خرید مستقیم سنگ نمک معدنی گرمسار

,
سنگ نمک معدنی

خرید مستقیم سنگ نمک معدنی گرمسار، سنگ نمک دامی، سنگ نمک سفید سختی گیر، سنگ نمک مخصوص برش، صادرات سنگ نمک صورتی با کیسه جامبو بگ.

سنگ نمک رسوبی است یا دگرگونی

سنگ نمک حاوی بلورهای درخشنده نمک است که خواص بالایی دارند مخصوصا هنگامی که نورخورشید به آن می تابد شاید برای شما سوال باشد که سنگ نمک رسوبی است یا دگرگونی؟

در پاسخ باید گفت که سنگ نمک معدنی از سنگ های رسوبی است که به شکل های مختلف و انواع گوناگون در طبیعت موجود است سنگ های رسوبی انواع مختلفی دارند که سنگ نمک از انواع سنگ های رسوبی تبخیری به حساب می آید!

این ماده طبیعی از  تبخیر شدن آب دریاچه های نمک به وجود می آید و کاربردهای فراوانی دارند که از جمله آن می توان به کاربرد در زمان بارش برف نام برد که با پاشیدن نمک روی سطوحی که از یخ و برف پوشیده شده اند آن ها را ذوب می کنند.

از دیگر کاربردهای این سنگ رسوبی که بسیار رایج است، استفاده از آن به عنوان نمک مصرفی در آشپزخانه یا همان نمک طعام است.

سنگ نمک معدنی

آشنایی با سنگ نمک کوهی

سنگ نمک کوهی که در واقع اشاره به سنگ نمکی دارد که از معدن استخراج می شود در طب سنتی ایران و چین دارای خواص بیشماری است و به عنوان درمانگر بسیاری از بیماری ها و یا مکمل دارو شناخته شده است.

دلیل اینکه این نمک را بهترین می گویند این است که دارای املاح معدنی خاص و طبیعی است که هیچ مواد افزودنی در آن وجود ندارد و دارای گرمی و حرارت درونی و از سویی دیگر طبعی خشک را به همراه دارد که با مزاج بدن بسیار سازگاری دارد بر خلاف نمک دریا که رطوبت با خود به همراه دارد و مناسب همه افراد نیست.

همانطور که گفته شد در طب سنتی استفاده از سنگ نمک کوهستان بسیار چشمگیر است و به نمک دریا ترجیح داده شده و از سنگ نمک معدنی و نوع کوهی آن برای تسکین درد گلو، از بین بردن پینه و زگیل پا، تسکین کوفتگی و دردهای روماتیسمی استفاده می شود.

یادداشت

از گذشته تا به امروز از نمک به عنوان یک ضد عفونی کننده لثه و همچنین یک تمیز کننده دندان فراوان استفاده شده است.

سنگ نمک معدنی

خواص سنگ نمک معدنی

سنگ های معدنی زیادی در دنیا وجود دارد که هر کدام خواص و کاربردهای مخصوص به خود را دارند و سنگ نمک معدنی یکی از سنگ های بسیار ارزشمند است که شاید کمتر کسی از فواید آن اگاهی داشته باشد.

به کانی سدیم وکلرید سنگ نمک گفته می شود که به آن هالیت یا کلرید سدیم طبیعی نیز گفته می شود و بر اساس املاح موجود در کریستال سنگ نمک، می تواند رنگ های متفاوتی داشته باشد که شناخته شده ترین این رنگها قرمز، نارنجی، آبی، قهوه ای و سفید است.

به طور مثال: وقتی عناصر اورانیوم و کربن وارد آن می شوند به رنگ سیاه در خواهند آمد و پتاسیم رنگ سنگ نمک را به آبی تغییر می دهد و آهن آن را به سمت قرمز و نارنجی سوق می دهد.

سنگ نمک معدنی

خواص سنگ نمک برای گاو

همه گاوداران برای گاوداری های خود چه شیرده و چه گوشتی از سنگ نمک استفاده می کنند چرا که با این کار قصد دارند در کوتاه ترین زمان باعث افزایش شیر و گوشت گاوها شوند که تحلیل درستی است و در تمام دنیا نیز بدین گونه است.

اما در نظر داشته باشید سنگ نمک معدنی که فاقد آهن و منیزیم باشد بهترین نوع سنگ نمک برای گاوداری‌هاست.

یادداشت

برای انتخاب سنگ نمک مناسب گاو با ما تماس بگیرید

سنگ نمک همچنین به ضد عفونی شدن دهان گاوها کمک می کند و سبب می شود میزان خوردن آب در گاوها بیشتر شود و در نتیجه رشد بهتری داشته باشند.

سنگ نمک معدنی

خرید مستقیم سنگ نمک معدنی گرمسار

سنگ نمک معدنی گرمسار به دلیل درصد خلوص بالایی که دارد همواره مورد توجه خریداران داخل و خارج از ایران قرار دارد و صاحبان صنایع مختلف خریدار عمده این محصول می باشند.

سنگ نمک معدنی

اگر قصد صادرات سنگ نمک را داشته باشید مجموعه سنگ نمک هالیتو امکان تحویل سنگ نمک در هر کشوری را دارد برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید