فروش عمده انواع سنگ نمک خالص معدنی

سنگ نمک خالص

فروش عمده انواع سنگ نمک خالص معدنی، سنگ نمک آبی، سنگ نمک صورتی صادراتی، سنگ نمک قرمز و نارنجی با بسته بندی جامبو بگ، سنگ نمک کریستالی کاملا شفاف با خلوص ۹۹٫۸ %.

محل تشکیل سنگ نمک خالص کجاست؟

نمک که تحت عنوان کانی هالیت نیز از آن نام برده می‌شود، به صورت طبیعی در چرخه طبیعت به صورت محلول در آب در حال گردش است. با دقت به آب دریا متوجه خواهید شد که میزان زیادی از نمک به طول محلول در آب آن وجود دارد اما آنچه که باعث ایجاد سنگ نمک خواهد شد، تشکیل رسوب از همین آب در حال چرخش است.

آب به علل مختلفی ممکن است در یک محیط بسته حبس شده و به مرور زمان تبخیر شود ماحصل تبخیر آب در فضاهای بسته، ایجاد سنگ نمک است. به غارها و کوه‌های نمکی دقت کنید.

این محیط‌ها در گذشته بسیار دور که کره زمین را به طور کلی آب فراگرفته بوده خشک شده و در طی حداقل ۱۵۰ میلیون سال به شکل فعلی در زیر زمین ایجاد شده اند.

سنگ نمک خالص

خواص سنگ نمک برای دام

سنگ نمک پس از استخراج بر اساس رنگ و میزان خلوص تقسیم بندی می شود و معمولا برای خوراک دام از سنگ نمک های ارزان قیمت تر استفاده می گردد و این سنگ نمک جزو اقسام پر فروش محسوب می گردد.

سنگ نمک خالص که هسته اصلی آن از کانی هالیت تشکیل شده، فوائد زیادی برای دام دارد دام با لیسیدن و مالیدن زبان خود به سنگ نمک خالص میزان زیادی از سدیم را جذب بدن خود می‌کند.

از جمله:

  • تولید شیر در بدن دام نیازمند میزان مناسبی از سدیم و کلراید در رژیم غذایی است. این به کمک سنگ نمک خالی تأمین خواهد شد.
  • خاصیت گندزدایی و میکروب‌کشی نمک کمک می‌کند تا دام پس از مصرف سنگ نمک، بسیاری از میکروب‌های موجود در غذای خود را که در گوارش دام جاخوش می‌کنند، از بین ببرد.
  • رشد استخوان‌بندی و حفظ سلامت ساختار عصبی گاو نیز یکی دیگر از نتایج استفاده از سنگ نمک خالی است.

سنگ نمک خالص

تولید سنگ نمک دکوری

سنگ نمک های بسیار مقاوم در برابر مته زنی و برش که اصطلاحا یخی گفته می شوند برای تولید سنگ نمک تزئینی بسیار مناسب است.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تولید کننده سنگ نمک تزئینی در ایران است و محصولات خود را از سنگ نمک سفید درمانی اعلاء و سنگ نمک قرمز و نارنجی بسیار کمیاب تولید می کند.

سنگ نمک خالص

فروش عمده سنگ نمک آبی نایاب

اگر به مقوله صادرات سنگ نمک های کمیاب علاقمند هستید نمونه نادر و صادراتی سنگ نمک آبی، توسط مجموعه سنگ نمک هالیتو در اختیار شما قرار می گیرد همچنین امکان تحویل در مقصد برای خریدهای بالاتر از ۵۰۰ کیلو نیز وجود دارد.

سنگ نمک خالص

صادرات سنگ نمک کریستالی

سنگ نمک کریستالی شفاف که به آن سنگ نمک شیشه ای نیز گفته می شود از انواع سنگ نمک خالص و بسیار کمیاب است که ارزش دارویی فراوانی دارد البته میزان فراوانی آن بسیار بیشتر از سنگ نمک آبی است اما در قیاس با سایر سنگ نمک ها مانند سنگ نمک سفید یا سنگ نمک نارنجی، کمیاب محسوب می گردد.

برای صادرات سنگ نمک کریستالی با ما تماس بگیرید همچنین امکان تامین ماهانه ۵۰ تن از سنگ نمک شفاف و شیشه ای در کیسه های ۲۵ کیلویی وجود دارد.

سنگ نمک خالص

خرید عمده سنگ نمک تزیینی

اگر شما یکی از تولیدکنندگان وسایل تزئینی بر پایه نمک هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا نگاهی ویژه به خرید عمده سنگ نمک خالص درمانی و تزئینی از مجموعه هالیتو داشته باشید.

یادداشت

برای مشاهده محصولات سنگ نمک تزیینی از این صفحه بازدید نمایید

سنگ نمک خالص

تولید سنگ نمک تزیینی بوسیله این سنگ نمک ها بسیار جذاب است و نظر بییننده را جلب خواهد کرد همچنین مجموعه سنگ نمک هالیتو محصولات تولیدی خود را جهت فروش عمده با قیمت بسیار استثنایی و در همه رنج های قیمتی عرضه می نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید