتو برای مشتریان خود می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید