صادرات سنگ نمک سفید به روسیه

سنگ نمک سفید

صادرات سنگ نمک سفید به روسیه با کیسه جامبو بگ، سنگ نمک سفید خوراکی و صنعتی، تحویل به صورت FOB بندر انزلی، امکان تامین ماهانه تا ۲ هزار تن.

چگونگی تشکیل سنگ نمک

سنگ نمک محصولی است که از آن برای امورات مختلف زندگی انسان استفاده می شود این کانی معدنی در قرون گذشته نقش مهمی در زندگی بشر داشت و گاها جنگ هایی نیز به خاطر بدست آوردن آن انجام می شد. امروزه نیز معادن سنگ نمک زیادی در گوشه و کنار دنیا وجود دارد که همگی یادگار هزاران و میلیون ها سال قبل هستند.

تجارت سنگ نمک امروزه بسیار تخصصی شده به گونه ای که هر سنگ نمک می بایست دقیقا در صنعتی استفاده شود که کارایی لازم را داشته باشد امری که در گذشته بدین دقت انجام نمی گرفته است!

سنگ نمک سفید

در واقع زمانی که سراسر کره زمین پوشیده از آب بود، در سراسر آن آتشفشان های فعالی وجود داشت که با فوران کردن مداوم مواد مذاب آن به اقیانوس وارد می شد نتیجه این کار باعث ورود مقادیر زیادی از یون های کلر و سدیم به آب اقیانوس ها شد و در نتیجه با واکنش این دو عنصر و تجمع رسوبات در طی میلیون ها سال معادن سنگ نمک به وجود آمد.

با خشک شدن تدریجی اقیانوس ها نمک های کف آنها در طی اعصار مختلف بر اساس میزان عناصر موجود به رنگ های مختلفی تبدیل شدند که رنگهای سفید، آبی، قرمز، نارنجی و صورتی از مشهورترین رنگهای سنگ نمک است.

سنگ نمک سفید

تفاوت سنگ نمک سفید و رنگی

سنگ نمک سفید را می توان به عنوان نمونه خالص نمک قلمداد کرد اما گاها به دلیل وجود برخی عناصر مختلف طبیعی شاهد آن هستیم که برخی از سنگ های نمک رنگی صورتی، تیره و غیره دارند.

سنگ نمک های رنگی کمترین کاربرد را در صنایع دارند چرا که عناصر موجود در آنها مانند آهن می تواند لطمات سنگینی را به دستگاه ها وارد کند و بهترین گزینه نمک سفید معدنی است و علی رغم تبلیغات صورت گرفته بر روی سنگ نمک های رنگی تقریبا در حوزه سنگ نمک تزیینی و بعضا در برخی کشورها به عنوان نمک مصرفی خوراکی کاربرد دارند.

یادداشت

سنگ نمک سفید زیر بنای بسیاری از صنایع در سراسر جهان است

سنگ نمک سفید

کاربرد سنگ نمک در صنایع

سنگ نمک سفید محصولی است که به دلیل خلوص بالا در موارد متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. این سنگ در گذشته عمدتا برای تهیه غذا و همچنین نگهداری گوشت و غیره استفاده می شد و امروزه نیز دامنه استفاده از این محصول گسترده تر شده است. از سنگ نمک سفید برای:

  • دامداری و دامپروری
  • تهیه خوراک دام
  • برای سختی گیری آب
  • استفاده در تصفیه خانه ها
  • برای احیای رزین

استفاده می شود.

سنگ نمک سفید

خرید سنگ نمک سفید معدنی

سنگ نمک سفید معدنی با چهار کیفیت متفاوت مخصوص:

  • سنگ نمک دامی
  • سنگ نمک سختی گیری
  • سنگ نمک مخصوص برش
  • سنگ نمک صنعتی

جهت فروش مستقیم از معدن موجود می باشد همچنین امکان بارگیری روزانه تا ۵۰۰ تن سنگ نمک سفید بدون محدودیت وجود دارد.

سنگ نمک سفید

صادرات سنگ نمک سفید به روسیه

کشور روسیه به دلیل گستردگی صنایع و نیاز مبرم به سنگ نمک همواره یکی از بزرگترین خریداران سنگ نمک از ایران است.

البته صادرات نمک به روسیه همواره به آسانی نیست و حساسیت فراوان بر روی آنالیز ارائه شده و مطابقت با محصول ارسال شده برای ص ادرات به این کشور فوق العاده حائز اهمیت است و به دلیل انجام آنالیز مجدد در مقصد قبل از ورود به خاک روسیه امکان برگشت کالا و عدم پذیرش در مقصد همواره متصور است.

ببینید

مطالب بیشتری را درباره صادرات سنگ نمک اینجا ببینید

سنگ نمک سفید

برای صادرات سنگ نمک به روسیه قبل از هر گونه اقدام می توانید از مشاوره رایگان مجموعه سنگ نمک هالیتو بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید