صادرات سنگ نمک معدنی گرمسار

,
سنگ نمک معدنی

صادرات سنگ نمک معدنی گرمسار، سنگ نمک سفید با خلوص ۹۹٫۵ درصد، سنگ نمک قرمز صادراتی، سنگ نمک آبی کاملا نایاب، سنگ نمک نارنجی و صورتی تحویل ماهانه ۱۵۰۰ تن.

سنگ نمک معدنی چیست؟

نمک که اصلی ترین عنصر مورد نیاز بدن می باشد از طریق معادن نمک، دریاها و دریاچه‌ها تامین می‌شود. سنگ نمک معدنی به سنگ نمک هایی گفته می‌شود که از معادن نمک استخراج شده و در کارخانجات در ابعاد مختلف با توجه به نیاز و کاربردی که خواهند داشت شکسته و دسته بندی می‌شوند.

طبق عقیده طبیبان سنتی مصرف سنگ نمک معدنی به سایر سنگ نمک ها ارجحیت دارد زیرا نمک های سنگی استخراج شده از معدن همانند نمک های دریا و دریاچه ها عناصر سنگینی چون سرب، جیوه و کادمیوم را نداشته و علاوه بر سدیم و کلر حاوی مقادیر زیادی عناصر اساسی برای بدن می‌باشند.

سنگ نمک معدنی

فروش سنگ نمک خوراکی

نمک عضو اصلی غذاها بوده و بدون وجود نمک لذت بردن از غذا خصوصا برای ما ایرانیان غیر ممکن می‌باشد و به همین جهت سلامت نمک از اهمیت بالایی برخوردار بوده و همواره باید از سالم بودن، استاندارد بودن و بهداشتی بودن نمک مطمئن شد و سپس آن را مورد استفاده قرار داد.

استفاده از نمک های استخراج شده از دریاها و یا معادن برای مصارف خوراکی بدون تصفیه و شست و شو عوارض جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت از طرفی به دلیل خواص سنگ نمک های معدنی بسیاری از افراد تمایل به خرید سنگ نمک معدنی خوراکی دارند از این رو توصیه می‌شود به دلیل حساسیت این نوع سنگ نمک حتما قبل از خرید آن از مرکز فروش سنگ نمک هالیتو به عنوان بزرگترین تامین کننده سنگ نمک در ایران مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ما در مجموعه خود سنگ نمک طبی با خلوص ۹۹٫۵ درصد را ارائه می‌دهیم که در نوع خود یکی از شگفتی های خلقت محسوب می‌شود و خالص ترین نوع نمک است.

سنگ نمک معدنی

سنگ نمک آبی اصل

شاید تا به حال نام سنگ نمک آبی یا نمک آبی ایرانی را شنیده باشید؛ در تصورات افرادی که با این نام آشنایی ندارند، کریستال نمک آبی چیزی شبیه به مروارید می‌باشد؛ در حالی که سنگ نمک آبی سدیم کلرید آبی رنگی می‌باشد که در نتیجه سال ها فسیل گذاری در سرزمین ایران متولد شده است.

یادداشت

سنگ نمک آبی در غرب، به عنوان گوهر آبی شرق نیز شناخته می‌شود

این فسیل زنده، تاریخی، کمیاب و گران بها به عنوان عنصری خوراکی توسط کشورهای اروپایی از ایرانیان خریداری می‌شود. سنگ نمک آبی اصل تنها در گرمسار و سمنان در کشور ایران وجود داشته و متاسفانه معادن آن بسیار محدود می‌باشد.

در این سنگ نمک نایاب معدنی عناصری چون پتاسیم و آهن وجود دارند و علاوه بر ظاهر مزه این نمک را نیز منحصر به فرد کرده‌اند.

سنگ نمک معدنی

خرید سنگ نمک سفید

بدون تردید اگر بشر از خواص فوق العاده سنگ نمک آگاه بود می‌توانست تمامی اثرات مخرب زیست محیطی را از محل زندگی خود دور سازد به عنوان مثال می‌توان از طریق سنگ نمک خالص سفید دی اکسید کربن تولید شده در فضاهای شهر را که حاصل ترافیک و دود کارخانجات می باشد را از بین برد.

شما با خرید سنگ نمک سفید می‌توانید اثرات مخرب زیست محیطی را از خود و خانواده دور نمایید که بهترین نوع سنگ نمک سفید برش خورده آجر نمک درمانی هالیتو است.

یادداشت

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تولید کننده آجر نمک در ایران است.

سنگ نمک معدنی

صادرات سنگ نمک قرمز

سنگ نمک قرمز که در برخی از معادن نمکی کشور مشاهده می‌شود، به عنوان سنگ نمک تزئینی برای ساخت انواع دکوری ها و زیورآلات و آجر نمک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

افرادی که از سنگ نمک قرمز به عنوان زیورآلات و یا مصارف خوراکی استفاده می‌نمایند شاهد اثرات شگفت انگیزی خواهند بود چرا که سنگ نمک قرمز گردش خون را بالاتر می‌برد و ان هم به دلیل داشتن مقادیر فراوان آهن درون خود است.

یادداشت

برای مشاهده آمار صادرات سنگ نمک از این صفحه بازدید نمایید

سنگ نمک معدنی

البته سنگ نمک قرمز بازار گسترده صادراتی نیز دارد و در بسیاری از کشورها به عنوان خوراکی مصرف می‌شود.

مجموعه سنگ نمک هالیتو توانایی تامین ماهانه ۵ هزار تن سنگ نمک قرمز را در کیسه جامبو دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید