نمک آبی گرمسار دست چین شده کاملا خالص

,
نمک آبی گرمسار

نمک آبی گرمسار دست چین شده کاملا خالص، سنگ نمک آبی کریستالی گرمسار استان سمنان، کمیابترین نوع سنگ نمک، صادرات سنگ نمک آبی به شرق آسیا و استرالیا از صفر تا صد.

تاثیر نمک آبی بر کاهش استرس

نمک آبی گرمسار کمیاب ترین نمک حال حاضر جهان است که در گرمسار و بخشی از معادن سمنان یافت می شود. این نمک خواص درمانی زیادی دارد که برای مثال می‌توان به کاهش استرس اشاره کرد. برای آگاهی از خواص درمانی نمک آبی باید ساختار این نمک ابتدا مورد بررسی قرار بگیرد.

طبق بررسی های به عمل آمده این نمک سرشار از پتاسیم، منیزیم، کلسیم و آهن است که تحت شرایط بسیار خاصی به این رنگ تبدیل شده است.  وجود عنصر پتاسیم در این نمک باعث شده است تا سنگ نمک آبی گرمسار یک سنگ شادی آور باشد و استرس را کاهش دهد.

برای بهره بردن از خواص این نمک می‌توان از این  نمک به عنوان مکمل غذایی استفاده کرد یا مقداری  از نمک را با پوست بدن در تماس قرار داد.

نمک آبی گرمسار

 خواص درمانی نمک آبی

خواص سنگ نمک آبی گرمسار گسترده است و حداقل چند مورد را در بر می گیرد. از جمله خواص این نمک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تنظیم خواب فرد: یکی از دلایل بی خوابی و بدخوابی استرس و اضطراب است. از آنجا که نمک آبی گرمسار کاهش دهنده استرس است می ‌تواند باعث تنظیم خواب فرد شود. از طرفی میزان پتاسیم این نمک اثرات منفی سدیم بر فشارخون را تقلیل می‌دهد و باعث ایجاد تعادل عنصرهای مهم بدن می شود در نتیجه این اتفاق باعث تنظیم خواب می شود.

کمک به هضم غذا:  افرادی که دارای مشکلات گوارشی هستند؛ می توانند با مصرف این نمک به صورت محدود مشکلات گوارشی مربوط به نفخ و هضم غذا را درمان کنند. مصرف این نمک تا حدود زیادی رفلاکس معده را کاهش می دهد. نمک آبی با اثر مثبت روی کبد به هضم بهتر غذا کمک می کند.

سایر خواص این نمک عبارتند از:

  • آنتی باکتری قوی
  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • گشاد کننده عروق ریه و برطرف کننده مشکلات تنفسی

نمک آبی گرمسار

فروش عمده نمک آبی گرمسار

نمک آبی گرمسار بسیار کمیاب است به طوری که از واژه اکتشاف به جای استخراج برای آن استفاده می شود؛  در نتیجه نمی ‌توان این نمک را در همه فروشگاه ها برای خرید پیدا کرد.  فروشگاه ‌های خاصی نمک  آبی را به فروش می رسانند؛ در هنگام خرید نمک آبی باید به اعتبار فروشگاه دقت زیادی شود زیرا برخی از فروشگاه ها نمک های تقلبی را با رنگ‌ های خوراکی آبی می کنند و آنها را به فروش می رسانند.

یادداشت

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تامین کننده نمک آبی در ایران است

نمک آبی گرمسار

فروشگاه های معتبر وابسته به مراکز تولید کننده، نمک آبی را حتی به صورت عمده نیز به فروش می رسانند.  این نمک به بسیاری از کشورهای اروپایی صادر می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید